Skocz do zawartości
Langust

Skarga na ADMINA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: ✯♫ KuKi ♫✯

Mapa, na której miało zajście: am_dust_2014

Czas i data zajścia:  01.01.2018 około godziny 21:00

Demka/Screeny:

Minuta mapy: Nie pamiętam 

Treść skargi:: zmienianie nicków graczy nadmierne używanie (uderzania) gracza _____ przez ADMIN

Spoiler
Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu mi się odpowiedź nie dodała ;_; 123 test kurwa

Jesteś już kolejną osobą łącznie z tymi którzy pisali do mnie na priv steam odnośnie "naszego" nowego "admina". Nie dziwi mnie to nawet i nie będę komentował :p Pixel ma powtórki to niech wrzuci, albo chociaż na priv bym chętnie obejrzał..

Edytowane przez Ross
BO SIĘ NIE DODAŁO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę

nick zmieniał tylko jednej osobie -  ♫✯<18><STEAM_1:1:75662887><>" renamed "ONE TAP KURWO<61><STEAM_1:1:366721736><>" to "ONE TAP")

Spamował slapem na sobie, w sumie nie wiem po co i na jednej osobie która mogła być afk. Reszta to standardowe działania admina, mutowanie, gagowanie itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro zmienił z nieprawidłowego nicku na prawidłowy to dobrze. Nie rozumiem tylko po co się bawić slapowaniem siebie czy innych. Jak ktoś afczy to kick żeby slota nie zajmował, a slapować siebie to już tylko zabawa uprawnieniami. Przez pół roku od kiedy jestem adminem slapowaniem bawiłem się tylko jeden raz z VENGAREM w nocy jak byliśmy sami na serwerze, bo jakbym grał i widział admina co się sam slapuje albo innych to bym pomyślał że jakiś niedojebany... Już pomijam że dać komuś klapsa na arence jak tam same 9 latki są to trochę pedofilia ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś to musi powiedzieć :v

Jak dla mnie, niech się slapuje,  jeśli nie ułatwia mu to wygranie. Czyli jak pokona przeciwnika, to wydaje mi się, że nic nikomu się nie stanie, jak sobie polata po arence :v

Przyznaję się bez bicia, że mnie się zdarzyło slapować tak po prostu pod koniec rundy. Czy to siebie czy innych adminów. Jeśli nie utrudnia to rozgrywki, to :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.