Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Plugin na NoScope


rozumek29

Rekomendowane odpowiedzi

  • Head Admin

Zmniejszyć nagrodę punktową za kosę do 1 pkt. Ludzie będą chętniej strzelać z AWP i używać kosy w ostateczności. 

I na czym polega to pierwsze 50 fragów? Bo mi zabierają 3/4 punkty nawet jak nie mają jeszcze tych 50 fragów. 

Kolejny pomysł. Gdy zostaną zawodnicy 1 vs 1, to można zrobić wybór pojedynku "noscope" albo na noże. 

Dałoby się zmienić przedrostek w tabeli przed adminem? W sensie, jak się widzi admina na serię, to od razu jest spokojniej. Można też po staremu, że na czacie tylko, ale może ułatwiłoby to czasem. (ma to też minusy, że gość widząc admina na spectatorze, będzie się lepiej kryć, ale bądźmy szczerzy, częściej są krzyczące dzieciaki niż ukrywając się odpały) 

Ostatnia rzecz. Admin nie może obserwować drużyny przeciwnej po śmierci. To by się przydało. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Dante_PL napisał:

Zmniejszyć nagrodę punktową za kosę do 1 pkt. Ludzie będą chętniej strzelać z AWP i używać kosy w ostateczności. 

I na czym polega to pierwsze 50 fragów? Bo mi zabierają 3/4 punkty nawet jak nie mają jeszcze tych 50 fragów. 

Kolejny pomysł. Gdy zostaną zawodnicy 1 vs 1, to można zrobić wybór pojedynku "noscope" albo na noże. 

Dałoby się zmienić przedrostek w tabeli przed adminem? W sensie, jak się widzi admina na serię, to od razu jest spokojniej. Można też po staremu, że na czacie tylko, ale może ułatwiłoby to czasem. (ma to też minusy, że gość widząc admina na spectatorze, będzie się lepiej kryć, ale bądźmy szczerzy, częściej są krzyczące dzieciaki niż ukrywając się odpały) 

Ostatnia rzecz. Admin nie może obserwować drużyny przeciwnej po śmierci. To by się przydało. 

 

Ten przedrostek przed nickiem w tabeli to tak 50/50 bo faktycznie jak widać, że admin jest na serwie to przykładowo jakieś piszczące dziecko się uspokoi, ale jak już ten admin wyjdzie z serwera to prawdopodobnie te dziecko zacznie krzyczeć na nowo. Jeśli by nie było prefixu przed nickiem to nikt nie będzie wiedział, że jesteś adminem co skutkuje tym, że te dziecko będzie krzyczało w twojej obecności( nie wiedząc o tym, że jesteś adminem), wtedy masz prawo taką osobę zmutować i ona już nastepnym razem nie będzie drzeć mordy(że tak brzydko powiem) kiedy żadnego admina nie będzie na serwerze :D

Z tą kosą to się zgodzę jak najbardziej bo trochę to jest faktycznie przesadzone moim zdaniem :D

Wybór pojedynku też jak najbardziej spoko, to będzie lepszą opcją niż tamta poprzednia ;D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, rozumek29 napisał:

Proponuje wywalić kosy z serwera i dawać je tylko w sytuacji 1vs1. Bo Taki @ZubaR1337 Cały czas kosuje wszystkich jak tylko podejdzie sie do niego na 3m.

Kosuję we właściwych momentach np. kiedy strzele komuś w nogi to wtedy podbiegam i nożuję :D Po za tym nie kosowałbym gdyby mnie ktoś potrafił zabić ;D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Wywalenie kos to głupi pomysł. Nie po to CS:GO oferuje tę alternatywę, żeby je usuwać. Mnie chodzi tylko o zniechęcenie graczy od nadużywania kosy na serwerze AWP. Jak będą chcieli, to mogą latać po mapie tylko z kosą.
Choć pewnie jak mnie 3 raz zanożują, to zmienię zdanie :v

Ja osobiście wolę strzelić jakiegoś skillowego flicka, albo lucky noscope'a z nadzieją, że wejdzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...