Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Unban ...


Yberek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

Yberek

SteamID:

STEAM_1:1:127664905

Admin który cię zbanował:

Kubox

Powód bana:

wh

Długość bana:

Permanent

Godzina o której dostałeś bana:

02-05-18 23:30

Mapa na jakiej dostałeś bana:

nwm, jakas pomaranczowa ;p 

Demko z mapy:

nie ma lol, nie zostalo zrobione.

Dlaczego miałbyś dostać unbana?

bo chce dalej grac na tym serwie ;p.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zostanie otwarty do jutra do wieczora - wszyscy admini aren proszeni są o wypowiedź w tym temacie (mobilizacja kluchy!) i jutro wydam "werdykt".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 80% aren spawny są takie same, na Duście spawny są losowe i przeciwnik nie musi zrespić się po skosie lub przed naszym nosem jak często bywa na Aztecu gdzie widzimy jego Nickname przez kamulca, Oskarżony zawsze wiedział gdzie pojawi się przeciwnik + movement szwecja, mi coś tu nie gra. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze , nie mam się do czego tutaj przyczepić , jak dla mnie Yberek gra czysto . Jedynie do czego ktoś mógłby się przyczepić po oglądnięciu tego demka to że w drugiej jego rundzie skanował te boxy z jego lewej strony, a jak dobrze wiemy zza tych boxów możemy strzelać więc wcale się nie dziwie jego reakcji bo gdy gram na tej mapie i nie widzę nikogo po drugiej stronie  sam to robie , moim zdaniem Yberek gra po prostu z głową , do tego ta mapa nie należy do map w których musimy szukać wroga wystarczy piknąć kilka miejsc i można się domyślić  gdzie może znajdować się przeciwnik . Poza tym dodam od siebie  że kojarzę Yberka z grania na naszym serwerze i nigdy bym go nie podejrzewał o wh lub inne wspomagacze.

Jestem za UNBANEM 

Dodam jeszcze tylko że nie ma tutaj demka z momentu zbanowania Yberka , gdyż został on zbanowany na mapie " am_texture2 " .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego demka w paru momentach wydał się podejrzany, np w ostatniej rundzie robił flicka na typa gdzie go nawet nie widział bo cały czas był na scope dla wiarygodności sprawdziłem to na fullhd i też nie widać, dodam jeszcze od siebie, że wygląda jak by chłopak miał autobh, bo każdy jego skok jest taki sam przez całą mapę a to wręcz nie możliwe żeby za każdym razem tak idealnie scrollował czy też klikał spację.

 

Jestem 50/50 na moje na 100% ma autobh, co do wh nie jestem pewien bo to specyficzna mapa z chęcią obejrzał bym demko z mapy na, której został zbanowany.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Niestety nastąpiły problemy techniczne i nie posiadamy innych demek. Jedyne demko, na którym podejrzany prezentuje swoją grę, to to, podrzucone przez Panica. Niestety muimy podjąć werdykt na podstawie tego dema. Z chęcią bym wam pokazał to drugie - właściwe, ale nie jest to możliwe :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...