Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczy do zrobienia:

- usunięcie rankingu z rangami (podobno ten jest wadliwy, robiony przez ruska "na kolanie") Zrobione

- usunięcie death camera

- wgranie rsów (dzisiaj podeślę)

- reset rankingu RankMe (poprosiłbym o zrobienie tego dzisiaj wieczorem, po wgraniu RSów)

- walki na kosy (poprzedni plugin miał bugi, ale bardzo rzadko - spróbujmy go na próbę)

- nie działa mutowanie, to chyba jakieś żarty :v (gość dostaje mute a i tak gada) chyba już działa :v

- wydłużenie przerw między każdą rundą ponownie do 15 sekund

- naprawa pluginu z rękawiczkami albo jego wywalenie

- update pluginów (czyt. postawienie od nowa AWP)

VIP:
- jednak 100 HP
- paralizator (0 punktów za fraga)
- double jump (już jest)
- 0 dmg od upadku (już jest)
- +5 HP za fraga i +10 za HS (już jest)
- !custom (już jest)

- !mm i !coin (ranga i moneta do wyboru)
- +10 obrażeń z AWP

Link do tematu z propozycjami map i link do tematu z propozycjami rsów. Tu możecie składać swoje propozycje zmian map i rsów.

Zrobione:

- w SourceBansie usunąć adminom domyślnie flagi VIPa (tak, żebym mógł dawać VIPa tym adminom, którzy zasłużyli, bo obecnie nie mogę tych flag usunąćZrobione
- zdobywanie punktów w rankingu RankMe od minimum 4 graczy na serwerze (obecnie działa to tylko na tym drugim rankingu) Zrobione
- dodanie autobalansu (i usunąć ten, który może robić admin, bo jest useless)  Zrobione
- usunięcie jednego rankingu (zostawić ten z rangami i usunąć RankMe) Wycofany pomysł

- rękawiczki tylko dla VIPa  Zrobione
- powody banowania w menu admina po polsku (dodać powód "Brak mutacji" w wyciszeniu) Zrobione
- zablokowanie adminom dostępu do niepotrzebnych komend (zostawić slay, slap, kick, ban, mute, gag, beacon i freeze; komendy takie jak drug, timebomb itp. nie są im potrzebne) Zrobione

- usunąć komandy !votekick i !voteban (są useless dla admina) albo udostępnić tę komendę dla graczy (wiele serwerów tak działa) Zrobione, dodane dla graczy. (votekick, voteban, votemute)
- dodać info o konkursach z VIPem jako nagrodą Zrobione
- załadowywać konfig przy każdej mapie (powtórki z zabójstw nie działają, dopóki nie użyję komendy, która wczytuje konfig początkowy i muszę to robić przy każdej mapie) Do obgadania na ts Zrobione

- nagrodę za kosę do 1 pkt Wycofany pomysł

- Dodać plugin, który pozwala w sytuacji 1vs1 wybrać możliwość grania na NoScopy albo na noże (był na starej edycji) Obgadane, że będą noże

Zrobione

- usunąć możliwość odbanowywania, odmutowywania i odgagowywania adminowi Do obgadania na ts Obgadane, ale nie zrobione [nie beda mieli permbanow, dodac na 100%?] Dobra, wezmę ich na zaufanie, niech mają

- zamieszczenie informacji o dostępności komend !votemute, !voteban, !votekick na czacie Zrobione

- Dzagu, ale komenda !beacon jest użyteczna na AWP :/ Jakby dało się tylko ją przywrócić - byłoby super [jest w funcommands, wiec albo zostana wszystkie poprzednie albo nie bedzie beacona] OK, to póki nie znajdzie się jakiś plugin z samym !beacon, to RIP

- co do autobalansu - nie działa :v Dałoby radę dać nam taki sam co na FFA? Jest całkiem dobry, bo przerzuca odpowiednich graczy Zrobione

- !skin dla VIPa (było wcześniej) Zrobione

- kamizelka dla VIPa Zrobione
- smoke dla VIPa Zrobione
- ustalanie głośności rsów Zrobione

