Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Dzagu

Nowe forum   2018.03.08

Jak podoba wam się nowe forum? Propozycje poprawek proszę zgłaszać w temacie:   
Szaman

Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem ze na nowym de_dust 2 mam straszne spadki fps nie wiecie co moge zrobić żeby takowe dropy zmniejszyć? dodam że problem pojawia się tylko na dust 2 . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-console -tickrate 128 -novid -nojoy +cl_forcepreload 1 -nod3d9ex +mat_queue_mode 2 - Wklej to sobie w parametry startowe CSika. Prawy na gre--> Właściwości--> Ustwa opcje uruchamiania 

U nas na servie dodatkowo jest 15v15, więc twój procek, grafa, RAM musi przetrawić wszystkie dane co każdy gracz robi.. To trochę powoduje spadki FPSów, szczególnie jak masz słabszy PCet :p

Druga rzecz to ustawienia graficzne jakie masz, rozdziała i co masz za kompa :p Nowe mapy od Volvo trochę jednak potrzebują mocy nie tylko od procka :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Alvin napisał:

-console -tickrate 128 -novid -nojoy +cl_forcepreload 1 -nod3d9ex +mat_queue_mode 2 - Wklej to sobie w parametry startowe CSika. Prawy na gre--> Właściwości--> Ustwa opcje uruchamiania 

U nas na servie dodatkowo jest 15v15, więc twój procek, grafa, RAM musi przetrawić wszystkie dane co każdy gracz robi.. To trochę powoduje spadki FPSów, szczególnie jak masz słabszy PCet :p

Druga rzecz to ustawienia graficzne jakie masz, rozdziała i co masz za kompa :p Nowe mapy od Volvo trochę jednak potrzebują mocy nie tylko od procka :p

Tickrate "128" nie zawsze pomaga, jeśli ktoś ma słabszego kompa jedynie może pogorszyć sytuacje bo klient gry będzie wymagać więcej przetwarzania danych. Miej to na uwadze Szaman ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lavish napisał:

Tickrate "128" nie zawsze pomaga, jeśli ktoś ma słabszego kompa jedynie może pogorszyć sytuacje bo klient gry będzie wymagać więcej przetwarzania danych. Miej to na uwadze Szaman ^^

A sorka tego nie usunąłem :p  Racja to nie pomaga :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz najnowsze sterowniki do GPU/CPU? Jeśli tak, to spróbuj (jeśli nie masz zainstalowanego) Fall Creators Update od Microsoftu, ponoć pomaga z FPS'ami. Po tym jak zainstalujesz aktualizacje, prawdopodobnie będzie ci pokazywało, że masz stare sterowniki więc wtedy pobierasz najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sumie to mam ten panel nvidia i automatycznie aktualizuje sterowniki . W sumie moze gra wczytuje jakieś stare zapisane ustawienia cały czas nie wiem w sumie moja bania nie ogarnia tego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Szaman napisał:

w sumie to mam ten panel nvidia i automatycznie aktualizuje sterowniki . W sumie moze gra wczytuje jakieś stare zapisane ustawienia cały czas nie wiem w sumie moja bania nie ogarnia tego :D

Fall Creators Update dodaje średnio 25FPS, więc może coś pomóc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi