Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

SKARGA Kubox


idk.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: Kubox
Czas i data zajścia: 01-05-18 23:35
Demka/Screeny: brak
Minuta mapy: nvm
Treść skargi: Dostałem bana za bycie na respie do 1:30. Każdy sobie sam interpretuje gdzie się kończy resp i czy to było kampienie, a nie np. rotacja na inny site. O to nie mam żalu. W regulaminie jest napisane że maksymalna kara za to to 1h. Pan Admin dał mi bana na 6h.  Skończyło się to tym że pożegnałem się z serwerem na całą resztę piątkowego wieczora. Chciałbym jeszcze nadmienić że przed tym zdarzeniem ktoś odtwarzał muzykę przez mikrofon, po niecałej minucie odezwałem się przez mikrofon i zwróciłem uwagę dlaczego jeszcze nie dostał mute'a. Po tym zostałem "przypadkowo" wyrzucony w środku rundy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Drogi kolego. Nie byłeś jedynym, który biegał sobie pod koniec rund na respie. Z tego powodu kilkukrotnie informowałem zarówno na czacie, jak i na środku ekranu, że resp jest tylko do 1:30 Tego nie można było nie zauważyć. Sam czasami rotuję przez respa, to normalne. Jednak po kilkukrotnym poinformowaniu graczy oczekuje jakiejkolwiek reakcji. Jeżeli jej brakuje, skutkuje to karą. W niektórych przypadkach pozwalamy Administratorom dać swoją karę. Ja takiej użyłem wobec ciebie. 

Nie słyszę wszystkiego co się dzieje na serwerze. Jak ktoś sobie puszcza muzykę w przeciwnej drużynie, to należy mnie o tym poinformować. Ja nie przypominam sobie, aby taka sytuacja miała miejsce w moim zespole. Pamiętam, że w ten dzień kilku użytkowników mi pisało, że ktoś olewa regulamin. Zareagowałem od razu. Ty nic nie napisałeś. 

Jak tak bardzo ci zależało na tym, abym zareagował, a nie mogłeś mnie osiągnąć, mogłeś napisać do innych graczy, lub na @. Do Oli jakoś potrafiłeś napisać, aby mnie zwyzywać i się wyżalić na bana.

Z tego co pamiętam, kicka dostałeś na bycie AFK. 

Masz szczęście, że trafiło na mnie. Wszystko sobie obejrzę i w razie co wytnę co trzeba. Pozdrawiam! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Czyli widzę że administracja może sobie tutaj robić co chce. Jak użytkownicy mają przestrzegać regulaminu jeżeli admin go nie przestrzega? W regulaminie nie ma nic o "Swojej Karze". Możesz z miejsca zaproponować nowy typ kary "Bo tak chce", może dostaniesz oklaski od innych adminów. A może nawet awans. W mojej wiadomości napisałem jasno że nie mam żalu o bana.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nikt nie mówi, że Administracja może robić co chce. Nikt z nas tak nie robi. Chłopaki przestrzegają regulaminu. Jednak jak widzę, że ktoś mnie po prostu olewa, to pomagam mu przemyśleć sytuację. 

Masz żal o bana, bo inaczej nie napisałbyś skargi. Nie oszukujmy się. Zabolało cię, że wyleciałeś na cały wieczór (właściwie na noc) z serwera. Potem raczyłeś mnie obdarzyć odpowiednim komentarzem na profilu. Do tego, poszedłeś się wyżalić u innych graczy. Byłeś naprawdę zdenerwowany - dobrze pamiętam :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie zmienia to faktu że nadużyłeś swoich praw. Ja za to dochodzę do wnioski że lubisz to robić. Dziękuje że napisałeś mi że wyleciałem na całą noc, pewnie jesteś z tego bardzo dumny. W komentarzu nie obraziłem, napisałem praktycznie to samo co tutaj tylko w skrócie. Wtedy jeszcze nie wiedziałem że w regulaminie jest że maksymalny ban za to to 1h. Ja to widzę tak że to Ty byłeś zdenerwowany, atmosfera po twoim przejściu do TT się pogorszyła.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
14 minut temu, idk. napisał:

Nie zmienia to faktu że nadużyłeś swoich praw. 

