Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Rezygnacja


Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym rezygnuję z funkcji admina dd2 jak i awp z wiadomych powodów, dość już mam siwych włosów na głowie by dalej to kontynuować . Dzięki @Kubox @Alvin @noskillPL @SkriM #ifszycho @Kierik @DrunK @Szaman nawet @Stefan1987(mimo że tego nie przeczyta), dzięki za współpracę i powodzenia na przyszłość :) Dzięki też @Dzagu, @BobPixel @Ewel fajnie było ale się skończyło Piateczka Zapomniał bym, pozdro dla moich hejterów <3

Edit: @david tobie też dzięki, zapomniałem Cię wymienić bo nas zostawiłeś bocie :p  @Agnes bocie tobie też dzięki za spędzony wspólnie czas, mimo że ostatnio mnie irytowało twoje zachowanie, mniej jarania a będzie dobrze :p:D@L666666 sisu ti jebem! You are stupid, but thanks for your support :p 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Szkoda bardzo, że odchodzisz i to w takich okolicznościach :/

No, ale co zrobić -  Twoja decyzja. Mam nadzieje, że wpadniesz jeszcze nie raz do nas na serwerek albo na tsa pogadać!

Trzymaj się bracie! Powodzenia w życiu <3

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze. Enzo bocie Ty, dzięki za czas spędzony na serwerach i na tsie, miło było Cię poznać, ale i tak jesteśmy w kontakcie, bo boty trzymają się razem Kappa Co do tej skargi na Ciebie, to wypowiem się tu bo zamknęliście , chociaż wiem, że nie ten dział. Moim zdaniem taki człowiek i admin jak Enzo powinien być jednym z najbardziej szanowanych osób na tej sieci, nie dość że zna się na robocie to i większość swojego czasu spędza tutaj, a takie osoby jak ta "alsalele" czy jak to się pisze ma ból dupki o mapę i pisze śmieszne skargi, a jak coś potrzeba to Enzo jest bardzo dobry i pierwsza do niego pisze, żałosne i śmieszne. Tak czy siak dzięki Enzo za współprace, którą mogłem z Tobą dzielić. Trzymaj się Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Karoleu napisał:

Nie wierze. Enzo bocie Ty, dzięki za czas spędzony na serwerach i na tsie, miło było Cię poznać, ale i tak jesteśmy w kontakcie, bo boty trzymają się razem Kappa Co do tej skargi na Ciebie, to wypowiem się tu bo zamknęliście , chociaż wiem, że nie ten dział. Moim zdaniem taki człowiek i admin jak Enzo powinien być jednym z najbardziej szanowanych osób na tej sieci, nie dość że zna się na robocie to i większość swojego czasu spędza tutaj, a takie osoby jak ta "alsalele" czy jak to się pisze ma ból dupki o mapę i pisze śmieszne skargi, a jak coś potrzeba to Enzo jest bardzo dobry i pierwsza do niego pisze, żałosne i śmieszne. Tak czy siak dzięki Enzo za współprace, którą mogłem z Tobą dzielić. Trzymaj się Piateczka

Nieważne który admin nadużywa swoich praw i kim jest dla serwera. Regulamin jest jeden dla wszystkich, więc skarga jak najbardziej prawomocna.

Powodzenia :)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...