Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Pomysły/propozycje/zmiany FFA


Saurafel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Detektyw

To co było już pisane:

1.Ustawienie kolejności map lub ograniczenie mozliwosci wybrania tej samej mapy co np. 3 mapy
2.Zmienic info o rekrutacji na serwerze na OFF
3.rs'y bo juz marzec Kappa
4.btw dalej mam admina probnego od listopada XD 
5.@Saurafel jak juz jestes to poogarniaj skargi i prosby o ub :D
6.Jeszcze mam propozycje żeby zablokować autoszmaty
7.Ewentualnie jeszcze kamerkę z zabójstwa dodać

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Proponuję zmniejszenie ticku do 64 żeby serwer lepiej pracował przy dużej ilości ludzi bo w trakcie gier gracze się skarżą na przycinki. 

Zmiana dostępności mikro na +16, ponieważ jest poważnie nadużywany ten przywilej przez nieletnich co irytuje graczy.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

Mikrofon jest od 16+. Ja totalnie nie rozumie tej nagonki na te dzieci. Przecież w życiu codziennym też je możesz usłyszeć nieraz, wchodzisz na serwer i nagle Ci przeszkadza ten głos (Axier nie mówię bezpośrednio do Ciebie, tylko ogólnikowo). W regulaminie jest napisane, że mikro 16+, ale info mogą dawać itp. więc nie za bardzo rozumiem co chcesz zmieniać Kappa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Saruf wrócił do żywych <3 . A więc tak : 

- RS rankingu

- Poprawienie znikających broni 

- Taki pomysł odemnie, gdy wejdziemy na serwer i pokazuje się tabela z regulaminem to powinien być dopisek typu "Po szczegóły wejdź na forum". Wypłynie to też między innymi na odwiedziny forum

- Dodanie kolejek map bo z tego co obserwuje to są w kółko te mapy ( z pozycji forum ) 

- dodanie rekrutacji na ON bo jednak zwolniłem miejsce dla kogoś po mojej rezygancji 

- Poprawić @Comfti na admina FFA. Zasłużył sobie chopok <3 

- I na koniec żeby trochę było urozmaicenia z muzyką, zmieniać playliste co miesiąc i dodać na czacie komunikat jaka nuta jest aktualnie grana 

Tyle odemnie <3 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 4 weeks later...
  • Legenda

Dobra, razem z @Comfti ogarnęliśmy listę zmian.

Podsumowując :
1. Wybranie nowego opiekuna.
2. Zrobienie porządku z Administracją.

3. Dodać nowe Rs'y.
4. Jeżeli dana mapa będzie już grana to niech dostanie ,,bana" na dwa głosowania żeby nie było takich przypadków, że jest Cache potem Mirage i nagle znowu Cache.
5. Zmienić info o rekrutacji na serwerze, na forum pisze, że OFF, a na serwerze ON.

6. Zablokować autoszmaty.
7. Gracze mówili na serwerze żeby dodać komendę : !rs
8. Rozwiązać sprawę z VAR'em bo przy większej ilości osób VAR skacze :|

9. Co do +16, dodać do regulaminu punkt, że : Osoby bez mutacji mogą używać mikrofonu, lecz nadużywanie jej (krzyczenie itp.) będzie groziło permmutem.

 

*Jak chcecie coś dodać albo usunąć to piszcie!
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Jako gracz FFA się wypowiem trochę do posta @gajos.

1. Mnie, mnie wybierzcie! xd
2. Tu też mnie xd

A dalej na poważnie:
3. Nowe RSy zawsze na propsie. Nudne jest to samo grane przez miesiące :v
4. Bardzo dobra funkcja, dałbym nawet na 3 głosowania, bo Dust -> Mirage -> Cache -> Dust też mi się nie widzi :v
5. Pixel mnie wyprzedził, biorąc pod uwagę punkt 2 i aktywność adminów, to raczej trzeba rekrutację (na forum) otworzyć. Współczuję przyszłemu opiekunowi ugadywania się z przyszłymi byłymi adminami. Przechodziłem przez to :|
6. Dlaczego? Nie do końca rozumiem. Ja wiem, że ta broń jest problematyczna, ale wg mnie ta broń jest dobrze zbilansowana. Ja jestem przeciwny blokadzie (najwyżej ograniczenie do jednej na drużynę).

7. Komenda !rs... Na FFA jeszcze raczej może być. Na serwie takim jak arenki (albo nawet DD2) raczej są useless.
8. To kup nowe serwery :v
Z varem jest problem na (prawie) każdym serwerze. Donate'y są dostępne, możecie zawsze się dołożyć :p
9. Fakt, na FFA może się przydać. Tak jak na AWP nikomu raczej nie jest niezbędne info (więc się mutuje przy gadu-gadu dzieciaków). tak na Waszym jest bardziej potrzebne. Tu też jestem za.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Legenda

No to nie trzeba dodawać, tylko najgorsze jest jak potem widzisz na czacie teksty typu : ,,NIE RASZUJ K*RWO JE*ANA" itd.

Ale zawsze takiej osobie można dać muta albo gaga.

 

@Dante ja tam nie płacze bo sam raszuję XDD w sumie nie przemyślałem swojej poprzedniej wypowiedzi, zmieniam swój głos na Nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Comfti locked i unpinned this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...