Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Ten teges no... prośba o ub.


misiekulko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Farmskins.com csgo-skins.pl (na serwerze mam pusty nick)

SteamID: STEAM_1:0:151131109

Admin który cię zbanował: [FFA] Comfti

Powód bana: Wallhack

Długość bana: Permanent

Godzina o której dostałeś bana: 21:17

Mapa na jakiej dostałeś bana: Overpass

Demko z mapy: http://dema.globalelite.pl/ffa/classic-1/auto-20180131-2129-de_overpass.dem.bz2

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

1.Dziwnie sprawdzałeś miejscówki. Tam gdzie ktoś stał, sprawdzałeś to dosłownie jak bot, że niby nie widzisz przebiegałeś bokiem nie mierząc w to miejsce, ale tak żeby to widzieć po czym leciało szybkie full auto, a jak nikogo nie było to sprawdzałeś to normalnie, ładnie wcelowany.

2.Strasznie szybką reakcję masz, ja ledwo zdążyłem zobaczyć czyjąś rękę, a Ty już go zabijałeś.

3.Bardzo szybko rotujesz i opuszczasz miejsca, w których nikogo nie ma, a nawet w jednej akcji w phoenixie kiedy zrotowałeś na banana, przeciwnik zeskoczył do phoenixa (nie słyszałeś go na 100%) i wróciłeś tam nagle.

4.To chyba przeważyło, stałeś z gościem na A i powiedziałeś, że pewnie są już na B i zacząłeś rotować, po czym jednak przestałeś i rzuciłeś granat na schody (gdzie było dwóch przeciwników).

5.To już tak offtopic masz już jakiegoś VACA na koncie. 

Tyle ode mnie. Piateczka

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@Comfti
1. i 3. Tak niestety gram ;/. Koledzy mówią że śmiesznie gram, ale mi to dobrze wychodzi.
2. Gram w osu! od 5ciu lat więc reakcję mam wyrobioną (tu linkacz jakbyś chciał zobaczyć Grę lub mój czas reakcji ;v https://www.youtube.com/watch?v=WUUEp06Vy0A)
4. Mieliśmy czystego mida i longa, na FFA wiele graczy nie widzi że jest włączony 1 BS, więc powiedziałem że chyba na b są, i rzuciłem hg by zobaczyć, czy idą na A ze schodów
5. VAC na tf2, brat cheatował dla beki i bana wyrwał, a że konta były połączone przez numer telefonu vac przeszedł tu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
29 minutes ago, misiekulko said:

2. Gram w osu! od 5ciu lat więc reakcję mam wyrobioną (tu linkacz jakbyś chciał zobaczyć Grę lub mój czas reakcji ;v https://www.youtube.com/watch?v=WUUEp06Vy0A)

Tbh grasz w osu pięć lat, a jesteś tak strasznie low w tą gre ale to nie ważne ofc.

Ale tak po za tym te mity że "O KURDE OSU POPRAWIA REAKCJE JA W TO MUSZĘ GRAĆ" to nie prawda i to faktycznie może przynosić efekty jeśli jesteś na czele osu chodzi tak 5k i wyżej, a ty dałeś mape jako dowód która jest pp mapą (czyli prosta mapa i tyle), a w twojej topce nie ma nic godnego uwagi czyli tak średnio mogła ci się poprawić reakcja na takich poziomie.

Napisałem only dla administratorów którzy będą to rozpatrywać że drugiego punktu w jego odpowiedzi nie musicie brać na serio :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Hedzio =DD napisał:

Ale tak po za tym te mity że "O KURDE OSU POPRAWIA REAKCJE JA W TO MUSZĘ GRAĆ" to nie prawda i to faktycznie może przynosić efekty jeśli jesteś na czele osu chodzi tak 5k i wyżej

 

Mi, oraz moim kolegom, osu! strasznie pomogło, jeżeli chodzi o aim i czas reakcji (Gram myszką, więc też poprawiło mi to pamięć mięśniową). Gdyby nie ta gra komputerowo-internetowa, nie grałbym tak dobrze. Co do play'a, nie gram dla ppków, lecz czasami wstawie coś na yt ^^.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Head Admin

To będę miły i odświeżę. Niestety mogę się odnieść tylko do zapisów Comftiego.

1. Czyli totalnie na odwrót niż robi przeciętny cheater. Powiem tak... Nice try, prawie nas masz.
2. Bycie szybszym od @Comftiego to nie wyczyn Keppo
3. Nagłe olśnienie. Dobra, akurat mnie też się to zdarza. Ale biorąc pod uwagę punkt 1...
4. Tu chyba normalne. Ale biorąc pod uwagę punkt 1... xd
5. Brat grał dla beki, nikt nie chciał kupić konta po 1000 zł, to wbiłem VACa, bla, bla, bla... :V

Jestem za banem :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hello Guys, I took the time to watch the demo with my expierences.. I dont know this guy, so im fair handling...

About the Demo: The first 15 minutes were pretty normal. I didnt see any weird move I mean. 1. He wasnt specating any walls/ground 2. His movement was not wh like it was simple. 3. He haven't had any prefire action, also his crosshair was never ona  head or even on the body when came out from wall... But well after a few rounds i found 2 weird situations.

