Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na Admina


NoVy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: NoVy

Wiek: 17

Ranga: g4 , teraz posiadam nowe konto na którym mam wygrane 2mm (konto kupione dzisiaj)

Steam ID:  STEAM_1:0:427495620

Ilość godzin na serwerze: o ile się nie mylę  to 48 (https://www.gametracker.com/server_info/155.133.41.246:27615/top_players/?query=NoVy)

Ilość godzin w CS:GO: na starym koncie 313 a n tym prawie 7 :D

Znajomość regulaminu: Tak 

Doświadczenie w adminowaniu: Tak

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie miałem 

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: od 15 do 20 

Znajomość komend SourceMod: 6\10

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Ponieważ lubię bardzo ten serwer, jestem tam znany przesz większość graczy jak i adminów , chciałem pomóc administracji pilnować porządku na serwerze . Niestety administracja nie jest robotami i niektórzy pracują i nieraz nie mają jak wejść i pomóc graczom rozwiązać problem .

Sprawny mikrofon: Tak

Drobna pomoc pieniężna: Jeśli będzie potrzeba to tak

Ps. Z góry przepraszam jak moje statystyki nie będą się liczyć ze starego konta , niestety nie wiedziałem :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Wiem coś na temat VACach na kontach, więc się wypowiem.

Minusy:

- próg potrzebnego zaufania jest podniesiony przez tego VACa
- mało godzin w CSie
- mała ranga (w wymaganiach jest preferowane MG1 - a Ty miałeś G4 -> obecnie unranked)
- lavish dał Ci nie xD

Plusy:

- kulturalny (przynajmniej był, gdy go widziałem ostatnio :p )
- rozpoznawalny na forum
- rozpoznawalny na serwerze
- po mutacji

Jeżeli piszesz się do godzin, w których nie ma adminów - to jestem na tak ;) 

EDIT: Ja wiem, że "rangą nie gra" i w ogóle, ale na mmach można najwięcej się nauczyć o sposobie grania itp. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony to wyglada tak - wiedząc o tym, ze ktos Ci sie włamał na poprzednie konto i je zbanował nie moge pozwolić takiej osobie na posiadanie admina na serwerze. Co zrobimy kiedy znow ktos Ci sie włamie na konto i nie dosc ze zbanuje konto to jeszcze wejdzie na serwer i pobanuje graczy?? Ja jestem na nie, mimo ze duzo ludzi Cie zna i masz z nimi dobry kontakt.

Przepraszam za pisownię oraz za brak polskich znaków ale dalej bez laptopa, używam telefonu do komunikacji. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie spełniasz wymagania (z wyjątkiem rangi) niestety zgadzam się z @Dante_PL i @Dr.Panic co do tego konta (dobrze chociaż że jesteś szczery). Argument który podałeś, że chciałbyś pomagać administracji bo ,,często nie ma administracji" podawali już chyba wszyscy, a na serwerze nie jest lepiej. Powód tego jest prosty, na serwerze administracja może przebywać o godzinach popołudniowych i ty tak samo będziesz funkcjonował a idiotów nie brakuje którzy będą na serwerze cały czas dlatego twoja obecność nie poprawi tej sytuacji znacząco. Na nie po mimo że jesteś kulturalny i przyjacielski.

Pozdrawiam Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze liczba godzin na serwerze nie bedzie miała znaczenia z tym, ze ktoś włamał mu sie na konto. Takowe włamanie może świadczyć o niskim poziomie zabezpieczenia, a niski poziom moze prowadzić do tego,ze ktos włamie sie ponownie i moze(wejsc na serwer) pobanowac ludzi. Mogloby to wpłynać na reputacje serwera.Jako opiekun serwera nie moge pozwolic nawet na zaistnienie takiej sytuacji. Temat zamykam.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...