Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Degradacja


BobPixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Specjalista

Odeszła ze stanowiska @Inga

(Ogolnie do wszystkich ) Polecam sie zastanowić 2x nad złożeniem podania jak ma sie po tygodniu posprzeczac z adminem i złożyć rezygnacje. Wszystko da sie wyjaśnić, ale obie strony muszą tego chcieć.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Ech, takie niepoważne podejście na szczęście często jest wypatrywane przed przyjęciem. Niestety nie zawsze.

Na AWP wymagania są wysokie mimo wszystko xd

To jest przestroga dla kandydatów, jeśli nie jesteście komunikatywni, to nie macie co się pchać.

@Inga GG

 

Dobra, nie wiem w sumie o co poszło. Z tego co wyszło to o to, że @Inga zmutowała @RufusiKK_2017.

Może ktoś wyjaśnić sytuację? Wiem, że nowi admini często ulegają presji bardziej "doświadczonym", więc może da się to wyjaśnić?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dziekuje wszystkim za współprace. Niestety nie potrafię poświęcać uwagi tylko jedenj osobie... Myślałam, że jak nie odpowiem zwykłego aha na pytanie jednej osoby nic się nie stanie. Dlatego podjełam temat z inna osobą ale niestety nie dało się rozmawiać, ponieważ tamta osoba nie mogła pogodzić się z tym, że nie jest w centrym uwagi. No coż ustąpiłam... nie chciałam bez sensu kłócić się w towarzystwie graczy. Jejku jak dużo razy padło słowo "osoba" :D także dziekuję bo dzięki waszej serwerowni znalazłam zajęcie na mój woly czas zdobywając w 12 dni 60 godzin :D Mam nadzieje, że chociaż tutaj nie dotrą plotki, które są tworzone na mój temat na facebookowej grupie HNS :) Bo jak już usłyszałam miałam wyj*bane w graczy i serwer po tym jak zdobyłam admina :) Mimo wszystko udało mi się osiągnąc w 12 dni minut dokładnie o połowe mniej niż admin która gra tu od pazdziernika :) jeszcze raz dziękuje za wspólną zabawę :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
5 godzin temu, Inga napisał:

Dziekuje wszystkim za współprace. Niestety nie potrafię poświęcać uwagi tylko jedenj osobie... Myślałam, że jak nie odpowiem zwykłego aha na pytanie jednej osoby nic się nie stanie. Dlatego podjełam temat z inna osobą ale niestety nie dało się rozmawiać, ponieważ tamta osoba nie mogła pogodzić się z tym, że nie jest w centrym uwagi. No coż ustąpiłam... nie chciałam bez sensu kłócić się w towarzystwie graczy. Jejku jak dużo razy padło słowo "osoba" :D także dziekuję bo dzięki waszej serwerowni znalazłam zajęcie na mój woly czas zdobywając w 12 dni 60 godzin :D Mam nadzieje, że chociaż tutaj nie dotrą plotki, które są tworzone na mój temat na facebookowej grupie HNS :) Bo jak już usłyszałam miałam wyj*bane w graczy i serwer po tym jak zdobyłam admina :) Mimo wszystko udało mi się osiągnąc w 12 dni minut dokładnie o połowe mniej niż admin która gra tu od pazdziernika :) jeszcze raz dziękuje za wspólną zabawę :) 

Co do tego o czas na serwerze patrz także na moje inne nicki jakie posiadałem bo nie wiem czy twoja osoba to rozumie czy też i nie, ale zmieniałem nic kilka razy i z tego co mi wiadomo 7000 min ponad na serwerze zrobiłem w niecały mieś około 3 tyg dodatkowo dodam, że wystarczyło powiedzieć zwykłe no nie wiem "cichaj" a nie dawać muta adminowi...

 

 

Tyle mam do powiedzenia!!!Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
6 godzin temu, Dante napisał:

Ech, takie niepoważne podejście na szczęście często jest wypatrywane przed przyjęciem. Niestety nie zawsze.

Na AWP wymagania są wysokie mimo wszystko xd

To jest przestroga dla kandydatów, jeśli nie jesteście komunikatywni, to nie macie co się pchać.

@Inga GG

 

Dobra, nie wiem w sumie o co poszło. Z tego co wyszło to o to, że @Inga zmutowała @RufusiKK_2017.

Może ktoś wyjaśnić sytuację? Wiem, że nowi admini często ulegają presji bardziej "doświadczonym", więc może da się to wyjaśnić?

Także było to tak iż coś tam mówiłem do Ingi w sumie nie pamiętam już co, po czym dostałem muta i stwierdzam iż dostałem go za to, że ona nie słyszała gracza o którym rozmawiała o jakiejś losowej mało ważnej rzeczy, przypominam także zasadę iż nie można mutować banować itd Adminów zwłaszcza bez większego powodu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

OK, po 1. mogła nie wiedzieć, że jesteś adminem (w sumie nie wiem).
Po 2. jest nowa i jako kolega z większym doświadczeniem powinieneś jej pomóc, a nie przysłowiowo "dopierd*lić".

Administracja każdego serwera powinna być zgraną drużyną, a nie patologicznym gronem, które się wyzywa i ciśnie po sobie.

@RufusiKK_2017 skoro jej tylko "przypomniałeś", to wyjaśnij mi dlaczego zrezygnowała ze stanowiska? Raczej wątpię byś powiedział "Nie powinnaś tego robić, udmutuj mnie", ale raczej bardziej... Hm... Drastycznie.

@Inga wiem, że początkującym adminom jest trudniej zwłaszcza, jeśli kolega starszy stażem jest przeciwko. Ale nie powinnaś się dawać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ym ogólnie to zaczęło się od tego. Była zmiana mapy i dołączyłam do gry nieco później niż inni gracze. Słyszałam tylko jak Rufus płakał, że nikt go nie słucha i że nikt nie odpowiedział mu nawet "aha". Zaczął mówić coś do mnie ale ja w tym czasie rozmawiałam z innym graczem. Gdy zobaczył, że go ignoruje podniósł głos i zaczął zagłuszać gracza z którym rozmawiałam. Powiedziałam mu, że i tak go nie słucham wiec zaczął coś mówić o kulturze jeszcze głośniej. Powiedziałam mu, że nie słyszę co do mnie mówią a on dalej swoje. Wtedy dostał muta. Powiedziałam coś w stylu, że on nie da rady się sam odmutować i w tym momencie chciałam to zrobić ale dostałam kicka z serwera. Tak pokrótce cała sytuacja

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...