Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Enzo na króla Dżungli


Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Enzo
Wiek (min. 15 bez wyjątków, preferowane 18): 30
- Steam ID (numeryczny): STEAM_0:0:100874068
E-mail (konieczny, można priv): Prywatnie
- Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczysz na grę (min. 5): 10-15
- Ilość godzin na serwerze (100, wyjątkowo można mniej): 115
- Ilość godzin w CS:GO (min. 300): 3263
- Ranga (minimum MG1): G3 ale ranga mi za przeproszeniem zwisa 
Keppo
- Znajomość regulaminu (przeczytaj kilka razy ;) ): Dobra
- Opis doświadczenia: Jestem adminem na naszym serwerze dd2 od ponad roku. 
- Dlaczego właśnie ja?: Dlaczego ja? Lepszego kandydata nie znajdziecie i tyle w temacie :D A tak na poważnie, znam się na tej robocie, serwer zyska więcej niż straci gdy będę adminem. Wiele osób na serwerze mnie lubi, pewna część pewnie znienawidzi, ale do tego już się przyzwyczaiłem na dd2. To chyba tyle, nie ma co się więcej pucować 
Zadymka
Obowiązek posiadania TeamSpeak3: Posiadam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Król Dżungli jest tylko jeden 8)

Na razie napiszę tyle: jesteś adminem na DD2. Jesteś pewny, że możesz poświęcić czas na oba serwery? 

Drugie pytanie: jesteś świadom, że przyjęcie Cię na admina będzie się wiązało z naszą współpracą? Nie mam nic przeciwko, ale wiem, że Ty ostatnio miałeś ;)

Ja się nie wypowiem z wiadomych powodów :p Poczekam na opinie ludzi. 

Jeśli jesteś lubiany wśród ludu, to możesz ponamawiać ich na wypowiedzenie się pod podaniem :D Ja tak robiłem :D

EDIT: W sumie chętnie przeczytam też opinię @Kubox i @Alvin na Twój temat jako admina :D

@SprINTT w ogóle bywasz na serwerze? Bo ja Cię nie kojarzę. Więc nie wiem w jaki sposób chcesz udowodnić jego aktywność. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Zdecyduję zanim zacznę 3-dniowy urlop. A że znam również odpowiedź @kamil2115 to chyba nie trzeba się nad tym zastanawiać. Witam w gronie adminów AWP i liczę, że uda nam się dogadać ;)

Na razie okres próbny na 2 tygodnie (tj. do 15.03.2018) i zapraszam w takim razie również na spotkanie adminów AWP na TSie. Zaraz Cię tam oznaczę i napisz datę jaka Ci pasuje. 

A i przyjmij zaproszenie na Steam ;)

EDIT: Ale tytuł króla dżungli zaklepuję dla siebie :v

@BobPixel @Kubox @Dzagu - ja nie mam pojęcia jak go dodać do bazy :v Mogę usunąć i dodać jako admina obu, ale wolę byście Wy się tym zajęli :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...