Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Propozycja


BarcaGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

Nick: BarcaGaming

Co chciałbyś zmienić: 

Witam!

Moją propozycją jest ponowna zmiana minimalnego wieku w rekrutacji na admina na np. 14 lat. Nie ukrywam że zależy mi na tej zmianie bo chciałbym chociaż spróbować zostać adminem. Wiem że wcześniejsza zmiana była spowodowana ogromną ilością podań od osób, które mają słabe ,,CV" czyli wiek, dojrzałość, umiejętności. Na przykłdzie Admina Rufus można pokazać że nie wszyscy młodsi gracze są poprostu dziecinni. 

To jest tylko moja propozycja i wiem że raczej nie dojdzie do skutku ale chciałem wyrazić swoje zdanie na ten temat. 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Od Admina wymaga się sprawnego mikrofonu. Ciebie na serwerze jeszcze nie słyszałam :) Dodatkowo na serwerze średnia wieku jest 14 lat i wiem, że nie ty jeden chciałbyś startować na Admina ;) znowu pojawił by się spam podaniami. Polecam zrobić tak jak Kazimier, cytuje "jeszcze 3 lata i będę mógł składać podanie na admina".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Inga

Nie słyszałaś mnie bo grasz od miesiąca obecnie mam problemy z mikro ale to nie znaczy że nie mogę go naprawić

;) Jakby była duża ilość podań to zawsze można je odrzucić

 

@DawidS

Ziomek na serwie jesteś od tygodnia więc nie obraź się ale pomine twoją odpowiedź

 

Edit: 

@DawidS napisz od ilu jesteś na hns nie ogólnie na globalelite.pl bo moge się mylić ale starszym graczem to ty nie jesteś ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

 

3 minuty temu, BarcaGaming napisał:

Nie słyszałaś mnie bo grasz od miesiąca obecnie mam problemy z mikro ale to nie znaczy że nie mogę go naprawić ;)

To wg mnie powinieneś złożyć taką propozycje gdy będziesz już wstanie składać podanie na admina. Jak sam powiedziałeś nie masz sprawnego mikrofonu więc wiek nie jest tu jedyną przeszkodą

39 minut temu, BarcaGaming napisał:

zmiana minimalnego wieku w rekrutacji na admina na np. 14 lat. Nie ukrywam że zależy mi na tej zmianie bo chciałbym chociaż spróbować zostać adminem.

Z tego fragmentu wynika, że propozycje dajesz stricte pod siebie. Dlatego proponuje złożyć taką propozycje gdy będziesz miał sprawne mikro bo na tą chwile ta zmiana i tak nie umożliwi Ci składania podania :)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty pierdolisz? @BarcaGaming

Sam napisałeś:
Quote

To jest tylko moja propozycja i wiem że raczej nie dojdzie do skutku ale chciałem wyrazić swoje zdanie na ten temat. 

 

Wyraził on swoją opinię na ten temat i **** ci do tego. 

Pewność mam, że gra dłużej na tym serwerze, niż ty.
 
51 minutes ago, BarcaGaming said:

Wiem że wcześniejsza zmiana była spowodowana ogromną ilością podań od osób, które mają słabe ,,CV" czyli wiek, dojrzałość, umiejętności.

Się już nie ośmieszaj. 

 

Masz ode mnie NIE na wstępie przyszłego podania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Unnamed ja się cb pytam kim ty jesteś że nagle z dupy zaczynasz na mnie wjeżdżać. Jak coś Ci się nie podoba to po co odpowiadasz? Nie mogłeś napisać jak Sprint że jesteś przeciw?

 

@Inga zgadzam się ale tak jak napisałem na koniec to jest tylko moja propozycja ;)

 

Prosiłbym o zamknięcie tematu bo przyjdzie kolejna ameba jak Unnamed.

 

Edit: Ja nwm ale czy zwykli gracze teraz rozpatrują podania?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@BarcaGaming - a co? Gracze nie mogą wypowiedzieć się pod propozycją, która będzie na serwerze, na którym również oni grają? Ja się Ciebie pytam kim Ty jesteś, żeby mówić kto może się wypowiadać, a kto nie.

Co do propozycji niestety się nie wypowiem, bo to nie ja będę z takimi adminami współpracować. Piszę tylko po to, żeby napisać, że z Tobą bym nie chciał, skoro olewasz innych graczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...