Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o ub


Deshey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym przeprosić za poprzedni konflikt na czacie. Nie zauważyłem iż wzór prośby jest na dole, i skopiowałem go od któregoś z użytkowników.

Oto poprawiona wersja:

Nick:Deshey

 

SteamID:STEAM_0:1:112041715

 

Admin który cię zbanował: Kubox

 

Powód bana: Wallhack

 

Długość bana: Permamentny

 

Godzina o której dostałeś bana: 01-10-18 22:19

 

Mapa na jakiej dostałeś bana: am_nuke_ge

 

Demko z mapy: Nie potrafię znaleźć ;v

 

Dlaczego miałbyś dostać unbana? : Ponieważ posiadam rangę Global Elite, nie posiadam żadnego bana.

Nie widzę sensu w oszukiwaniu. Oraz gram tak samo na ESEA.

W załączniku dorzucam demo z ESEA, na mapie cobblestone gdzie w 2 rundzie od rozpoczęcia dema, robię ACE.

Proszę o rozpatrzenie. (Dodaję iż złapały mnie czasem lagi czy % of loss packets).

Chciałbym dodać tutaj bardzo fajne twierdzenie poleciało: "Co? Przez demko z ESEA nie dostaniesz unbana. Mogłeś odpalić sobie haxy na serwie tylko raz. I za to mogłeś dostać bana."

Jaki byłby sens gdybym się odpalił na serwerze, i ryzykował banem lub VAC.

esea.rar

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
6 minut temu, Deshey napisał:

 

Powód bana:puszczanie muzyki

Długość bana:

wh

Chyba coś ci się poknociło. Zacznijmy od nowa. Przejrzyj swój post, przeczytaj go ze zrozumieniem, a następnie popraw odkryte błędy. Czas przewidziany na to zadanie... nieograniczony. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki


Byłem na serwerze i widziałem całą akcje. Pływasz celownikiem po niebie i nagle ustawiasz się pod przeciwnika tak,że on wychodzi a ty stoisz wcelowany.
Kolejna sytuacja jak stoisz wcelowany na pustej przestrzeni(brak jakiejkolwiek osłony) i nie sprawdzasz żadnego możliwego konta i wcelowujesz się w przeciwnika 

Widać po 15h koledze się nie spieszy o jakąkolwiek zmianę swojego posta także chyba do zamknięcia. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Deshey tylko o ile się nie mylę , to jak dostaniesz bana na jakimś serwerze za haxy to nie dostanie chyba vaca ponieważ to nie są mm . (Mogę się mylić ) 

A bez demka nic nie zdziałasz,  ponieważ oglądało cię dwóch Adminów .

I tak jak widziałem na czacie ,mogło tak być ze odpaliłeś się na serwie bo wiesz że możesz dostać tylko bana na nim .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NoVy napisał:

@Deshey tylko o ile się nie mylę , to jak dostaniesz bana na jakimś serwerze za haxy to nie dostanie chyba vaca ponieważ to nie są mm . (Mogę się mylić ) 

A bez demka nic nie zdziałasz,  ponieważ oglądało cię dwóch Adminów .

I tak jak widziałem na czacie ,mogło tak być ze odpaliłeś się na serwie bo wiesz że możesz dostać tylko bana na nim .

Pytanie dlaczego jestem odpalony, skoro gram bardzo dobrze na ESEA? Trochę to bez sensu, bo żadnej z tego korzyści ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Co ma jedno z drugim wspólnego? Nic. Na Esea masz pierwszy lvl, więc co ty mi wciskasz za kity, że jesteś jakimś super graczem. Myślisz, że w tej lidze nie ma cziterów? Że każdy mecz jest obserwowany przez 100 proplayerów, którzy stwierdzają, czy ktoś gra czysto czy nie?

Widziałem swoje i jestem siebie pewny. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin
Dnia 10.01.2018 o 23:23, Deshey napisał:

Jaki byłby sens gdybym się odpalił na serwerze, i ryzykował banem lub VAC

Ustalanie jaki jest sens odpalania się na serwerze jest... bezsensowne :v To pytanie zadaj nie nam, tylko paru tysiącom graczy, którzy tak robią (albo tych 20-30, których zbanowałem odkąd jestem adminem na AWP).

Mamy jakieś demka z arenek? @Dzagu 

Znam kilku graczy z rangą Global Elite, którzy jednak dostali VACa (nie bana z OW ;) ). Ani ranga, ani ilość ugranych clutchy na mistrzostwach nie usuwa możliwości użycia haxów. #KQLY

Nie twierdzę, że Dr. Panic i Kubox są nieomylni, ale póki nie mamy demka i obaj twierdzą, że coś miałeś, sprawa jest jasna.


ALE SUPER JEST PRZYWRACANIE ZAWARTOŚCI POSTÓW <3
Wczoraj napisałem ten post, ale przypadkiem wyszedłem ze strony i nie chciało mi się od nowa pisać xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kubox napisał:

Co ma jedno z drugim wspólnego? Nic. Na Esea masz pierwszy lvl, więc co ty mi wciskasz za kity, że jesteś jakimś super graczem. Myślisz, że w tej lidze nie ma cziterów? Że każdy mecz jest obserwowany przez 100 proplayerów, którzy stwierdzają, czy ktoś gra czysto czy nie?

Widziałem swoje i jestem siebie pewny. 

 

Tak na ESEA nie ma cheaterów ;). Mają zaawansowany system anti-cheat który się odpala w ring3 czyli na poziomie sterowników. Wystarczy chwilkę o tym poczytać, że cheaty na ESEA kosztują +2000$ ;). 

Widać administracja nie szanuje lepszych graczy, i nie potrafi pogodzić się z faktem że popełniła błąd.

To tyle z mojej strony, nigdy nie będę grał na takiej gó*nianej sieci.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Gość locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...