Tutaj masz rację. Przyznaję się bez bicia, że ban mógłby być krótszy. 

15 minut temu, idk. napisał:

Dziękuje że napisałeś mi że wyleciałem na całą noc, pewnie jesteś z tego bardzo dumny.

Być dumnym z tego, że ktoś dostał kicka i bana za stanie na respie? Żartujesz sobie, prawda?

18 minut temu, idk. napisał:

W komentarzu nie obraziłem, napisałem praktycznie to samo co tutaj tylko w skrócie. 

Nigdzie nie napisałem, że mnie obraziłeś. Napisałem, że raczyłeś mi pozostawić komentarz pod profilem. Nic więcej. 

19 minut temu, idk. napisał:

 Ja to widzę tak że to Ty byłeś zdenerwowany, atmosfera po twoim przejściu do TT się pogorszyła.

Jakoś nie pamiętam, aby ktokolwiek się żalił. 


Wracając do demka. Na tym demku, które uwzględniłeś, ładnie widać, jak stoisz w 6 rundzie bez ruchu patrząc się w ścianę. Już dawno nie powinno cię być na respie. W rundzie 7 - jeszcze gorzej. Biegasz sobie po respie jak sarenka po polu. Biegasz, stajesz na 5 sekund bez ruchu, potem znowu siedzisz na respie. Po tej akcji wsadziłem ci bana. 


Przypomnienia o respie podawałem bodajże na wcześniejszej mapie. Właśnie pobieram kolejne demo, aby to sprawdzić. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Tutaj masz rację. Przyznaję się bez bicia, że ban mógłby być krótszy. 

Ban nie mógł, a miał być krótszy. Chyba źle napisałeś.

Być dumnym z tego, że ktoś dostał kicka i bana za stanie na respie? Żartujesz sobie, prawda?

Być dumnym że wykluczyłeś mnie na całą noc.

Nigdzie nie napisałem, że mnie obraziłeś. Napisałem, że raczyłeś mi pozostawić komentarz pod profilem. Nic więcej. 

Komentarze chyba służą do komentowania, tak też zrobiłem.

Jakoś nie pamiętam, aby ktokolwiek się żalił. 

To było moje subiektywne odczucie.

Wracając do demka. Na tym demku, które uwzględniłeś, ładnie widać, jak stoisz w 6 rundzie bez ruchu patrząc się w ścianę. Już dawno nie powinno cię być na respie. W rundzie 7 - jeszcze gorzej. Biegasz sobie po respie jak sarenka po polu. Biegasz, stajesz na 5 sekund bez ruchu, potem znowu siedzisz na respie. Po tej akcji wsadziłem ci bana. 

Znowu wracasz do demka. Należał się ban, ale na godz..

Przypomnienia o respie podawałem bodajże na wcześniejszej mapie. Właśnie pobieram kolejne demo, aby to sprawdzić. 

Nie pamiętam czy byłem na wcześniejszej mapie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
Godzinę temu, idk. napisał:

Ban nie mógł, a miał być krótszy. Chyba źle napisałeś.

Dobrze, oficjalnie cię przepraszam za moje zachowanie. Ban miał być krótszy. 

Godzinę temu, idk. napisał:

Być dumnym że wykluczyłeś mnie na całą noc.

