Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

✎ AKTUALNE PROPOZYCJE PLUGINÓW ★


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Dr.Panic napisał:

@Ross dlatego napisałęm "Regulamin został stworzony w celach humorystycznych" - co nie zmienia faktu,że może być jakaś podstawą do napisania prawidłowego :)

 

Wieeem, ale zanim doczytałem o celach humorystycznych to już to wszystko napisałem i wolałem już wysłać niż usuwać :D Poza tym to luźna rozmowa a nie wybór najlepszego pomysłu także izi :D

2 godziny temu, BobPixel napisał:

Wszystko dla ludzi czekam o 18;20 na ts3

Jak co to ja postaram się po 18:30 być na ts, max 18:45 ;) 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak ostatecznie z tego co pisał Panic i co wydaje mi się za przydatne.

1. Mikrofon po mutacji

2. Nie camp, nie rushuj. Graj dynamicznie.

3. Wszyscy admini są do dyspozycji graczy.

Jesteśmy po to by Wam grało się lepiej. (to w drugiej linijce żeby nie wyjebało takiego powiadomienia na cały ekran)

4. Cały regulamin znajdziesz na globalelite.pl, miłej gry!

 

No i to zrobić tak jak Pixel pisał z opcją jeszcze "Nie pokazuj ponownie" i z opcją "inne language" xD Napiszcie @Dr.Panic@Kubox@SquN czy to pasuje to zacznę tłumaczyć tekst na pozostałe języki i się wrzuci.

No i pod !regulamin żeby wyświetlało też te same podpunkty.  //@edit jednak !regulamin działa nawet lepiej niż myślałem więc nie zmieniajmy :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Kubox pinned this temat
  • 2 weeks later...

Z tego co pamiętam z rozmowy odnośnie antyrushu to aktualnie jest on nie do wykonania ponieważ mapy typu am_ są jedną wielką mapą na której znajduje się określona liczba aren w postaci box'ów i za każdym razem jak żgniesz nie jest napisane, na którym jesteś boxsie. Mogłoby dojść do takich sytuacji,że na niektórych arenach gracze by mieli antyrush, a na niektórych nie. Istniałaby ewentualnie możliwość edycji map jak mówił @BobPixel i dodania w nich antyrush ale jest to bardzo czasochłonne oraz byłaby możliwość że mapy by się nie renderowały powrotnie. 

Popraw mnie @BobPixel jeżeli palnąłem jakaś głupotę ;-) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Specjalista
11 minut temu, Dr.Panic napisał:

Z tego co pamiętam z rozmowy odnośnie antyrushu to aktualnie jest on nie do wykonania ponieważ mapy typu am_ są jedną wielką mapą na której znajduje się określona liczba aren w postaci box'ów i za każdym razem jak żgniesz nie jest napisane, na którym jesteś boxsie. Mogłoby dojść do takich sytuacji,że na niektórych arenach gracze by mieli antyrush, a na niektórych nie. Istniałaby ewentualnie możliwość edycji map jak mówił @BobPixel i dodania w nich antyrush ale jest to bardzo czasochłonne oraz byłaby możliwość że mapy by się nie renderowały powrotnie. 

Popraw mnie @BobPixel jeżeli palnąłem jakaś głupotę ;-) 

*zginiesz 

Tyle.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Moim zdaniem nie powinniśmy dodawać rang za fragowanie , aktualnie serwer wygląda estetycznie i normalnie w porównaniu do innych tego typu serwerów , ma swój klimat i tego raczej bym się trzymał .
Zastanawiał bym się jedynie nad jakąś muzyką na zakończenie rundy , oczywiście nie za głośno bo znając życie byłby młyn. Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o roundsoundy to z miejsca jestem na nie. Niepotrzebne nam na serwerze takie cuda na kiju. 
Po chwili przemyślenia ten pomysł z rangami też niepotrzebny. 

@Dzagu dodałeś plugin z "wh" na specu dla adminów? Bo chyba przestał działać albo go usunąłeś? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dante unpinned this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...