Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie


Aryan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda
Nick na serwerze: ✯✯ArYaN✯✯
e-Mail (może być prywatnie podany): prywatnie
Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]): Ok. 170h
https://www.gametracker.com/server_info/185.11.102.164:27016/top_players/?query=ArYaN
Wiek: 17
Steam ID: STEAM_1:0:112466081
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w CS'a: ok. 3h w dni szkolne, 4h+ w weekendy
Miałeś kiedyś u nas bana: Z tego co kojarzę nie.
Doświadczenie w adminowaniu: Miałem adma w 1.6, ale w CS:GO niestety jeszcze nie.
Umiejętność obsługi komend SourceMod: 5,5/10 + idzie w górę, staram się szkolić.
Dlaczego miałbyś dostać admina: Gram często, więc chce pomóc graczom jeszcze bardziej polepszyć i urozmaicić rozgrywkę poprzez np. zrobienie chowanego, dopilnowaniu o kompetencji ct'ków itd.
Wydaje mi się, że potrafię złagodzić konflikt między graczami co owocuje w szybkie zakończenia konfliktów lub wymiany zdań. Chcę odciążyć też innych adminów :) Zapomniałbym o tym, że chcę zobaczyć jak będę się sprawdzał w tej roli.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie
Znajomość Regulaminu: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drobna pomoc pieniężna: Tak
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Nie kojarzę Cię, ale to może dlatego bo ostatnio mniej wchodziłam. Nie mniej jednak Twoje podanie wygląda zachęcająco. Poczekam na inne opinie.;)

Edit: 

170h nabiłeś dawno temu, więc nie wyglądasz mi na aktywnego gracza. Patrząc po gametracker.com faktycznie po 5 dniach napisałeś podanie. Nie podoba mi się to. Skąd mam mieć pewność, że kiedy dostaniesz admina, to za chwilę znów nie przestaniesz grać? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
1 godzinę temu, Ewel napisał:

Nie kojarzę Cię, ale to może dlatego bo ostatnio mniej wchodziłam. Nie mniej jednak Twoje podanie wygląda zachęcająco. Poczekam na inne opinie.;)

Edit: 

170h nabiłeś dawno temu, więc nie wyglądasz mi na aktywnego gracza. Patrząc po gametracker.com faktycznie po 5 dniach napisałeś podanie. Nie podoba mi się to. Skąd mam mieć pewność, że kiedy dostaniesz admina, to za chwilę znów nie przestaniesz grać? 

Miałem 1 powód aby wtedy zakończyc swą gre, były to 2 a właściwie mocniej 1 osoba, które tak utrudniały mi grę, że odechciewało się grać (nie byli to zwykli gracze), z tego co pamiętam były nawet sytuacje, że jeżeli ktoś był w jakikolwiek sposób związany ze mną poprzez np. miał ze mną dobre stosunki na serwerze to odrazu podczas giereczki był traktowany z góry. Tylko dlatego wtedy opuściłem jb i zrobiłem przerwę. Zaowocowało to w moją długą przerwę. Pozatym wtedy nie wiedziałem jak sobie radzić z takimi rzeczami (2lata wstecz), co jest przeciwieństwem do teraźniejszości. Jeżeli Dasz mi szansę raczej się nie zawiedziesz :)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Znam typa odkąd zacząłem grać na jb i aryan umie prowadzić kreatywnie, pomocny, dobra aktywność (lepsza niż nie jeden aktualny admin), doświadczenie bo na tym trybie przegrał wiele godzin, umie sobie rozwiązywać konflikty pomiędzy graczami i zasługuje na admina  Piateczka

Na TAK  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...