Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone]Podanie o Admina


LanT0ke

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ¡LanT0ke
Ilość przegranych godzin na serwerze: 110
Wiek: 17
Steam ID: 
0:0:112038189

Ile godzin w tygodniu poświęcasz na grę na serwerze: średnio 6-10
Miałeś kiedyś u nas bana: Tak
Doświadczenie w adminowaniu: 8/10
Umiejętność obsługi komend SourceMods: 9/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: składam to podanie bo chce być adminem na tym serwie. Fakt że mam nieczyste sumienie z przeszłości ale chce się poprawić i proszę o drugą szanse. Codziennie bywam na serwie a zdarza się tak że wbije jakiś odpał a żaden admin nie jest online. Spędzam na serwie po 2-3 godziny dziennie. Obiecuje poprawe i nie popełnie takich błędów jak przedtem

Znajomość Regulaminu: 9/10
Drobna pomoc pieniężna: Zależy na jaki cel oraz czy mam w tej chwili środki 

Posiadanie sprawnie działającego mikrofonu: Tak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Powiem że....

Lantoke ogólnie jest spoko. Ma renomę na serwie i potrafi nawiązywać kontakty bo nie raz sam widzę jak pomaga innym na serwie. Fakt że przed tym wszystkim popełnił trochę błędów, ale widać że chłopak się poprawił i myślę że jednak można spróbować i dać mu szanse ;) 

Jestem na tak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Detektyw

Nie wiem co się stało wcześniej, więc nie będę brał tego pod uwagę i wypowiem się na "tematy", które znam. Widać, że mu się chcę, dobijał się do mnie na wszelkie sposoby jak był jakiś cheat na serwie. :lol: Kulturalny, nie widziałem żadnych obelg z jego strony. Doświadczenie ma, sourc'a ogarnia. Tylko, że według gm masz 40 h. Mimo wszystko dla mnie TAK. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin
Dnia 24.12.2017 o 15:26, LanT0ke napisał:

Spędzam na serwie po 2-3 godziny dziennie

OK, to szacun.
Taka uwaga: w takim razie wychodzi, że grasz na serwie od 2 tygodni. Nie wiem czy to nie za krótko. Chociaż skoro mówią, że Cię znają i brakuje adminów, to czemu nie.

 

Dnia 24.12.2017 o 15:26, LanT0ke napisał:

Fakt że mam nieczyste sumienie z przeszłości ale chce się poprawić i proszę o drugą szanse

Rozumiem, że był ban? Za co?

Na razie na nie. Jeśli ban był za, powiedzmy, "bawienie się paką" na 10 minut, to spoko. Bo jednak jak admina ponoszą nerwy, to trochę kiepsko :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2017 o 17:13, Dante_PL napisał:

OK, to szacun.
Taka uwaga: w takim razie wychodzi, że grasz na serwie od 2 tygodni. Nie wiem czy to nie za krótko. Chociaż skoro mówią, że Cię znają i brakuje adminów, to czemu nie.

 

Rozumiem, że był ban? Za co?

Na razie na nie. Jeśli ban był za, powiedzmy, "bawienie się paką" na 10 minut, to spoko. Bo jednak jak admina ponoszą nerwy, to trochę kiepsko :/

wiesz bana dostalem za napis w nicku zle zwracajacy sie do globalelite jak bylem nietrzezwy tlumaczylem to juz MeGeRo jak co bylo a co do godzin nie umiem tego oblsugiwac za bardzo w sumie wiekszosc kogo sie spytasz na FFA wie ze jestem od dluzszego czasu gram na tym serwie (okolo od lipca) regularnie gram codziennie(chyba ze jest jakas rodzinna sprawa czy cos waznego) a takto gram juz dlugi czas na FFa

 

 

Dnia 27.12.2017 o 16:34, ДаркСидэ212ПЛ napisał:

@LanT0ke Jak to zliczyłeś ze swojego konta? To co masz podane na steam wcale nie oznacza, że tyle godzin siedziałeś na serwerze, mogłeś sobie siedzieć w lobby cs, a w tym czasie pójść na spacer, do księdza na zakrystie, różnie to mogło być :)

liczylem ze mialem rozne nicki na FFA i pozliczalem je wszystkie

Edytowane przez Kubox
Używaj opcji „edytuj” - nie pisz postów jeden pod drugim
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Więc niech MeGeRo się wypowie. Jak dla mnie wbijanie pijanemu na serwer nie jest normalne, ale w sumie nie takie rzeczy się robiło :v
Podasz swoje nicki? To sprawdzimy ile masz na tym GT.

Widzę, że regulamin forum jest obcy. Nie piszemy postów jeden pod drugim. Jest możliwość edycji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...