Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Handel kontami steam z CS:GO na forum


Ross

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

mam taką propozycję odnośnie całego forum, aby regulaminowo zakazać handlu kontami Steam, na których znajduje się gra CS:GO. Powód jest prosty - konta steam z CS:GO kupowane są po to, by zdobyć konto z rangą, której samemu nie potrafi się wbić, bo się na nią nie zasługuje. Skutkiem tego są przykładowo GE grające jak MG2 czy LE grający jak G1 itp, psując przy tym grę innym. Jeden taki gracz w drużynie potrafi zepsuć cały mecz dokładnie tak samo, jak jeden cheater w drużynie przeciwnej.

Wiem że konta sprzedawane na tym forum to tylko malutki procent, albo nawet promil sprzedawanych kont, ale skoro to forum serwerowni CS:GO, to zakładam że każdy z nas gra w tą grę i nie powinniśmy srać sobie do własnego gniazda ;) Oczywiście to samo powinno tyczyć się ofert boostingu.

Jestem świadom, że to dodatkowa praca dla moderatorów forum, bo takie tematy pojawiają się co chwilę, ale no po coś są Ci moderatorzy :D W sumie sam siedzę na forum codziennie, nawet więcej niż jestem na cs (a jak jestem na cs, to w przeglądarce steam też sobie forum odpalam), więc jeśli nikt nie ma nic przeciwko to można to uznać za mini podanie na moda forum, bo w dziale aren też często tematy wiszą za długo, a przez brak jakiegokolwiek opiekuna aren czekają na odpowiedź HA, który chyba ma inne zajęcia związane z serwerem.

Także to taki mój pomysł i myślę że jasno wszystko opisałem, napiszcie co o tym sądzicie.

A no i taka dodatkowa propozycja: Sprawy Forum -> Propozycję/Pytania, powinno być Propozycje :D

Pozdro, Ross.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jak nie kupi tu to kupi gdzie indziej, gorsze jest boostowanie gówien za hajs. Ale co do propozycji jestem na tak.

A jeśli już to zakazać nowym użytkownikom handlu, bo zakładają konto tylko aby wystawić konto. Nowego użytkownika nie znamy i może tylko okradać z hajsu :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebać to czy kupi na innym forum, czy na allegro, ale byle nie przyczyniać się do tego :) Bo to tak jakby powiedzieć, że mogą tu sprzedawać/udostępniać cheaty, bo jak ktoś będzie chciał to i tak kupi/pobierze na innym forum ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie zablokuje handlu kontami steam na forum, powód prosty - nam to nie szkodzi, tylko serwerom turniejowym.

Poza tym przez system rankingu w csgo takie osoby które nie grają na swoim poziomie będą tracić rangę co 3-4 gry. No i nie porównuj handlu haxami co handlu kontami steam ;D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie porównuję bezpośrednio handlu haxami do handlu kontami steam, ale 1 typ w drużynie powiedzmy LEMów, który gra na poziomie silvera/golda, zepsuje grę tak samo jak cheater w drużynie przeciwnej ;) W sumie to nawet psuje grę bardziej, bo mecz zepsuje tak samo, ale cheater to cheater, pełno takiego gówna lata i większość jest na to psychicznie gotowa puszczając MM, ale jak taki sabotażysta jest w Twojej drużynie i w dodatku jeszcze oglądasz jego grę, to tak jakby sobie sól na oczy sypać xD

A co do systemu to nie wiem jak szybko stracą rangę, ale tracić ją będą w mojej drużynie, a ja dziękuję za takie coś :D

Pierwszego zdania wolałbym nie komentować :p fakt że nam to nie szkodzi jako serwerowni prywatnej, ale społecznościówki (a w tym i nasza) to tylko rozgrzewki czy chwila odstresowania, a główny zamysł gry to mecze turniejowe, więc czemu by się nie przyczyniać w nawet najmniejszy sposób do poprawy ich poziomu? Szczególnie, że forum i serwerownia nic nie straci na tym zakazie, a w jakimś stopniu przyczyni się do poprawy tej gry niszczonej przez małe niedowartościowane pryszcze, które haxują czy kupują boosty/wyższe rangi by mała stulejka mogła się co jakiś czas otwierać xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...