Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o admina - turu


turu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: turu

Wiek: 17

Ranga: Supreme

Steam ID: STEAM_0:1:62203416

Ilość godzin na serwerze: 28,04H Cały czas rośnie grane pod 4 nickami dlatego zliczam wszystkie oczywiście każdy rozpoczyna się od turu. https://www.gametracker.com/server_info/155.133.41.246:27615/top_players/?query=turu

)

Ilość godzin w CS:GO: 3,100h

Znajomość regulaminu: Tak

Doświadczenie w adminowaniu: Tak

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Brak

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: ok. 6-10h.

Znajomość komend SourceMod: 5,5/10

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Jestem dość nowym graczem, raptem gram ok. 2 tygodni lecz dużo już osób poznałem dzięki, którym tak się zagrałem na tym serwerze, że jest mi tu dobrze. Co do pytania to myślę, że się nadaje ponieważ nie raz trzeba uspokajać "dzicz", która bardzo drze się na voice chat. I też pomóc innym adminom bo wiadomo każdy ma swoje życie prywatne i nie może poświęcać nie wiadomo ile godzin, żeby był non-stop porządek, zawsze jakaś para rąk się przyda. Pozdrowionka :-)

Sprawny mikrofon: Tak, jedynie dziś coś szwankował bo Yary mi powiedział, ale sytuacja już opanowana.

Drobna pomoc pieniężna: Jak najbardziej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Zostajesz przyjęty do administracji serwera. Póki co na okres próbny, który będzie trwał od 29.01.2018 do 29.02.2018.
Proszę @Dzagu o nadanie @turu statusu admina próbnego oraz proszę samego @turu o dodanie mnie do znajomych w celu poinstruowania. 
Temat zamykam i mam nadzieję na owocną współpracę :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...