Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie od Ninjyspace


Ninjaspace

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: Ninjaspace

Wiek: 17

Ranga: MGE

Steam ID: 76561198366414473

Ilość godzin na serwerze: 10 

Ilość godzin w CS:GO:  400 na tym koncie + main które zostało skradzione 3 lata temu  

Znajomość regulaminu:  Przeczytane kilka razy.

Doświadczenie w adminowaniu: Bylem adminem na sporych serwerach polskich, m.in Goserv.pl 3mod.pl 

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nigdy

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: Zawsze się rozgrzewam na tym serwie, przed mm & faceit, ale jeżeli będzie kłopot to będę gotów o każdej  godzinie.

Znajomość komend SourceMod: Opanowany w 100%

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Ponieważ uważam się za osobę ogarnięta, z poczuciem humoru + z dystansem do siebie. Bylem wielokrotnie adminem na sporych serwerach CS:GO, Rust, Ts3, dawałem sobie rade tam wiec myślę ze teraz tez dam rade :D Nie którzy admini mnie poznali jak i spora cześć graczy na serwerze i mam nadzieje ze się polubiliśmy <3 . Uważam również ze jest za mało administracji na tym serwerze ( Z mojej opinii + opinii graczy gdy się żalili ze adminów prawie w ogóle nie widać) Według mnie jestem idealna osoba ponieważ miałem spory staż kilku letni i nigdy nie miałem skarg i na pewno więcej graczy mnie lubiło niż nie lubiło ponieważ jestem osoba pomocna. Uważam ze jako admin bym wprowadził dużo dobrego na wasza serwerownie. 

Drobna pomoc pieniężna: Da się zrobić ;) 

 

Milego wieczoru, Ninjaspace

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. Powody :
Niewystarczająca ilość godzin na serwerze.
Między nami to osobiście ja nigdy Cię nie widziałem.
To prawda adminów jest mała garstka ale większość z nas zawsze jest dostępna i gotowa by pomóc na serwerze.
Nie wiem jaka część adminów Cię poznała - zdecydowanie nie była to część adminów z aren. Nie masz ani jednego z tutejszych adminów w znajomych.

Nie ma po co dalej tego tematu prowadzić. Daj się poznać na serwerze jaki na forum i wtedy pogadamy. Zamykam ten temat. 
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...