Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Prośba o UB [AWP]


gajos.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda
Nick, na który dostałeś bana: ? K.G |2|1| ?
SteamID, na które dostałeś bana: STEAM_1:1:183504516
Admin, który cię zbanował: Dante
Powód bana: Komunikacja z graczem z przeciwnej drużyny
Długośc bana: Perm ban
Dlaczego miałbyś dostać UnBana: Chciałbym dostać unbana, ponieważ doszło do małego nieporozumienia. Z tego co wiem dostałem bana za to, że porozumiewałem się z graczem z przeciwnej drużyny o nicku Frog. Tak, Frog był ze mną na Discordzie, ale było też 6 innych osób i naprawdę ciężko było cokolwiek usłyszeć, więc nie wiem po czym wywnioskowaliście, że podajemy sobie info . Chciałbym dostać UB, ponieważ lubię grać na serwerach AWP i chce pograć jeszcze na tym serwerze.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Czekałem na tę prośbę <3

Przyszedłem, bo dostałem od L6 zgłoszenie, że nie jest pewny czy nie komunikujesz się ze swoim kolegom z przeciwnej drużyny.
Padałem szybko na awp_ice, żeby zobaczyć jak to wygląda. Oprócz wygłupów nic nadzwyczajnego nie było. Natomiast na awp_tower wydawało się, jakbyś znał pozycje wszystkich oprócz swojego kolegi. Może przypadek, może nie. Nie jestem w stanie tego stwierdzić.

Skrócę bana Twojego i Twojego kolegi do 3 dni, ale pamiętaj, że coś takiego jest zabronione (bo czym to się różni od WH? ;) ).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...