Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

rozpatrzone Podanie DarkSide212PL


ДаркСидэ212ПЛ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nick na serwerze: DarkSide212PL
Ilość przegranych godzin na serwerze: około 26h
Wiek: 16
Steam ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198031017655/
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 3-4 h zależy o które do domu wrócę po szkole
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie miałem :)
Doświadczenie w adminowaniu: Na serwerach cs? praktycznie żadnego. Sytuacja się zmienia kiedy mowa o innych grach, np. ArmA 3, Battlefield 4
Umiejętność obsługi SourceBans: 9
Dlaczego miałbyś dostać admina: Chciałbym dostać admina aby pomóc zaprowadzić porządek na serwerze. Mowa głównie o dzieciach poniżej 14 lat które zdrowo nadużywają mikrofonu. Oraz o osobach starszych u których co drugie słowo to "kur*a" (rozumiem można się wkurzyć ale do przesady, gra na serwerze to ma być przyjemność a nie pobyt w barze) 
Znajomość Regulaminu: 9.5 / 10 (parę pytań będzie nie uniknione :) )
Drobna pomoc pieniężna: Z tym może być problem, lekko mówiąc jestem bez grosza. Większość wydałem na książki ale może kiedyś czemu nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jak już pisałam wcześniej, widzę cie jako Admina tego serwera, choć 24h przegrane wydaje mi się mało, ale jednak widać że jesteś ogarnięty ^^
W zasadzie minus tego serwa jest taki, że admini pojawiają się dosyć rzadko, więc jeśli będziesz aktywnie się pokazywał to kto wie. Jestem ogólnie na tak : D

Pozdrawiam (znowu) ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Aktualnie jestem neutralny gdyż nie znam cię lecz na pewno następny admin się przyda także niech będzie malutkie tak , szczególnie że połowę z administracji pewnie poleci ponieważ jestem dość wymagający co do administracji a jeżeli już tu dołączyłem to lipy nie będzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...