Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Nowe Serwery Globalelite.PL


BobPixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Ma bo maszyna na nowym duście nie wyrabia tak samo jak na starym już. Jak  komp Ci nie wyrabia sprzętowo i brakuję mu mocy to tez skacze Ci wszystko i fps i ping.. Do tego var u Nas tak czy siak jest wysoki...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Head Admin

Ja za tym z dużym, bo jeśli będę grać od początku, to ja będę tym, co będzie mieć rakiety i 350 HP xd
A tak serio jestem też za CoDem, a lubiłem grać bardziej na serwerach z większym expem.
 

@Comfti - w takich wypadkach bierze się perk/klasę z szansą na zabójstwo 1/x ;) 
Mnie to nie odstraszało na CODzie :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Legenda

Deathmatch obowiazkowo, żeby więcej ludzi przyszło.. Reszta powinna zostać odstawiona... Skupmy sie na reklamie i zbudowaniu przyjemnej i dobrze działającej sieci z dużą bazą graczy. Nowe serwery mało co pomogą jak inne nie są zareklamowane bo gracze i tak nie przyjdą...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...