Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba unbana


rozumek29

Rekomendowane odpowiedzi

  • VIP

W kwestii wyjaśnienia... Weszliście w kilka osób na kanał "Potrzebuje pomocy" czy też "Potrzebuję rangi", na obecną chwilę nie pamiętam który to był dokładnie kanał. Na początku wszystko spoko, prosiliście o rangi, jeden tą, drugi tą... Potem jeden z was zaczął coś mówić o Swoim wieku, że nie ogarnia ts'a czy coś w tym stylu. Po dłuższej rozmowie, czy też małym pierdzielniku, który zaczęliście robić całą ekipą postanowiłem sprawdzić jedną rzecz, która się potwierdziła. Mianowicie na postawie Unique ID sprawdziłem swoim sposobem  po jakich ts'ach chodzicie... Minimum 2 z 4 adresów były wspólne, co oznacza, że wszyscy, który owego dnia siedzieliście na kanale, byliście minimalnie raz na tych ts'ach i najlepsze jest to, że jeden z waszych znajomych miał założony Swój kanał prywatny na jednym z tych ts'ów, z przyczyn osobistych nie będę podawał IP  tego ts'a :). Po tym jak jeden z Was usłyszał ode mnie, że trollujecie, zaczął się czepiać rzekomo skrakowanej licencji, a żeby było najśmieszniej, był to ten, który uważał się za najstarszego z całej ekipy i na początku zachowywał się tak jakby pierwszy raz w życiu korzystał z teamspeka, stąd pytanie, skąd taka osoba, która zachowuje się w ten sposób może mieć jakiekolwiek pojęcie na temat licencji. Po krótkiej kłótni nikt nie zaprzeczył, że jest to troll, tak samo od kogoś tam usłyszałem pytanie, jakie to ts'y na których razem siedzieliście, co mnie jeszcze bardziej uświadomiło w tym, że jest to jeden wielki troll z waszej strony. Żaden z was nie chciał potwierdzić tego, co mówiłem, czyli to, na jakich ts'ach razem siedzieliście. 

EDIT: Pierwszy z waszej ekipy, co dostał bana, nazwał mnie bezpodstawnie "Pedofilem" :)

 

Myślę, że takie wyjaśnienie wystarczy... Przepraszam, jeśli wyda się to trochę chaotycznie napisane, ale było to parę dni temu. Oraz człowiek po 5h snu i 9h w robocie jest trochę nie ogarnięty. :)

 

Czy za takie zachowanie całej ekipy należy się komuś UB, to raczej nie mnie decydować, aczkolwiek moim zdaniem były to słuszne bany. Decyzję końcową pozostawiam @Dzagu bądź @Blyetu , moją opinie znacie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

1. Ja siedziałem i się nie odzywałem, tylko słuchałem, a nawet mnie przy komputerze nie było przez parę minut.

2. Co w związku z tym że jeden z moich kolegów miał kanał na innym ts3 ? XD.

3. To nie ja cie wyzywałem.

4. Sprawę licencji proponuje odłożyć na bok  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...