Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Sorufka podanie


SoLUffKa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: SoLUffKa
e-Mail (może być prywatnie podany): pw
Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]): 310h, https://www.gametracker.com/player/SoLUffKa/185.11.102.164:27016/
Wiek: 16
Steam ID: STEAM_1:0:63853394
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 1-5H
Miałeś kiedyś u nas bana: Yes
Doświadczenie w adminowaniu: (Admin JB + Admin DD2, na tej serverowni) + Admin Surf RPG.
Umiejętność obsługi komend SourceMod: 8-9/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: Cierpie przyjemnosc w pomaganiu graczom na serverze oraz jestem aktywny, wbijam od paru tygodni codziennie i jestem czesto jak innych adminow nie ma na serverze.
 W ten sposob moge zapobiec w psuciu rozgrywki mnie jak i innym graczom, np przy nie ogarniajacych osobach w ct lub ludziach ktorzy buguja mape.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nope
Znajomość Regulaminu: 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drobna pomoc pieniężna: Moze jak bedzie potrzebna..
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Polecam tego gracza. Jego doświadczenie w grze jak i na serwerze pozwala na swobodnym uczestnictwie w prowadzeniu i wydawaniu rozkazów więźniom. Jego rozgrywka  na serwerze zaczęła się dawno temu przez co mógł przeżyć wiele różnych sporów ,nauczył się je rozwiązywać. Nie no generalnie polecam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Znajomość regulaminu 2/10 to jest absurdalne mam nadzieje że to w formie żartu jeśli tak to nie na miejscu.

Ja narzazie neutral będąc adminem powinieneś dawać przykład a nie namawia do buntowania się co rundę(mass bunt) w tym trybie chodzi o dobrą zabawę a jak cały czas jest (mass bunt) to nie sądzę że jest taka fajna zabawa nie ma prowadzenia tylko jest bunt i tyle.

Może zmienię ten neutral ale czekam na inne posty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie powinienem sie wypowiadać pod swoim podaniem ale, 2/10 dlatego ze wstawiłem znaczek. Nie buntuje sie właśnie aż tak czesto, nie cały czas. Jak ktoś mówi przestań to przestaje. A tak ogólnie co to jest niby za argument? To już jak sie chce zostać adminem to nie można sie buntować?  Po 2 często wchodzę do ct wiec nie powinno być z tym aż tak dużego problemu. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ok będąc adminem można się buntować oczywiście ale powinno się dawać przykład by na serwerze dobrze się bawić a nie buntować.

Czyi to 2/10 nic nie oznacza nw po co jest ale ok.

Tak ja mówiłem czekam na posty może zmienię zdanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@Glikus11 - ja rozumiem, że Tobie jako CT nie odpowiada ciągłe buntowanie, ale mnie na przykład odpowiada. To że jest bunt, to nie znaczy, że nie można się dobrze bawić ;)

A co do podania, spotkałem raz. Wydawał się ogarnięty, nie było problemów.

W jednym ma Glikus rację. Wpisując tyle w znajomości regulaminu nie pokazujesz się z dobrej strony.

Dużym plusem są godziny na serwerze i doświadczenie w adminowaniu.

Ja jestem na TAK

 

@Ewel- byłem. Nie w przeciągu 2 tygodni, bo teraz nie bywam nawet na swoim serwie. Mówię, że raz spotkałem, to piszę ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
40 minut temu, Dante napisał:

@Glikus11 - ja rozumiem, że Tobie jako CT nie odpowiada ciągłe buntowanie, ale mnie na przykład odpowiada. To że jest bunt, to nie znaczy, że nie można się dobrze bawić ;)

A co do podania, spotkałem raz. Wydawał się ogarnięty, nie było problemów.

W jednym ma Glikus rację. Wpisując tyle w znajomości regulaminu nie pokazujesz się z dobrej strony.

Dużym plusem są godziny na serwerze i doświadczenie w adminowaniu.

Ja jestem na TAK

@Dante Zerknęłam do GT i ani razu nie byłeś na naszym JB, a wypowiadasz się pod czyimś podaniem na admina? Nie chciałabym takich sytuacji. Przestań nabijać posty. @Dante Hm, okej - w GT to nie widnieje. No chyba, że grałeś pod innym nickiem.

 

Co do podania;

Jestem dość neutralna(z niewielkim nastawieniem na tak) z uwagi na rezygnację i długą przerwę, po której piszesz podanie. Chciałabym zaznaczyć na początek, że to na pewno Twoje ostatnie podanie. Potem robi się bajzel, jak ktoś ciągle odchodzi i wraca - stanowisko admina traci wtedy na wartości. Poczekam na resztę opinii i wydam werdykt. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

"Opiekun serwera" 

No widzę globalnie, globalnie..

 

Co do podania:

Regulamin --> to 2/10 to jest lekkie lekceważenie... "Będę wracać i odchodzić kiedy mi się chce"

Gdzie jest Fuzu kiedy jest potrzebny się pytam?! Gdzie są jego "Nie ma drugiej szansy"?!

 

NEUTRAL

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po konsultacji z administracją i długim namyśle niestety odrzucam to podanie. Sprowadziło się na to kilka czynników:

*Rozmowa na priv(dla mnie ta rozmowa troszkę  podeszła pod próbę przekonywania mnie do Ciebie, a to nie jest dobre, kiedy składasz podanie o admina), 

*To, że nie rezygnowałeś tylko raz, 

*Lekkie przeinaczanie prawdy co do ostatniej rezygnacji, 

*Wypowiedzi pod podaniem innych graczy/adminów. 

Pozdrawiam! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...