Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga za nadużywanie permisji


Toni

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: [DD2]Drunk
Czas i data zajścia: godziny wieczorne - 19
Demka/Screeny: Brak screenów
Minuta mapy: Rozpoczęcie drugiej połowy gry
Treść skargi: Moja perspektywa: Gram po stronie Antyterrorystów, zostaję zabity na midzie - dostaję permanentnego bana bez żadnego uzasadnienia; rzekomy wallhack ;)
Perspektywa kolegi "Puki": Po zapytaniu administratora dostaje informację - ban dla Toniego za wh, ponieważ przeskanował/zastrzelił mnie przez smoke ;)

Zalecam zatrudniać rzetelnych administratorów, którzy przed jakimkolwiek banem (perm) sprawdzą albo przynajmniej zapytają ludzi z servera czy zachowanie oszusta/cheatera jest podejrzane :>

Polecam też uwzględnić rangę (mm), bądź staż w grze takiego administratora, przed nadaniem mu uprawnień do banowania za programy zewnętrzne/wspomagacze gry ^^

Tym samym chciałbym się odwołać co do mojego bana.

Dziękuję

Data: 31.01.2018; godzina: 19.00-19.10

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zajscia, Drunk jest dobrym adminem, jesli dostales bana to nie skladaj skarki tylko dlatego bo zostales podejrzany lub zlapany na oszukiwaniu, tym bardziej ze dostales bana 30 minut temu.

Moim zdaniem skarga jest niepotrzebna, a co do twojego bana to musisz poczekac az Drunk sie wypowie na twoj teamt.

Pozdrawiam Piateczka

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zrobie vote na to czy ktos ma WH ; )  TAK, niech gracze decyduja kto ma dostac bana  ; )

 

Co do bana. Ban jest słuszny, celowałeś przez ściany + jak teraz oglądałem demko to jeszcze bym powiedział że aimem również zajeżdża. Sam dobrze wiesz, że cheatowałeś to nie wiem po co taką scenke odwalasz ? Myślisz że UB dostaniesz ? Bądź mi adma zabiora ?  ; )

 

Gdyby ktoś chciał obejrzeć dla pewności demko to tu są szczegóły, 31.01.2018 18:34 od rundy 17/18 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dinożarł napisał:

Moim zdaniem to nie nadużywanie tylko niedoświadczony admin bo Działał zgodnie z regulaminem :p 

Edit: No chyba że serio wallhacka miałeś :p 

 

25 minut temu, Dante_PL napisał:

W temacie jest "Skarga za nadużywanie permisji". Z tego co widzę, to nie nadużył swoich uprawnień, więc jak dla mnie temat do zamknięcia. Napisz podanie o UB.

Po cholerę te posty? Nie macie nic do powiedzenia w temacie to po co się wcinacie z głupimi bezsensownymi tekstami?


Co do tematu ban 100% słuszny, obejrzałem demo i już w pierwszej Twojej rundzie widać aima z tego digla i następnie widać wh, gdzie Dave rzuca smołka w anarchie i zaczyna do niego podchodzić, a ty go przeskanowujesz w idealnym momencie mimo że on idzie na shift'cie. Kolejna runda ta sam sytuacja idziesz anarchię wychylasz, wiesz dokładnie gdzie kto stoi, strzelasz szybciej niż zauważysz przeciwnika do tego jeszcze te strzelanie w róg ściany prosto na gościa za ścianą. Zabijasz tam chyba ze 3 osoby i tak boisz się wyjść, bo dobrze wiesz że masz jeszcze 2 na longu i jednego w picie. Kolejna runda skanujesz bramę na midzie, przy czym celownik skacze jak by nie wiedział którego przeciwnika wybrać, następnie cofasz na ct i wychylasz idealnie w gościa na szorcie, a następnie zaczynasz strzelać w gościa w smołku który wyskakuje z niego chwile potem. Więcej pisać nie trzeba, nie wiem co chciałeś osiągnąć tą skargą i po co trudziłeś się zakładaniem konta na forum, jak się nawet nie kryjesz z tymi czitami :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...