-dodać możliwość banowania tych co wyszli Zrobione
- zmienić obrażenia kosy do 20 przy uderzeniu prawym i 5 lewym Zrobione

- dodanie punktów za noscope (było coś takiego już wcześniej, RankMe chyba nie ma z tym problemu) Nie damy rady na razie

- dodać wybór walki kosy gdy jest 1 vs 1 (tak jak było przed moim awansem na opiekuna) Zbugowany plugin

- rsy się nie wyświetlają Zrobione

- zmienić ilość rund, aby zawsze grać 20 rund (nie do 11 wygranych, żeby każda mapa była grana tak samo długo) Czas mapy na 10 minut

- do balansu dodać komendy !t i !ct tak jak na FFA (najlepiej tylko dla adminów, żeby mogli pomóc w bilansie drużyn) Zrobione

- Dzagu zajmij się tymi mapami, bo nowe propozycje już miesiąc czekają Zrobione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycje od Zubara:

Więc tak, to są pewne zmiany, które sprawiłyby moim zdaniem większy fun podczas grania na serwerze, oraz większą chęć do spędzania na nim czasu. 
Niektóre może już ktoś kiedyś zaproponował, ale ja napiszę jeszcze raz bo mi zależy na wprowadzeniu tych zmian ;D

1. Dodać administracji możliwość wyboru rodzaju rundy za zgodą graczy obecnych na serwerze. 
Jeżeli jedna z niżej wymienionych rund by wystartowała, to na początku tej rundy dać info na środku ekranu oraz na czacie typu "RUNDA ONLY NOSCOPE"(wiadomo ocb :D) 
Dana runda ma oczywiście być wybierana na podstawie głosowania, które może rozpocząć admin :v Rodzaje rund:
-Runda Only Noscope
-Runda Low Gravity
-Runda High Gravity
-Runda z AutoBH + Only Noscope

Jeśli się uda, to jak najbardziej, jestem za ( @BobPixel dałoby radę?)

2. Dodać wybór modelu postaci dla VIPA, niezadużo ich, ale jakieś fajne (coś w stylu takich jak są na JB) 

Dobra, co mi tam :/ Jestem za, o ile plugin działa prawidłowo.

3. Usunąć VIP'owi spadochron, a zmniejszyć obrażenia podczas upadku o np. 50% 

Zrobione, VIP nie doznaje obrażeń podczas upadku.

4. Dodać możliwość wyboru VIP'owi czy chce posiadać Doublejumpa. (jeśli to możliwe ofc)

Nie, jeśli kupuje VIPa, to wie, że ma DoubleJumpa. Ale mimo to, jestem za ustaleniem Double Jump na inną flagę niż a (np. f)

5. Dodać przywitanie admina i VIP'a, typu jakaś piosenka albo krótki tekst(do wyboru przez danego admina/vipa)(ofc niedługie, maks 5 sek). Wiem, że utrudni to trochę złapanie cheatera, bo oczywiście dany haksior będzie wiedział, że admin wchodzi na serwer, ale mamy przecież bardzo doświadczoną administrację i myślę, że nie będzie problemu ze złapaniem kogoś na cheatowaniu :D

Wiadomość o adminie na serwie dałbym na flagę, którą mógłbym dodawać/zabierać w SB (np. "e" <- mamy jedno konto dla adminów, które może być bez tej flagi ;) ). Ogólnie jestem za przywitaniem.

6. Zmniejszyć pulę map do 20, dać te najwięcej grane.

Aktywnie pracuję nad pulą map, o to się nie martw ;) 

7. Ustawić ilość rund podczas meczu tak jak jest na normalnym MM, czyli 30, czyli usuwamy wtedy czas grania danej mapy ;D

Jestem przeciwko, mnie się podoba czas mapy 20 minut. Zobaczymy opinie.

8. Zmniejszyć trochę ilość expa do zdobycia na daną rangę w sytemie rankingowym z rangami  bo IMO trochę jest to przesadzone.

Usuwamy ranking z rangami.

9. Dodać w pojedynku możliwość wyboru walki Only Noscope

Jak się da, to czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi