Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na opiekuna


「кamil」

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda
Nazwa serwera: AWP.
Imię: Kamil.
Wiek: 18.
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 3h-5h.
Staż na serwerze: Mam admina już z 16 miesięcy.
Znajomośc sourcemoda (1-10): 8/10.
Zaufanie wobec graczy (1-10): 10/10.
Dlaczego akurat Ty: Ostatnio server podupada więc chciałbym jakoś pomóc w jego dalszym rozwoju.
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji? Map pool , Zrobić porządek z administracją, ogółem chciałbym pomóc serverowi się dalej rozwijać.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
1 godzinę temu, ZubaR1337 napisał:

Jestem neutral

+Ma już tego doświadczenia sporo bo adminem jest(jak wspomniał wyżej) 16 miesięcy

-Ostatnio zauważyłem, że był bardzo mało aktywny, no a opiekun wiąże się z dużą aktywnością :D

Nie grałem przez ostatni czas bo miałem prace i próbne matury ale teraz znowu bedzie tryhard

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Wszystkie zbędne posty usunięte. Jeszcze raz ktoś napisze, że rekru jest OFF i wypowiada się tutaj tylko dlatego, aby nam to zademonstrować - bo przecież na sieci siedzą same ułomy i nikt nie widzi, to obiecuję, że posypią się warny. 

Jeżeli nie ma żadnego opiekuna, to ma prawo się zgłosić. To @Dzagu ma prawo głosu w tej sprawie i on decyduje czy zamknąć temat czy nie. Przegląda forum codziennie. Jeżeli będzie uważał, że podanie jest bez celu, to zamknie je. Tyle w tym temacie. 

Jeżeli chcecie się wypowiadać, to piszcie z sensem i na temat. Powód NIE KURWA - bo rekru OFF - jest żałosny. Jest OFF i co z tego? Nie wolno mu pisać i jak napisze, to trzeba od razu napisać, że się nie nadaje i nie dostanie, bo dzagu, zapomniał dać na ON? Tylko dlatego? Ile razy mieliśmy sytuację, że ze względu na natłok zajęć, brak czasu, Administracja zapominała edytować działy? Ile razy było tak, że ludzie pisali podania, bo widzieli, że jest syf na serwerze i potrzebne jest wsparcie? Jeżeli koleś dobrze uargumentuje swoje stanowisko i powód, to dlaczego nie dać mu szansy? Jest graczem i użytkownikiem tak jak każdy inny i ma prawo się udzielać i zgłaszać. 

Kolega @L666666, chociaż pisze po angielsku, potrafił napisać więcej i dokładniej, niż niektórzy z was, płynnie mówiących i posługujących się językiem polskim. 

Tak samo powód, że dam nie, bo sam mam zamiar się zgłaszać, jest jeszcze śmieszniejszy. Od razu widać twoje podejście. Masz gdzieś serwer. Zależy ci na władzy. Bo gdyby każdy miał jaja i chciał dla serwera, bo przecież tak podajecie w podaniu, jak najlepiej, to potrafiłby ustąpić miejsca osobie, która po prostu nadaje się do tego lepiej. Mówię teraz ogólnie, jednak swoim zachowaniem na forum pokazałeś ostatnio, że nie potrafisz usiedzieć spokojnie i czekać, tylko wszędzie musi cię być pełno, bo przecież jako opiekun lub kandydat, muszę być widoczny. Co w pewnym sensie jest kompletną bzdurą. 

 

Teraz do samego podania. 

Ja pozostaję neutralny.  Kamila znam już dłuższy czas. Nie jest na serwerowni od dziś i zalicza się do zaufanych osób. Ma doświadczenie. Jednak na minus jest faktycznie aktywność. Szukałem cię na Gt, ale ciężko cię znaleźć wśród najaktywniejszych graczy. 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

@Kubox Napisałem, że na nie z trochę głębszych powodów. Pisałem z Dzagiem na priv o otwarciu rekru, żeby znów nie walnąć bez sensu posta, gdzie mi napiszą "rekru off". Jak Dzagu otworzy,  to się wypowiem, na razie nie będę.

Co do mojej aktywności, to nie wiem w czym problem. Byłem tak samo aktywny jak mieliśmy opiekuna.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Specjalista

@Kubox jeśli stawiasz sytuację tak, nie wiedziałem nie jestem od początku sieci i jak tutaj to bywało v:

W takim razie:

+wiek (18lat) myślę ze to wystarczająco

+dość długi staż na sieci

*znajomości sm nie ocenie, iż nie ma wyznacznika ile odpowiada danemu zakresowi

*porządek z administracja hmm idk nie wiem co o tym sądzić

Podsumowując jestem neutralny z namiastką na tak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
36 minut temu, BobPixel napisał:

@Kubox jeśli stawiasz sytuację tak, nie wiedziałem nie jestem od początku sieci i jak tutaj to bywało v:

W takim razie:

+wiek (18lat) myślę ze to wystarczająco

+dość długi staż na sieci

*znajomości sm nie ocenie, iż nie ma wyznacznika ile odpowiada danemu zakresowi

*porządek z administracja hmm idk nie wiem co o tym sądzić

Podsumowując jestem neutralny z namiastką na tak

z tym o adminach chodzi mi o to ze większość adminów jest nie aktywna przez dłuższy czas.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
3 godziny temu, SH4DY napisał:

Na nie

słaba aktywność na serwerze  

-opiekun powinien być aktywny na forum z tego co widzę to nie jesteś 

-Twoje zmiany jakoś mnie nie przekonują :)Piateczka

Jak juz pisalem wczesniej mialem przerwe od cs . A na forum wypowiadam się tylko jak jest cos na mój temat albo jeżeli chodzi o server AWP. Nie spamie wszędzie w każdym dziale bez sensu jak Dante.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
8 godzin temu, L666666 napisał:

Kamil, if you see the things not going on your side, that is not reason to start provoke. I think we are talking about opiekun apply, not about what is @Dante_PL doing LOL. Its his rights to comment where he wants. Stop being toxic ?

xD is the only thing I can write back. And where I am supposed to be toxic. And maybe if you understood Polish better, you would know what is going on in my speech.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to dosyć śmiesznie i nawet trochę dziwnie. Bo Kamil zamiast przekonać kogokolwiek, dlaczego to on miałby zostać opiekunem, przekonuje, dlaczego to Dante nie powinien zostać opiekunem, a Dante robi dokładnie to samo. I tak się nawzajem obrażacie. Niby fajnie się to czyta i nawet idzie się uśmiechnąć, ale z drugiej strony forum (a już na pewno ten dział) nie jest chyba odpowiednim miejscem na takie rozmowy. Poza tym z tego co mi wiadomo pretendent nie powinien się wypowiadać pod własnym podaniem. Z tego, co przeczytałem, masz zamiar pełnić bardziej rolę społeczną, niż techniczną. Nie wiem, czy osoba dająca się tak łatwo sprowokować i wciągnąć w bezsensowną dyskusję jest odpowiednim kandydatem na to stanowisko. Właściwie to nawet cię nie znam i tylko dlatego daje ci Neutral, a nie "na nie". Ale w razie czego, jestem o wiele bardziej skłonny dać Ci "na nie" niż "na tak". No prawie bym zapomniał o samym podaniu. Nie jest ono w żadnym stopniu przekonujące. Map poola i adminów to nawet ja bym umiał ogarnąć. Podanie wygląda tak, jakbyś napisał je w 5 minut, co świadczy o twojej bylejakości. Dużo osób o wiele bardziej przyłożyło się do napisania podania o admina, niż ty o opiekuna. Ba, taki @Kubox przyłożył się bardziej do odpowiedzi na twoje podanie, niż ty do napisania tego podania. Żeby nie było że same minusy, to wymienię również plusy, do których zalicza się znajomość SMa w granicach tolerancji (jeżeli skala byłaby taka sama jak na jb, jednakże nie jest to wiedza wybitna, wyróżniająca, czy chociażby duża. Moim zdaniem minimalna, jeżeli starasz się o opiekuna), podobno jesteś zaufanym graczem, co jest oczywiście podstawą, do bycia co najmniej adminem. Masz też dosyć spore doświadczenie, przynajmniej wymagające. Ale to jednak cały czas za mało. To wszystko wystarczyłoby i wystarczy na admina, ale jeżeli chodzi o opiekuna, to liczy się (moim zdaniem oczywiście) najbardziej charakter. Tylko i wyłącznie na podstawie tego co napisałeś pod tym postem, nie wydaje mi się, abyś był odpowiednią osobą na to stanowisko. 

No i to by było chyba na tyle, miłego wieczoru i pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak  ze względu na:

- 18 lat (wiele rzeczy ogarnia itp. itd.)

- Jest aktywny na owym serwerze, pomaga na nim 

- Jeżeli ma admina już ponad rok to oznacza, że jest dobry w tym co robi na serwerze 

Podsumowanie

(+)

Kamil jest miłym, cierpliwym graczem z poczuciem humoru, pomaga nowym graczom oraz ich kieruje by lepiej poznali tą społeczność,

Wiele osób darzy go zaufaniem 

(-)

Ja się nie mam do czego przyczepić, ani do samego Kamila jak i do tego co robi jako admin

Komuś może nie odpowiadać on, lecz każdy ma swoje zdanie i każdy ma prawo sie wypowiedzieć

Osobiscie jestem na TAK

 

:) POZDRAWIAM

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...