Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:


Raven

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 23
Nick oskarżonego: Glikus11 (drugi to był chyba How)
Nick oskarżającego: Raven
SteamID oskarżonego: nie posiadam
Gdzie to się wydarzyło: na serwerze jail
Data: 22.12.2017
Opis sytuacji: No cóż, krótko mówiąc weszłam poraz pierwszy na ten serwer. Panowie admini lub Pan admin nie wiem który, nie stosowali się do regulaminu, regularne fk lub masskile, zapytanie o powód zero odzewu. Na koniec puściły mi nerwy i zaczęłam przeklinać. Za co dostałam niby bana.
Dowody: macie bana rozpisanego na source banie
Czego oczekuje: Może krótkiego wyjaśnienia dlaczego tak się traktuje nowych graczy? Zero wyjaśnienia jakiego kolwiek, podania powodu zabójstwa. Cóż Panowie jak tak ma wyglądać wasz serwer..

@edit: tak tylko dodam punkt regulaminu waszego : 11. Obrażanie na serwerze surowo wzbronione lecz nie koliduje to z wyrażaniem emocji w sposób nie kulturalny ( Trzeba oczywiście też znać umiar ).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

To tak... Bana dostałeś od Glikusa za obrażanie serwera... na twoim miejscu cieszyłbym się, że to jest jeden dzień nie perm czy dłuższy. Mass fk od adminów? Okej??rozumiem fk... zdarza sie każdemu, człowiek nie robot... Może sie pomylić... Wyjaśnienia daję zaawyczaj jak piszą osoby !fk

1.Ban słuszny... każdy potwierdzał że obrażał serwer i Glikus widział(bo był Dead)

2. Chyba wyjaśnione

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że 15 razy muszę napisać i w grze i tutaj, iż jestem KOBIETĄ.
Owszem dostałam bana od Glikusa za wyzywanie ale czego? Serwera? Raczej wątpie, każdemu by puściły nerwy kiedy admini (dla swojej przyjemności) prowadzą gry pod siebie, w ogóle nie próbując dojść do porozoumienia. Tak jak powiedziałam na serwerze, składam skargę i mam nadzieję że zostanie rozpatrzona. Panowie jak tak bardzo wam administrowanie uderza do głowy to możę się zastanówcie nad tym. Każdy chce pograć i skorzystać z oferty waszego serwera.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demka na jb? Serio? Zważając na to, iż nie ma demek (a przynajmniej ja ich nie widzę), brakuję dowodów na rzekomą winę adminów. W tej sytuacji potrzeba świadków, bo bez demek sytuacja wygląda tak 2 adminów vs 1 gracz (w dodatku nawet nie stały gracz, tylko osoba która weszła raz na serwer (no chyba że demka są, chociaż ja ich nie zauważyłem)). Póki co jestem za oddaleniem skargi w przeciągu 48h (tak jak mówiłem, przydałoby się poczekać na ewentualnych świadków). Skoro admini uważają, że nie zawinili, mogliby przytoczyć nicki osób, które zdarzenie po prostu widziały. 

Edit; Nie zauważyłem, że @Glikus11 już wypisał osoby postronne tego zdarzenia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Już wszystko wiem, demo obejrzałam. UB będzie, bo według mnie to było niezasłużone. Chłopaki na przyszłość może się troszkę zastanówcie.. To, że ktoś pisze coś, co wam nie pasuje, nie znaczy, że od razu trzeba banować. Kick lub mute wystarczy. Za to Tobie Raven radziłabym trochę ostudzić emocje, bo też widziałam jak skakałaś do tego jak oni prowadzą, co nie wyglądało ciekawie. Z tego co zdążyłam na nagraniu zobaczyć, to się denerwowałaś o to,  że wykorzystywali regulamin do tego, żeby inni ginęli. No ale.. Tak ten server działa. Trzeba się obeznać z regulaminem, żeby dotrwać do LR. Mają prawo do tego. To, że to było niezbyt kreatywne, czy może nie wiem, wredne (wg Ciebie) to inna sprawa, ale sama weszłaś na tryb JB. Mogłaś wyjść, a wolałaś tam siedzieć i się wkurzać. A szanowni Panowie serio - ogarnijcie dupy, nie kozaczcie tak, bo "jestem adminem". 

Zamykam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...