Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] unban


DragmiN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DragmiN

Steamid: STEAM_0:0:424780708

Admin ktory cie zbanowal: [DD2]Deve

Powod bana: wallhack

Dlugosc bana: perm

Godzina: 21:56

Mapa: dd2

Demko: http://dema.globalelite.pl/dd2/classic-1/auto-20180207-2108-de_dust2.dem.bz2

nie mam zadnego wh, konto smurf i juz kazdy admin podejrzewa o cheaty :D nie wiem czemu bierzecie takich ludzi na adminow jak oni zaraz polowe serwera pobanuja, a widzialem ze deve siedzial sporo na spect i pewnie dlugo mnie ogladal zeby znalezc jakas podejrzana akcje a bana dal na sam koniec meczu :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Obrażając adminów I mówiąc, że się nie nadają na to stanowisko raczej sobie nie pomożesz. 

Jak jutro obejrzę demo to edytuję. 

A jeśli nie miał nic, to jestem za jakimś banem czasowym. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowisz, ogladalem Cie dosyc dlugo :) te twoje flick shoty oraz prerfekcjny scan przez smoka na longu (runda 11:13) stwierdzilem ze wspomagasz sie jakimis dopalaczami :)

Tutaj zalaczam demko z 3 ostatnich rund, oraz polecam ogladniecie najlepiej calego meczu i stwierdzenie czy ten zawodnik gra czysto:

https://drive.google.com/file/d/1PXcLELLwGY2vpG_oRf1t2_-KmbBfEwy6/view?usp=sharing

PS. Nie ogladalem tylko Ciebie kolego :)

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Już chciałem pisać, że mam za mało dowodów, ale jedna akcja w rundzie 25 przesądza wszystko. Nie ma na to wymówki, nie ma wyjaśnień. 

Początek rundy możecie przewinąć. Kolega jest na midzie, potem wbiega do tunelu. Wszystko w normie. Teraz uwaga. Przygotujcie suwak spowalniający. Już wyjaśniam. 

Dochodzimy do momentu, gdzie podchodzisz mida. Przeciwnik wychodzi zza drzwi i wchodzi do wnęki.  Nie widzisz go, ale możesz słyszeć. Powiedzmy, że go słyszałeś. Aby nie podpadło, że wiesz gdzie jest, lecisz celownikiem w prawo. Na bramę. I tutaj punkt kluczowy. Zauważyłeś, że kolega z prawej, ten we wnęce, wychodzi z niej i zaczyna strzelać. A co ty robisz? Przestraszyłeś się i nie zdążyłeś poprawnie zareagować. Twój celownik pobiegł za kolesiem, którego nie widziałeś, bo był za bramą. On wbiegł w tunel, a ty za nim. Dopiero po oddaniu strzału w tego typa, przesuwasz się z celownikiem w lewo na kolegę we wnęce. Patrząc na to w normalnym tempie, łatwo idzie ominąć ten szczegół. Jednak oglądając akcję w dużym spowolnieniu, nie ma opcji, aby to przeoczyć. Próbowałeś się kryć, jednak chyba nie wyszło. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...