Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Nowe Serwery Globalelite.PL


BobPixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Ja proponuję:

 

-Coś podobnego do Zombie Infection (chyba jest taki tryb teraz) jak za dawnych dobrych czasów 1.6   Z minami, RPG etc <3

 

-Surf z rozwojem postaci szybkość, grawitka, trail Z resetem rozwoju 1miech/1,5

 

-Base builder

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Deathmatch- Votemap/rotacja, Wszystko poza nuke. 10minut klasyk( bez awp), 10minut zmiana na only hs, VIP=slot(możliwe że granie AWP w klasyku).

max 24sloty, brak skinów i innych niepotrzebnych pluginów=0-0,3 var

Wzór:

Spoiler

85.14.237.142:27015 tylko więcej map

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co DD2 nie działa tak jak powinno... moze zamiast inwestowac w nowe to poprawcie stare.. moze na jakas lepszą maszyne czy co tam zeby serv smigał, a nie ze jest FULL SERVER i nie da sie grac bo svar szaleje..

 

A postawicie nowy server, rownie obciązony i będzie to samo co na DD2...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja jestem za dobrym DM. Sam chętnie bym spędzał na nim czas. Do tego rozszerzyć lub postawić nowy HAS z przedmiotami. W to naprawdę fajnie się gra. 

Co do reszty trybów - nie przepadam za nimi. Więc się nie wypowiem.

 

Jednak się wypowiem :D 

Z doświadczenia na tej sieci wiem, że serwery BaseBuilder itd. stały puste. Mieliśmy je u nas na sieci i też wszyscy się na nie napalali jak na promocję torebek w Lidlu. Jak co do czego doszło, to grali 5 minut i wychodzili, bo jednak nie chcieli spędzać na nim swojego czasu. Dlatego proponuję dobrze się zastanowić czy postawimy kilka takich trybów. Ja na początku był zaczął z jednym i zobaczył, czy będzie obstawa. Nie mamy tyle czasu, żeby potem zmieniać coś, co nie będzie działać. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

W dniu 17.03.2018 o 23:40, Dzagu napisał:

Zmiana maszyny prowadzi do zmiany IP, co się równa utracie 70% graczy. Z d2 jedynie co można robić to optymalizować, ewentualnie zmiana tic na 64.

 

 

Nie przesadzajmy, ludzie nie sa aż tak glupi i znaja nazwe servera więc by go odnalezli.. 

A poki co lepiej go zostawic takim jakim jest ? to tak jakby jazda rozjebana beemką na trzech kołach... 

Albo chociazby zmniejszcie slot tak zeby przy pelnym servie normalnie sie grało a nie Svar skacze jak... A nie ze chcecie jak najwiecej graczy ale serv nie daje rady. NO LOGICK jak dla mnie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

DD2 to na Naszej serwerowni jest legendarnym serwerem! Zawsze przychodzą nowi, a i bardzo dużo mamy stałych graczy. Na pewno to widać po vipach i po statystykach. Nawet jakby IP się zmieniło to tak czy siak stali bywalcy ogarnęliby, że jest nowe IP, a mniej dzieciaków by było to raz, a dwa o wiele więcej ludzi by zostawało na dłużej. Mało kto ma mocne kompy, żeby grać na serwerze z 30 osobami na nowym duscie.. Ja mam 300fps, ale większość ma tam ledwo 100 (zazwyczaj to pewnie po 60 maks) Też na starym kompie tyle miałem i wiem, że ciężko się gra w takich warunkach. Optymalizacja jak narazie Wam nie wychodzi bo co coś próbujecie zmienić to wychodzi to średnio (Brzmię pewnie jak typek co nic nie robi, a tylko narzeka, ale jako ze nie mam dostępu do niczego ani słowa w żadnej sprawie to nic nie robię).

Optymalizacja nic nie da. Zmiana na 64tic to już wgl będzie koszmar przy tylu ludziach. Wsparcie pieniężne przynajmniej ode mnie jest cały czas (VIP i na forum też przesyłałem pięniążki) nadal mogę coś wysyłąć jak trzeba. Ale nowa maszyna naprawdę by sie przydała. Szczególnie, że jest u nas najwięcej ludzi, którzy mają Vipy i godzin tyle co nie jeden w csgo ogólnie na steamie. 

Tyle ode mnie :p 

EDIT: Godzina 23:14 19.03.br  To chyba wszystko wyjaśnia... Jak DD2 jest ważne dla tej serwerowni, a jest tak zaniedbane :/ 

image.png.48306080407f616a7bdf1a3155b09fb4.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...