Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o Administratora


kiuf

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  kiuf

Wiek: 19

Ranga: Supreme

Steam ID: STEAM_0:1:103277873

Ilość godzin na serwerze:  Nie liczyłem tego nigdy, ale codziennie gram ok. 1h od długiego czasu

Ilość godzin w CS:GO:  1860h

Znajomość regulaminu: Zaznajomiłem się

Doświadczenie w adminowaniu: Duże, były admin ESL Play i kilku serwerów CS:GO, głównie 1v1.

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie miałem.

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: Ok 15-25h tygodniowo.

Znajomość komend SourceMod: 10/10 - Adminowałem kilka serwerów na SourceModzie.

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Wydaje mi się, że jestem dobrym kandydatem na administratora, ponieważ mam duże doświadczenie w adminowaniu, oraz jestem na serwerze często w godzinach w których nie ma zbyt wielu osób. Mógłbym wtedy dopilnować porządku na serwerze. Mam nadzieję, że jestem kandydatem jakiego szukacie :)

Sprawny mikrofon: Tak

Drobna pomoc pieniężna: Jeśli będzie taka potrzeba to mogę się dorzucić :)

 

Pozdrawiam administrację ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie spełniasz wszystkie podpunkty, jednak nie widziałem cie na serwerze ani razu, być może, że nie mieliśmy okazji pogadać. Natomiast zanim złożysz podanie o admina daj się poznać na serwerze rozmawiaj z ludźmi, bo nie ranga czy ilość godzin w cssie zapewni ci stanowisko administratora a konwersacja z ludźmi i udzielanie się w życiu serwera. Mam nadzieje, że zrozumiałeś o co mi chodzi

Pozdrawiam Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi @kiuf'ie prosze Cie abyś troche dał sie poznać innym gracza i administracji a jestem pewien, ze niedlugo dołączysz do naszego grona. Z niechęcią ale zamykam i mam nadzieje, ze za kilka dni zobacze ponowne podanie i same pozytywne komentarze w podaniu :-) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...