Czy ty mnie traktujesz serio? Czy ty myślisz, że ja się w jakiś sposób przywiązuje emocjonalnie do graczy? Czy według ciebie powinienem odczuwać satysfakcję, oraz jarać się tym, że dałem komuś bana? Dostałeś bana i tyle. Nie rozmyślam o tym, że dałem ci bana. Gram dalej. Nie jara mnie to. Wiesz jaki musiałbym być szczęśliwy i jaki podekscytowany tym, że jako Admin ukarałem już wielu graczy permem? Idąc tym tokiem myślenia, to chyba wchodzę na serwer, aby szukać okazji, by wsadzić komuś bana, bo według ciebie, jestem wtedy z siebie dumny i może będę miał się czym chwalić swoim kolegom. .......

Godzinę temu, idk. napisał:

Komentarze chyba służą do komentowania, tak też zrobiłem.

Nie odwracaj kota ogonem. Mówiłem ci wyraźnie, że zostawiłeś komentarz. To ty stwierdziłeś, że niby napisałeś go, aby mnie obrazić. Miałeś możliwość zostawienia komentarza, więc to zrobiłem. Nie czepiam się. Komentarz nadal widnieje :) 

Godzinę temu, idk. napisał:

To było moje subiektywne odczucie.

Zawsze istnieje opcja zmutowania gracza. Jeżeli nie pasował ci mój styl wypowiadania się lub gry - cóż. Nie dogodzę każdemu. 

Godzinę temu, idk. napisał:

Znowu wracasz do demka. Należał się ban, ale na godz..

Należał się. Też się z tobą zgadzam. Cieszę się, że również i ty jesteś tego skromnego zdania. 

Godzinę temu, idk. napisał:

Nie pamiętam czy byłem na wcześniejszej mapie.

Byłeś od praktycznie samego początku. Przeglądam własnie demo. 

Na wcześniejszej mapie, zdążyłeś jeszcze wyłapać GAGA za spam na czacie. Dużą frajdę musiało ci sprawiać spamowanie tekstem: "chudy jest słaby".  Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że wysyłał się sam z siebie. Nawet gracze zwrócili ci uwagę i prosili, byś przestał spamować.

 

Przejrzałem całe demko z wcześniejszej mapy. Dołączyłem do tt tylko na ostatnią rundę. Wszyscy się grzecznie przywitali. Zaraz na początku rundy dałem komunikat - nie stoimy za długo na respie. Większość mi odpowiedziała. 


Inna sprawa, to widoczne u ciebie zrażenie do mojej osoby. Byłeś zdenerwowany, że zazwyczaj to ja zabiłem cię jako pierwszy. Cwel, kutas, to tylko niektóre z przymiotników puszczonych w moją stronę. 


Dla mnie ciągnięcie tego tematu w nieskończoność nie ma sensu. Kara minęła. Ja przyznaje się do winy, za co przepraszam. Co ty teraz dalej z tym zrobisz - twoja sprawa. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Sprawa ze spamowaniem jest taka że czułem się zażenowany że inna osoba przede mną również spamowała tekstem na bindzie. To akurat jest pomijalna kwestia, i tak wole voice chat. 

12 minut temu, Kubox napisał:

Inna sprawa, to widoczne u ciebie zrażenie do mojej osoby. Byłeś zdenerwowany, że zazwyczaj to ja zabiłem cię jako pierwszy. Cwel, kutas, to tylko niektóre z przymiotników puszczonych w moją stronę. 

Ja mam wrażenie że to Ty byłeś zły że ja cię zabijam pierwszy. Dzieckiem nie jestem, nie zrażam się jak ktoś mnie zabija. Nie zdarzyło Ci się również w wulgarny sposób odezwać jak ktoś Cię zabije, u mnie to odruch bezwarunkowy. Od tak tak reaguje po czym mówię info.

Temat w sumie jest założony po to żebyś przyznał się do błędu i przeprosił. Nie znam cię i nie mam wyrobionej opinii o tobie. Jedyne co ode mnie to mogę Cię przeprosić za wulgaryzmy kierowane w twoją stronę, przekazywane przez naszą wspólną znajomą.

Pozdrawiam. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...