Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] BAN


soren

Rekomendowane odpowiedzi

Nick, na który dostałeś bana: y E1.
SteamID, na które dostałeś bana: STEAM_1:0:204567506
Admin, który Cię zbanował: [AWP] Kamil
Mapa na której dostałeś bana: awp_proxide chyba ale nie pamiętam bo dużo tych map jest 
Godzina bana: 03-17-18 21:44

Powód bana: Wallhack
Długośc bana: Permanent
Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: Dostałem bana za WH którego nie mam, sprawa wyglądała tak że zrobiłem 45;13 na AWP i admin pewnie pierwszy raz takie fragi na oczy widział i dlatego może mi dał bana, jeżeli niby miał bym tego wallhacka to już bym przez ściany strzelał ale co tam. I jakoś nie mam ochoty grać na haxach na ffa bo w sumie po co mi to, jak bym miał wh to bym dostał VACa w sumie a nie mam więc proszę o Unbana ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Ty prosisz o UB czy chcesz dostać za obrazę admina?
Twoje zachowanie na serwerze podchodziło pod patologię, potem dostałeś mute i napisałeś:

"jakieś jebane muty dostaje bo adminek kaprys miał smutny bo kurwa laska go rzuciła albo mu dupy nie dała"
Zaraz ogarniemy demko, to zobaczymy czy jest WH.

 

W związku z Twoim zachowaniem (wejście na serwer drugim kontem, wołanie admina i proszenie o bana) oraz tekstami "na FFA się będę odpalać" (tu link) UB nie dostaniesz. Zmieniam powód bana na "Prośba o bana".
Pozdrawiam, dzięki za odwiedzenie naszej sieci Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...