Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

podanie [Rozpatrzone] Podanie o Admina na ffa


Czacha #TOXIC

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ... #TOXIC
Ilość przegranych godzin na serwerze: Nie jestem w stanie określić ile godzin gram na serwerze dokładnie ale średnio 4-5h
Wiek: 18
Steam ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198132746127/

 

Ile godzin w tygodniu poświęcasz na grę na serwerze: w tygodniu zależy od czasu bo mam szkole ale jeśli chodzi o weekend to średnio 4-5h a nawet więcej
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie miałem nigdy bana
Doświadczenie w adminowaniu: Jeśli chodzi o CSGO to byłem adminem na 1 serwerze, ale w 1.6  byłem adminem więcej razy
Umiejętność obsługi komend SourceMods: 5-6 ( kwestia przypomnienia i nauczenia się czegoś nowego)
Dlaczego miałbyś dostać admina: Bywam bardzo często na serwerze i nieraz zdarzy się ze wbije jakiś cheater albo jakieś "dziecko" siedzi na serwerze i utrudnia innym grę w stylu krzyczy itd..
Znajomość Regulaminu: Znam regulamin
Drobna pomoc pieniężna: nie

Posiadanie sprawnie działającego mikrofonu: Posiadam 

Jeśli chodzi o rozpoznawanie na serwerze to moim zdaniem jestem rozpoznawalny przez stałych graczy.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

0. Zły dział.
1. Nick: Eeee, toxiców to nie bierzemy xD
2. Ilość godzin: to zajrzyj na gametracker. Wejdź na stronę główną i kliknij czarną kropkę przy serwerze FFA. Potem wyszukaj siebie po nicku.*
3. Wiek +
4. To nie jest Steam ID
5. Trochę na nie, bo piszesz, że w tygodniu nie masz czasu i że w weekend możesz, a dalej piszesz, że jesteś dość często. Jesteś długo. Nie "często".
6. Wydaje mi się, że większości adminów może w weekend akurat, a to chyba nie jest powód do przyjęcia kolejnego...

Dobra, to była krytyka trochę dla jaj. (ale punkt 0, 2 i 4 weź sobie do serduszka :) )
* - Zobacz jaki miły jestem. Masz 70 godzin na serwie +
Wiek +
Nie wiem czy rozpoznawany, zaraz sprawdzę jak wbiję na serwer, to edytuję i napiszę czy na tak, czy na nie :p

P.S. Jak to piszę, to widzę, że jesteś na serwie :v

EDIT:
Dobra, gra dużo, dobrze gra, nie jest toxic, mikro +, wiek +, zdjął snajpera z deagle'a, a nawet 3 xD
U mnie TAK

Tylko niech ktoś przeniesie ten temat :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...