Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanko


DawidS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:ダビデ DawidS ダビデ 
e-Mail (może być prywatnie podany):prywatnie
Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]):Jest tego więcej niz wymieniam ,ale ,kazdy kto gra długo na serwerze wie ,że ponad 220h mam1.https://www.gametracker.com/player/ダビデ DawidS ダビデ/185.11.102.164:27016/
2.https://www.gametracker.com/player/DawidS%23PrzydupasAladdina/185.11.102.164:27016/
3.https://www.gametracker.com/player/DawidS%23Przydupas/185.11.102.164:27016/
4.O ile się nie mylę to to był ten nick jak nie to przepraszam https://www.gametracker.com/player/Dawidson/185.11.102.164:27016/ 
Wiek:Chyba mogę już uznać ,że  15 jest
Steam ID:STEAM_1:0:159803620
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a:Teraz miałem chwile przerwy prawie dwa tygodnie o ile się nie mylę ,ale teraz od 3h do 7h ,jak skończą się ferie to jakoś 2h do 5h
Miałeś kiedyś u nas bana:Nie przypominam sobię
Doświadczenie w adminowaniu:Były admin jb ,oraz admin kiedyś na serwerze ,który się rozpadł z powodów finansowych 
Umiejętność obsługi komend SourceMod:7/10 mniej ,więcej uczyłem się SM przez 4 dni (wiem dużo)
Dlaczego miałbyś dostać admina:Ponieważ jestem pomocny ,zawsze staram skę jakoś załagodzić konflikt graczy ,umiem współpracować ,oraz napewno jestem zaufaną osobą i nie zbanuje calego serwera,znam juz trochę sm ,więc mógłbym pomóc mniej doświadczonym kolegom ,oraz chciałbym wymierzac kare graczom nieprzestrzegającym regulaminu ponieważ gdy jestem na serwerze nie raz była taka sytuacja ,że wbija typek bez mikra do ct i freekilluje ,albo ktoś bez przyjemnego/donośnego glosu nadużywa mikrofonu
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl:Nie
Znajomość Regulaminu:10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drobna pomoc pieniężna:Jak będzie potrzebna to oczywiście
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

To ja zacznę negatywnie. 

-/+ SM 7/10 w 4 dni. Sqbany dobry 

- "mogę uznać, że 15". To ja mogę uznać, że masz 12 :v

- nie znasz regulaminu

- I najważniejsze. Interpunkcja. 

+ godziny na serwie

+ był adminem na serwie

Jak przeczytasz regulamin to edytuję, na razie na nie. 

Qrde. Gościu. Przecinek, potem spacja. Nie na odwrót. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dante_PL napisał:

To ja zacznę negatywnie. 

-/+ SM 7/10 w 4 dni. Sqbany dobry 

- "mogę uznać, że 15". To ja mogę uznać, że masz 12 :v

- nie znasz regulaminu

- I najważniejsze. Interpunkcja. 

+ godziny na serwie

+ był adminem na serwie

Jak przeczytasz regulamin to edytuję, na razie na nie. 

Sorry ,że się wypowiadam pod swoim podaniem ,ale piszę podanie na telefonie i jak wklejam w podaniu tą emotke to mi na inna zmienia ,więc napisze ją tutaj.        ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neutral. W sumie to miałeś już admina i z tego co pamiętam tragedii nie było. Z drugiej strony jak piszesz podanie gdy rekrutacja jest OFF to nie wiem czy aby na pewno się nadajesz. Więc nie wiem co mam o tobie myśleć :/. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...