Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Unban - lavish XD


lavish

Rekomendowane odpowiedzi

1. Runda - kilka głów i jak na filmiku widać jak wychyla na Bombside A to nie widzi chłopa na schodach, który do niego strzela, dostał tylko info o tym,że jest ktoś w piasku.
2. Runda - Głowa na Elisiu 120% random. Chłop z Ct wychyla na mida jak gdyby nigdy nic i "Eliś" od razu " TAK TO WŁAŚNIE ON" - nie wiem po co ten komentarz. Eliś dostał głowę przypadkową a ten drugi miał movement silvera nie wspominając o aim'ie
3 Runda - lavish nie wiem czy skilled czy lucky ale głowa siadła ze scouta. na zwolnionym tempie widać,że czeka aż ktoś wyskoczy i nie wygląda to wg mnie na wspomaganie.Frag na Elisiu - normalny
4 Runda - Jakby wh było on to widziałby muay thai'a który wchodzi na kucaku wcelowany z awp.
5 runda - 1 frag normalny, zauważył go przed fleshem i przeciwnik dostał flicka. Nie wiem co ten  "Axier" czy jakoś tak gada ze mu się wh nie skleiło, wyszedł z prefire'em na te stare skrzynki(trumny teraz) bo jego teammate strzelał w tamtym kierunku. Po co ma wychylać pierwsze jak przed nim jest koleś z jego teamu. Osobiście też bym się nie pchał do wychylenia jako pierwszy.Kolejny frag na Koscie - tuptał facet jak słoń więc ciężko było by go nie słyszeć
6 runda - Eliś jakoś bez problemu go zabija. Jakby wh działało widziałby skracającego i by się wcelował.
7 Runda - facet przeskakuje i ponownie jakby wiedział że będzie przebiegać to zareagowałby szybciej. Po tej rundzie sadze ze akcja ze scoutem była fartowna. Gdyby Eliś od początku oglądał to widziałby, że sprawdzanie 1 i drugiego okna to jego ruch naturalny. po prostui tak robi co rundę.Nie podchodzi agresywnie bo grabaz powiedział że skracają 2 środek i gra zachowawczo.
 8.runda, zobaczył cień i słyszał jak idą do neigo.
 9 Runda - Eliś zabija lavisha - normalny frag; słaba reakcja lavisha
10 Runda - jaby było wh on to dałby info faceowi z tego przejscia kanałem,że ma kolesia na plecach.
11 Runda. 1 normalny frag. Noscope jak to noscope, nigdy nie sa pewne ale siadł. ostatni frag- słyszał scopa i wystawał kawałek ciała.
12 Runda - nic nadzwyczajnego
13 Runda - facet wychodzi na walk'u mimo ze powinen wiedzieć że to jest pozycja,że tt jest na niej szybciej i moze stać wcelowane
14 Runda nic specjalnego
15 Runda - zginął jego teammate to wiedział gdzie się wcelować. Chwile potem te strzały po fleshu bardzo dziwne wg mnie. Jak wchodził na bs to już wh nie zadziałało bo nie widział prostego fraga stojącego za skrzynką.
16 Runda - tez nic nadzwyczajnego ani podejrzanego. 3 głowy z usp jak jeden kuca, Elis wbiega na pałe a ten ostatni kij wie co zrobił XD
17 Runda - dostał info że na balkonie "nub z pompą". Kolejny frag normalny, po wychyleniu

https://clips.twitch.tv/TrustworthyBlatantBunnyTheThing 
Gob b  też ma wh bo celuje przez ścianę w przeciwnika ? Na dodatek strzela więc dajcie mu bana na zaś na całe "ge" PugChampPugChampPugChampPugChampPugChampPugChampPugChampPugChampPugChampPugChampPugChampPugChampPugChamp

