Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

✎ AKTUALNE PROPOZYCJE PLUGINÓW ★


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Może dodalibyśmy u nas na serwerze system rang taki jaki jest na serwerze "FFA" - wydaje mi się to jako bardzo przyjemny dodatek. Oczywiście chodzi mi o te rangi na tabulatorze :-) 
Można oraz dodać anty-rush na 10 sekund aby ograniczyć biegające dzieci skracające pozycje. 

@EDIT: Chociaż nie wiem czy jest sens o pisaniu nowych propozycji skoro nikt nie interesuje się aby ten serwer w jakikolwiek sposób uatrakcyjnić 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierw dodajmy demka, bo bez nich nasza "praca" jako adminów nie ma za bardzo znaczenia. Każde odwołanie może zmasakrować naszą decyzję, a my nie mamy na to nawet wpływu przez brak dowodów. Myślę że to jest coś od czego trzeba zacząć uatrakcyjniać serwer, by mógł on w ogóle funkcjonować tak jak powinien.

Co do antyrush to jestem jak najbardziej za. Jakaś linia na mapie, oczywiście widoczna, która po przekroczeniu jej przed upłynięciem 10s będzie zabierała w dość szybkim tempie HP. Linia taka najlepiej na środku mapy.

Rangi to już dodatek. Na arenkach raczej mało miarodajne, bo tam jedynie strzelamy w punkt i pewnie sporo globali nagle się narodzi w tabelce, ale zawsze jakieś uatrakcyjnienie które nikomu nie szkodzi, a niektórych może i zmotywuje ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Specjalista
10 godzin temu, Kubox napisał:

Trzeba dodać demka i zająć się anty rushem. Bez tego ani rusz. Potem można dodać inne rzeczy. 

Demka to jest włączenie 1 opcji :p

Moze i nie byłyby odrazu upane na forum ale juz w tym wypadku gotowe do ściągnięcia z ftp serwera w razie (w).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

3 godziny temu, BobPixel napisał:

Demka to jest włączenie 1 opcji :p

Moze i nie byłyby odrazu upane na forum ale juz w tym wypadku gotowe do ściągnięcia z ftp serwera w razie (w).

Ale ta jedna opcja jest już włączana od dwóch miesięcy.. Szanujmy się, byle jak ale szanujmy :D Ja bym chętnie pooglądał niektórych gdy nie ma mnie na serwerze, bo to zawsze inaczej. Dodatkowo też jak pisałem wcześniej, zmieniłoby to sporo w kwestii odwołań od banów, na które obecnie admini nie mają dowodu. 

Kolejna sprawa jaką zauważyłem wczoraj wieczorem, albo raczej w nocy - kiedyś był plugin blokujący możliwość zdobywania punktów jeśli na serwerze są mniej niż 4 osoby. Obecnie tego nie ma i nawet grając 1v1 można zdobywać punkty, wystarczy wejść z jakimś kumplem i nabić. W dodatku przez brak demek nawet nie da się tego sprawdzić ;p Już przy ostatnim pluginie z punktami (jeszcze tydzień temu) też tak było, a z top10 graczy serwera nie kojarzyłem w ogóle nawet z widzenia ok. 5 osób, w tym top 1 :D To już tylko ranking i nic nie znaczące cyferki, które równie dobrze można by wyjebać zupełnie, ale skoro już jest to też warto dopilnować. Mimo wszystko pierw demka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Specjalista

Nie jest to problem włączyć. Mógłbym to zrobic ,gdybyście potrzebowali konkretne demko wtedy mozna podesłać na jakis hosting typu zippyshare. 

Minusem jest to ze demko zabiera 1 slot.

A czy dzagu sie zgodzi nie wiem pytajcie sie jego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@BobPixel no z tego co pamiętam, to jakieś 2 miechy temu @Dzagu zgodził się włączyć dostęp do demek na wszystkich serwerach.

Obecnie sprawa z odwołaniem od bana wygląda tak, że admini piszą "no nasi admini znają się na grze i wiedzą co robią, jeśli uznał że cziter to tak jest". Trochę się to mija z tym co jest pisane w regulaminach, że admin nie jest ponad graczem, a ma pomagać. O ile adminów faktycznie przeważnie (xd) dobieramy biorąc pod uwagę doświadczenie, tak jednak nikt nie jest nieomylny i chyba każdy z nas dał nie jednego bana nie będąc pewnym w 100%, bo po to jest możliwość odwołania w razie pomyłki. Problem tylko w tym, że to odwołanie obecnie nie ma znaczenia i równie dobrze można pozamykać możliwość pisania odwołań dopóki nie będzie demek.

Ja tam nie wiem jaki slot zajmuje demko, ile takich slotów jest dostępne ani ile one kosztują, ale skoro mamy jakieś 8 czy 10 serwerów to wypadałoby żeby więcej niż 2 były jako tako w pełni sprawne. Póki co to trochę jak otworzyć sieć 10 sklepów, ale tylko w dwóch mieć kasjerki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym od razu też dodał w komendzie !regulamin jakieś informacje o zakazie rushowania i campienia i dodał wzmiankę dla ubogich intelektualnie, że zakaz rushu i campienia nie oznacza że ma jednocześnie biegać i stać przez co doprowadzi do wielkiego wybuchu wszechświata, a wystarczy jedynie grać aktywnie. Często ludzie sapią że w regulaminie nie ma nic o rushu czy campieniu, a jak odpowiesz że jest regulamin na forum to słyszysz "na forum to ja nie czytam", co w sumie normalne bo kto wchodzi na forum każdego serwera na jaki sobie wejdzie zagrać rozgrzewkę czy coś.

@edit, w sumie to może nie wymagajmy, bo dodanie demek to chyba limit ulepszania serwera na kolejne trzy lata xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Specjalista
26 minut temu, Ross napisał:

Ja bym od razu też dodał w komendzie !regulamin jakieś informacje o zakazie rushowania i campienia i dodał wzmiankę dla ubogich intelektualnie, że zakaz rushu i campienia nie oznacza że ma jednocześnie biegać i stać przez co doprowadzi do wielkiego wybuchu wszechświata, a wystarczy jedynie grać aktywnie. Często ludzie sapią że w regulaminie nie ma nic o rushu czy campieniu, a jak odpowiesz że jest regulamin na forum to słyszysz "na forum to ja nie czytam", co w sumie normalne bo kto wchodzi na forum każdego serwera na jaki sobie wejdzie zagrać rozgrzewkę czy coś.

@edit, w sumie to może nie wymagajmy, bo dodanie demek to chyba limit ulepszania serwera na kolejne trzy lata xD

Moge wam zrobic regulamin w panelu :V

!regulamin i jakis tam uproszczony regulamin bedzie. Ten panel to jest ten cs'owy nie ze forum wam sie odpala ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

No ja wiem, że to csowy regulamin i własnie o to chodzi że w nim nie ma tych podstaw o rushu i campieniu, a ludzie na forum nie wchodzą czytać ;P

Jak coś to wieczorem będę discord/ts to mogę coś tam pomóc ogarnąć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Specjalista
3 minuty temu, Dr.Panic napisał:

Według mnie cały ten regulamin serwerowy, który widzi się na po wejściu powinien zostać "odświeżony". 

To dziwne po wejsciu na serwer ja nic nie widze xD

Mam dzisiaj dzień dobroci wiec moge tam wam poograniac co tam bedziecie chcieli zapraszam o 18;20 na ts3

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

2 minuty temu, BobPixel napisał:

To dziwne po wejsciu na serwer ja nic nie widze xD

 

No właśnie ogarnąłem,że ten stary co był po wejściu zniknął XD To może by dodać Nowy"serwerowy"regulamin? XD
Proponowałbym coś takiego:
1. Mikrofon +16!
2. Nie rush'uj.
3. Nie camp.
4. Graj dynamicznie(tzw "na kontakt").
5. Kultura osobista mile widziana.
6. Admin ma zawsze racje.
7. Jeżeli nie, patrz punkt 6.

Przykładowy regulamin został stworzony w celach humorystycznych ;P 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Specjalista
7 minut temu, Dr.Panic napisał:

No właśnie ogarnąłem,że ten stary co był po wejściu zniknął XD To może by dodać Nowy"serwerowy"regulamin? XD

Wejdz do mnie na serwer Dr' i zobacz czy wam takie menu podpasuje co u mnie jest. Ja mam tam ogolne informacje ale mozna przerobic na regulamin

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

9 minut temu, Dr.Panic napisał:

No właśnie ogarnąłem,że ten stary co był po wejściu zniknął XD To może by dodać Nowy"serwerowy"regulamin? XD
Proponowałbym coś takiego:
1. Mikrofon +16!
2. Nie rush'uj.
3. Nie camp.
4. Graj dynamicznie(tzw "na kontakt").
5. Kultura osobista mile widziana.
6. Admin ma zawsze racje.
7. Jeżeli nie, patrz punkt 6.

Przykładowy regulamin został stworzony w celach humorystycznych ;P 

Mikro +16 to nie, bo niektórzy admini by nie mogli rozmawiać (musiałem xD). Lepiej mikro po mutacji/+16 żeby była jasność dla każdego.

2 i 3 można połączyć razem z 4

5 gut

6 brzmi zbyt wychwalająco adminów :D Trzeba być friendly i nie wzbudzać w graczach takiego uczucia, że admin to bóg serwera i nie masz racji w razie czego.

 

Dobra ja spierdalam żeby się do tej 18 wyrobić i się ogarnie dzisiaj arenki. Nowy rok, nowe postanowienia arenkowe!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ross dlatego napisałęm "Regulamin został stworzony w celach humorystycznych" - co nie zmienia faktu,że może być jakaś podstawą do napisania prawidłowego :)

1. Mikro po mutacji/+16.
2. Nie camp, nie rush'uj - graj dynamicznie (tzw "na kontakt").
3. Kultura osobista mile widziana.
4. Admini - jesteśmy tutaj po to by wam grało się lepiej - jednakże admin też człowiek może się pomylić.
5.Miłego grania na serwerze Globalelite.pl ! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...