Situation 1: . Round 15 Awp A Side to LONG A. there was 3 guys behind wall, he Scoped and killed the first. Then kept scoping killed the second...still he didnt move and wait for 3rd player and killed. Ofc he knew there was 1 but exactly 3 guys? hmm.

Situation 2:  I think it was round 17/18. He Stood B Short. moved silently and there was one enemy. after he moved a bit. he moved back and didnt push on short where he actually wanted. there was no sound or any info from voice. ( can be luck or not)

 

My Meaning about him: In my eyes there are only 2 options. either hes a good player and have some luck (vac ban dont count for me cuz its not cs go) Or he is a very very expierences hacker. cuz if he really cheated then he did it good, he would bypass any overwatch. cuz he never prefired/smoke kills/ backkstepped obvious or something..... So its up to u guys what u do..

I HOPE I helped a bit. thanks for reading me and respect :)

Best regards Master.M (Marcel)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Masz strasznie nienaturalny movement jak na osobę która tak strzela.
8 runda strasznie podejrzana, każdego przeciwnika jakbyś się spodziewał.
Ogólnie chodziłeś tak jakbyś nie wiedział o nich i nagle w ostatniej chwili akurat tam zabierasz celownik (może zasługa Osu!, nie wiem, nie znam się).

Ale 12 runda Cię wkopała. Jak zacząłeś prefire'ować feniksa, a zaraz potem przeniosłeś celownik dalej strzelając na gościa po lewej, który (wg Ciebie) już wychylił. Na Twoje nieszczęście, jeszcze nie wyszedł (a szedł cały czas na walku). Zaraz potem podczas rotowania, zobaczyłeś przeciwnika za Tobą. Jak? To jest dobre pytanie. Poprzednie 2-3 razy w tej sytuacji biegłeś tutaj bez zastanowienia (bo było pusto), a w 12 rundzie akurat, gdy był tam przeciwnik - szedłeś na walku i sprawdziłeś lewą stronę.

13 - czy mi się wydaje, czy namierzyłeś TT wchodzącego monsterem przez ścianę? Dobra, whatever maybe luck.
Gdy zostałeś 1 vs 2. Zabiłeś 1 - spoko, norma. Ale przy drugim nie sprawdziłeś ani razu czy już nie zabrał Ci paki.

Od 14 rundy akcje z AWP na longu strasznie śmierdzą.

Jak dla mnie - ban słuszny. Comfti Cię wyłapał. Aż mi Cię żal, że tyle czekałeś na UB mając WH :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAŻDY ma takie dni że mu idzie lepiej czy gorzej, mi w ten dzień zajebiście szło.

2 godziny temu, Dante napisał:

Masz strasznie nienaturalny movement jak na osobę która tak strzela.

Movement mam chujowy bo go nie trenuje, nawet smoke'ów nie umiem rzucać xD. Co do strzelania, wale w dół i patrze gdzie kule lecą.
 

2 godziny temu, Dante napisał:

Ogólnie chodziłeś tak jakbyś nie wiedział o nich i nagle w ostatniej chwili akurat tam zabierasz celownik (może zasługa Osu!, nie wiem, nie znam się).

Tak jakoś mam. Może też dlatego że jak gram to się denerwuje, panikuje itp.
 

 

2 godziny temu, Dante napisał:

Od 14 rundy akcje z AWP na longu strasznie śmierdzą.

Sporo tego słyszę ;v.
 

 

2 godziny temu, Dante napisał:

 Aż mi Cię żal, że tyle czekałeś na UB mając WH :v

No ale pomyśl, gdyby cheater dostałby bana, by szedł z tym na forum? To nie ma sensu. Cheater by wiedział że wszyscy by pisali że odpał itp.


Kończąc tę sprawę, nic nie miałem, tylko dobrze mi szło w karabiny ;v. Wierzyłem w moc waszego community, że może dostane tego ub, ale wygląda na to że nie.
Tylko błagam powiększcie Unban team, bo jeżeli każdy gracz który jest po prostu dobry ma czekać 2 miesiące na ub. Śmieszne aż to jest. Tak czy siak, serwery fajne, może będę was polecać innym graczom. Jeśli chcecie to zamknijcie ten temat, lecz chciałbym jeszcze zagrać na waszych serwerach.

PS. Ban na wszystkie serwery? Dlaczego? ;v
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw
9 godzin temu, misiekulko napisał:

No ale pomyśl, gdyby cheater dostałby bana, by szedł z tym na forum? To nie ma sensu. Cheater by wiedział że wszyscy by pisali że odpał itp.

Już nie raz były tu takie przypadki :D, a nawet admini składali prośby o UB i ich nie dostawali Kappa

9 godzin temu, misiekulko napisał:

Wierzyłem w moc waszego community, że może dostane tego ub, ale wygląda na to że nie.
Tylko błagam powiększcie Unban team, bo jeżeli każdy gracz który jest po prostu dobry ma czekać 2 miesiące na ub. Śmieszne aż to jest. Tak czy siak, serwery fajne, może będę was polecać innym graczom. Jeśli chcecie to zamknijcie ten temat, lecz chciałbym jeszcze zagrać na waszych serwerach.

Tu się zgadzam i chyba rzucę propozycją zrobienia unban support.

9 godzin temu, misiekulko napisał:

PS. Ban na wszystkie serwery? Dlaczego? ;v

No jak ktoś lata odpalony na jednym to automatycznie leci na wszystkie [ban].

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...