Mam nadzieje,że zauważyliście,że co rundę grał praktycznie ten sam schemat - TT resp > II środek > domek > bs 
To moja ocena całego meczu. Poza jedną akcją, która była dla mnie dziwna nie mam zastrzeżeń do gracza. 
Gdyby to admin serwera "FFA" robił takie rzeczy Wy byście zaakceptowali to jako normalne albo lepszy dzień. 
Jak na moje clear ale zrobicie co będziecie uważali za słuszne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie to demko na spokojnie i według mnie lavish powinien zostać odbanowany , mógłbym opisać każdą jedną rundę tak jak zrobił to @Dr.Panic ale po co skoro widzę to tak samo jak on .
Zresztą spójrzmy prawdzie w oczy , jak gracie w csa macie gorsze i lepsze dni , sami wiecie że jak się złapie "trans" podczas gry to gracie jak bogowie i zawsze znajdzie się ktoś kto powie/napisze że jesteśmy odpaleni bo to aim bo to wh .

Spojrzał bym przede wszystkim na to że lavish ma +2000 godzin w csgo i dość wysoką rangę , niektórzy przy tylu godzinach dalej siedzą w silverkach/goldach i to zazwyczaj te osoby nie potrafią zrozumieć tego że ktoś może być po prostu od nich lepszy , to jest tylko moje zdanie i proponował bym osobą które dalej myślą że @lavish miał wtedy wh przeanalizować te demko dokładnie tak jak zrobił to @Dr.Panic i wyrazić jeszcze raz swoją opinie na ten temat.

Każdy ma prawo się mylić w końcu jesteśmy tylko ludźmi , ale nie każdy potrafi przyznać się do błędu .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Enzo napisał:

http://bans.hybridagaming.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Lavish&advType=name

http://sourcebans.cs-soplica.com/1vs1/index.php?p=banlist&advSearch=Lavish&advType=name

Nie mam teraz kompa żeby ocenić Twoją grę, ale bany na innych serwerowniach też są pomyłką adminów? 

Myślisz, że na cheatach bez wyrwania vaca tak długo bym grał?

 

EDIT. Tak, pomyłka niedoświadczonych adminów ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lavish napisał:

Myślisz, że na cheatach bez wyrwania vaca tak długo bym grał?

Winny się tłumaczy. Większość raczej wie jak działają dobre płatne czity których nawet vac nie wykrywa. Dwa że nie musisz latać odpalony cały czas tylko co którąś rundę się odpalisz i ktoś kto Cię obserwuje powie że farta akurat miałeś. 

Nie mówię że jesteś odpalem bo nie mam teraz dostępu do kompa żeby zobaczyć jakieś demko, ale gdy się składa to wszystko w całość(dwa bany u nas w ciągu kilku dni + bany na innych serwerach), śmierdzi to wszystko bardzo. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Enzo napisał:

Winny się tłumaczy. Większość raczej wie jak działają dobre płatne czity których nawet vac nie wykrywa. Dwa że nie musisz latać odpalony cały czas tylko co którąś rundę się odpalisz i ktoś kto Cię obserwuje powie że farta akurat miałeś. 

Nie mówię że jesteś odpalem bo nie mam teraz dostępu do kompa żeby zobaczyć jakieś demko, ale gdy się składa to wszystko w całość(dwa bany u nas w ciągu kilku dni + bany na innych serwerach), śmierdzi to wszystko bardzo. 

No to czekam aż obejrzysz demko. Tylko proszę powiedz mi, że masz większą rangę niż DMG bo inaczej się załamie Keppo

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Enzo napisał:

Najwcześniej w sobotę będę mógł, więc nikt tyle czasu nie będzie czekał. Zasmucę Cię nie mam rangi i nie sądzę żeby to był wyznacznik skila czy wiedzy o grze. 

Niestety ranga pokazuje na jakim poziomie prawdopodobnie grasz ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lavish napisał:

Niestety ranga pokazuje na jakim poziomie prawdopodobnie grasz ^^

Chyba w mniemaniu Twoim, bo nie w moim. Mając ponad 3k godzin to chyba wiem jak się gra w te karabiny, a mm'ów nie gram poprostu. Z mojej strony ostatni post bo i tak się zrobił bezsensowny spam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Enzo napisał:

Chyba w mniemaniu Twoim, bo nie w moim. Mając ponad 3k godzin to chyba wiem jak się gra w te karabiny, a mm'ów nie gram poprostu. Z mojej strony ostatni post bo i tak się zrobił bezsensowny spam. 

