Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanko o Admina.


shaGuar

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  ✪ shム[G]uar
Ilość przegranych godzin na serwerze:  Sporo, ale wy macie dostęp do ilości godzin więc troche pytanie nie na miejscu, lecz sądze że jest to ponad 30h.
Wiek: 20
Steam ID:
 STEAM_0:0:154354228    /sdds  

Ile godzin w tygodniu poświęcasz na grę na serwerze: W tygodniu po 2h a week po 5/6h
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie.
Doświadczenie w adminowaniu: Tak, 4/5 serwerów w 1.6 przez spory okres czasu, a nie miesiąc.
Umiejętność obsługi komend SourceMods: 9/10 w razie "w" patrze na necie.
Dlaczego miałbyś dostać admina: Duzo godzin poświęcam na serwerze i przez ten czas jaki gram to trafiło mi sie 2 cheaterów i odziwo nie bylo admina. Gralem dużo w cs 1.6 na wh/ "pracowałem" tez jako tester różnego rodzaju odpałów (myślę, że to jest zaleta, a nie wada dla was), wiec wiem co i jak wygląda, jak zachowuje się cheater (oglądając wiele demek ludzi którzy sie odwoływali na serwerach gdzie adminowałem). Czesto jest tak ze dzieci, którym zwróce uwagę by nie mówiły przez mikro nie skutkuje i musze mutowac, a nie wszyscy to robią i zaczyna sie wyzywanie (bogu ducha winnych dzieci) za mirko i toxic na serwerze i wyśmiewanie ich przez często gęsto dorosłych już graczy, ehh. Sam troche tiltuję ale nie wyzywam graczy, sporo osób mnie zna na serwerze, myślę że nadawałbym się na admina ze względu na moje doświadczenie w adminowaniu i tez, że podchodze do wielu spraw z dystansem, napewno nie impulsowo.
Znajomość Regulaminu: Jak najbardziej.
Drobna pomoc pieniężna: Tak.

Posiadanie sprawnie działającego mikrofonu: Posiadam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

Game tracker nie boli i jest ogólnodostępny. :)  Pod nickiem jaki podałeś jest przegrane 2.30 h   --->godziny <---- nie za dużo tych nicków? XD  9/10 sm - jeśli serio, to najs. Co do tego :

Cytuj

Czesto jest tak ze dzieci, którym zwróce uwagę by nie mówiły przez mikro nie skutkuje i musze mutowac, a nie wszyscy to robią i zaczyna sie wyzywanie (bogu ducha winnych dzieci) za mirko i toxic na serwerze i wyśmiewanie ich przez często gęsto dorosłych już graczy, ehh.

Młodsi gracze, też mogą używać mikrofonu o ile nie nadużywają tego mikrofonu czyt. krzyczą itp. itd.

Ogólnie oceniając nawet przyłożyłeś się do tego podania, bo niektóre tutaj wołają o pomstę do nieba ( w tym moje XD) 

Duży plus za sm'a. No... jestem na TAK.

 

Aaaaa własnie... To nie jest SteamID :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

A bo to od nicku godziny sa, jak ja te niki pamiętam zmieniałem po 6x w ciagu rundy, to może i tak być ze 2.3h :D pod tym nickiem mam 24h - "✪ sha[G]uar", ale sam wiesz i widzisz mnie na serwerze praktycznie codziennie :)  a co do mikro to wlasnie o tym mowie, ze info itd mogą dawać tylko jesli chcą rozmawiać to po mutacji/16+, a ja mowie o drugiej sytuacji ze nie mieli 16+ lub mutacji i nawijali/trolowali/odglosy godowe wydawaly itp ;p steamid poprawione

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

Nie banować za złe staty, nie banować za lamienie, nie banować za to, że ktoś jeszcze nie przeszedł mutacji (chyba, że łamie regulamin krzycząc przez micro).   To jest wycinek z regulaminu.

Więc myślę, że nie tylko chodzi tu o info, ale jeśli młodziak prowadzi normalną konwersację, nie krzyczy, nie przeklina, nie wygłupia to spokojnie można mu pozwolić używać mikro. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Już nie spamuje tu. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

To, że wchodzisz codziennie to nie jest dobry powód. Od jak dawna wchodzisz codziennie? Bo jeśli od tygodnia, to słabo.

Co do mutowania dzieciaków, to zależy. Ja mutuję czasem nawet jak ktoś wbija i mówi "Cześć wszystkim", bo mi w głowie piszczy po usłyszeniu ich głosu xd

Widziałem z 2 razy na serwie, z czego tylko raz aktywnie coś mówił (ktoś go zapytał czy złożył już podanie o admina, to odpowiedział, że jeszcze nie xd).

Jestem neutral, ale dlatego, że to chyba ja za mało gram. 

 

P. S. Znajomość SourceModa 9/10 jest na poziomie programistycznym wysoko. Pisanie pluginów itp., przeciętny gracz raczej tego nie potrzebuje. A do admina wystarczy umieć czytać i pisać "!admin" "/admin", bądź zbindować to sobie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ? A mi sie wydaje ze jest, bo z tego co zauwazylem to niektorzy admini wchodza na serwer zeby kogos zbanowac albo zmutowac po dostaniu info od ktoregos z graczy na pw. Wiec co do nich to bardzo duzo :"). Jestes adminem awp wiec jak masz mnie widziec ? gram duzo na tym serwie od bodajze poczatku/ 1\4 grudnia ?

Ps. 9/10 bardziej w ta strone ze umiem zmodyfikowac poniektore linijki w pluginach "pod siebie" jesli gram offline, nie powiedzial bym ze to cale pisanie pluginow :p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Miesiąc to mało :v

W sensie ja grałem na AWP od maja, a podanie złożyłem we wrześniu. Z czego w wakacje grałem dużo i siedziałem długo w topce.

Ale jak mówiłem być może to ja za mało gram. 

Jak teraz tak patrzę na to podanie... A niech będzie. Rozpisałeś się, nie gadasz bzdur, wydajesz się ogarnięty. 

Zmieniam na TAK

EDIT: WTF PabloSS? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...