Czyli powiesz mi, że mając przykładowego Golda 3 możesz strzelać flicki niczym światowej klasy gracz, mieć movement Szwecja i inne cuda na patyku? Niestety ranga dużo mówi o graczu, jeśli gra te MM'y, bo nie brałem pod uwagę twojej sytuacji bo mnie ona nie obchodzi. I się zgodzę o bezsensownym spamie, poczekajmy na wypowiedzi innych ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Enzo napisał:

Chyba w mniemaniu Twoim, bo nie w moim. Mając ponad 3k godzin to chyba wiem jak się gra w te karabiny, a mm'ów nie gram poprostu. Z mojej strony ostatni post bo i tak się zrobił bezsensowny spam. 

Witam obejrzalem dziwnych pare akcji 3 runda 5 ,8 ale 15 i 16 toz to majstersztyk ale ja tu jestem nikim panie levish nie pozdrawiam za to tego fioletowego tak okulary juz mam slownik mam gdzies      aha zapomnialem dzagu chlopaki chyba chca jakas mape  xd

 

Godzinę temu, lavish napisał:

No to czekam aż obejrzysz demko. Tylko proszę powiedz mi, że masz większą rangę niż DMG bo inaczej się załamie Keppo

A co to kolego ma wspolnego z wypatrywaniem dziwnych graczy? nie potrafie grac ale za to wyczuwam dziwnych graczy kiedys bylem wlascicielem serwerowni i tam wycwiczylem oko na dziwne zachowania nie mowie na 100 ze masz cos ale dziwnie grasz i 15 i 16 runda jest tego dowodem chyba sie zapomniales

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Prawda, ranga nie zawsze gra rolę w ocenianiu haxów. Ale gdy np. Gold 2 zobaczy flicka zrobionego przez LEMa, to powie "LOL, ALE AKCJA. JAKIŚ GLOBAL", a Supreme stwierdzi "Niesamowite wyczucie czasu po raz n-ty, nie widział jeszcze przeciwnika i strzelił za szybko w ruchu. Powinien dostać bana." - i na odwrót, tak jak to wspomniał @lavish. Dla niedoświadczonego gracza nagły zwrot i patrzenie w miejsce, gdzie nikt z drużyny nie patrzy będzie "A SKĄD WIEDZIAŁ, ŻE TAM WYJDĄ?!", podczas gdy inny bardziej doświadczony stwierdzi "Normalne, nikt nie patrzy pozycji, to się tym zajął. Legit.".

Ale godziny w CS:GO też są wyznacznikiem. 3k+ to jednak jest coś. Nie wątpię, że @Enzo dobrze oceni to demko. Ja też się zabieram do obejrzenia i edytuję ten post, żeby nie było spamu.

P. S. @4man proszę używaj znaków interpunkcyjnych i spacji w odpowiednich miejscach. Bardzo ciężko mi się to czyta (polskie znaki, to też protip [chyba, że nie możesz]).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada gagatku ze mam syna ktory ma 21 lat i jest cziterem niestety nie mam na to wplywu ale wyprosilem aby zalukal demo parsknal smiechem i to dosc szybko mial 4,500 godzind pozdrawiam i decyzje zostawiam oczywiscie Administracji dla mnie mozesz sobie grac ale wyniuchalem cie kolego za 1 razem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 4man napisał:

Tak sie sklada gagatku ze mam syna ktory ma 21 lat i jest cziterem niestety nie mam na to wplywu ale wyprosilem aby zalukal demo parsknal smiechem i to dosc szybko mial 4,500 godzind pozdrawiam i decyzje zostawiam oczywiscie Administracji dla mnie mozesz sobie grac ale wyniuchalem cie kolego za 1 razem

Chciałbym abyś nie pisał nic w tym poście, zaśmiecasz i spamisz niepotrzebnie. Dzięki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...