Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Ub Aweczek


Aweczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Aweczek

 Twoje SteamID: STEAM_1:1:189823740

Admin który cię zbanował: DrunK

Powód bana: Wallhack

Długość bana: Perm

Godzina o której dostałeś bana: 00:00

Mapa na jakiej dostałeś bana: de_dust2

Demko z mapy: Powinno być tutaj. http://demka.globalelite.pl/dd2/classic-1/?C=M;O=D
Mam przegrane u was 15h już i sprawdzali mnie już nie raz, aż do dziś. Sprawdzał mnie DrunK na spect z komenda /hide i po paru akcjach dostałem perma. Mam przegrane w tą gierkę już dużo godzin, jakieś tam osiągnięcia online i lan więc liczę na szybkie rozpisanie demka, a później ub. Miłej nocy lub dnia. 8)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Z racji tego, że demka nie działają, @Dzagu , @BobPixel prosiłbym o udostępnienie w miarę szybko demka celem weryfikacji gracza. Na obecną chwilę od Siebie mogę dodać, iż Aweczek był swojego czasu sprawdzany przeze mnie i na tamtą chwilę nie wykryłem u niego podejrzanych akcji, aczkolwiek tutaj będzie trzeba się zapoznać z demkiem, prosiłbym o cierpliwość :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • VIP

Jak na moje, to gracz skillowy, gra sporo na słuch, wie gdzie się wcelować... Faktem jest to, że ma magiczne strzały z AWP, aczkolwiek pod WH bym tego nie podpiął, za każdym razem wcelowywuje się tam, gdzie słyszy kroki. Jedyne, co mnie zastanawia, to jest to, jak można grać w cs'a ponad 600h w przeciągu 2 tygodni, gdzie mój kalkulator mówi, że 2 tygodnie to jakieś 336h. Reasumując... Jak na moje oko, pod wspomagacze tego podpiąć nie można.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Takiego strzelania nigdy nie widziałem nawet na scenie esportowej. Na moje ban słuszny. Strzały są za szybkie, czasami wydaje się wręcz jakbyś próbował na siłę strzelić coś niemożliwego.
Nie znam się na nazwach wspomagaczy i nie powiem tego cs'owym żargonem, ale na moje oko to nie jest ludzki refleks i szybkość.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc...

 

Dokładnie tak jak Kierik mówi... Ja nie twierdze że nie umie strzelać, aczkolwiek taki refleks jaki prezentuje owy gracz jest niemożliwy. Tzn jest możliwy gdy się widzi przeciwnika i czeka się na niego, bynajmniej jak dla mnie..

 

A więc zacznijmy.

 

Runda 3, 1:30 wychodzi z szorta i FAKT wie o graczu który jest na site A, aczkolwiek jak mu sprzedał tą banie? Ja nie byłem wstanie dojrzeć w którym momencie pokazał swoją głowę. Dobra... Sekunde pózniej chce podbiec na site aczkolwiek jest molo na site które ogranicza widoczność na rampe, dla Aweczka to nie jest przeszkoda i przez płomien strzela centralnie banie gościowi z rampy który ledwo wychylil. Również próbowałem się przypatrzyć czy widac głowe, aczkolwiek płomień mi zasłaniał...

 

Runda kolejna 4, 1:40

Przeniosło go do CT i poszedł z awka na szorta. Wcelowany, czeka i zabija dwóch na szybko.Bardzo dobry "refleks". Co do drugiego killa nie mam jako tako zastrzeżen bo jest realne w miare, to do pierwszego fraga mam wiele zastrzeżen, gdy ja oglądam odnosze wrażenie że strzał pada o mili sekunde predzej niż widać model gracza. Po zabiciu tych dwóch cofa sie przed schody i słyszy ze są na szorcie, aczkolwiek podobna sytuacja co do poprzedniej rundy.. Ktoś rzuca molo, widoczność bardzo ograniczona aczkolwiek, Aweczek bez problemu zabija ze swietnym refleksem,gracza który ledwo wychylił a płomien zakrywał jego model..

 

 

Nie chce mi sie całości rozpisywać, wystarczy dokładnie obejrzeć demko. 

Może nie wallhack a radar miał.. Ale jak dla mnie napewno za czysto to nie grał.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się nie chce rozpisywać demka to się za to proszę nie zabieraj. Rozpisujesz akcje które są bardzo normalnymi akcjami tylko że przez tickrate który na demku jest 32, a na serwie 128 wyglądają dziwnie. Można to zauważyć też chociażby po zachowaniu niektórych graczy w tt którzy mnie oglądali i nie widzieli u mnie żadnych wspomagaczy.
Runda 4, nie 3. Zabijam typa, widziałem że tam jest wcelowałem się wychylił zabiłem. To że na demku ten strzał był aż tak szbki jest winą tylko i wyłącznie demka ponieważ odświerzanie jest 4 razy wolniejsze, czyli wnioskując 4 razy wolniej widzisz postać na demku niż jest to tak na prawdę na serwerze. Możesz to zauważyć przy wiekszości moich strzałów. Dobrze wyćwiczony reflex + monitor 240Hz robi swoją robotę.
Strzał przez molo - ustaw wszystkie ustawienia w cs na najniższe i w nvidii ustaw cyfrową podświatę na 100% to zobaczysz go bez problemowo.
5 runda, pierwszy strzał na shorcie - jeśli odpalisz demko w normalnej prędkości zobaczysz dokładnie to co mówiłem wyrzej o tickrate. Gośc idzie, jeszcze nie wychylił na demku, ja oddaje strzał i nagle całe jego ciało jest pośrodku celownika.
O strzelaniu przez molo już pisałem. Jeszcze jakbym strzelał coś takiego z ak to można by się przyczepić, ale sorrka jak ja gram z awp wcelowany to widzę każdy najmniejszy ruch.

Na demku widać jak często strzelam zwykłe prefire w niektóe pozycje i niedajboże żeby ktoś tam stał to bym dostał szybciej bana bo przecież wh, wiedziałem że tam jest.
Demko zostawiam do przeanalizowania wyższej administracji, mam nadzieję że weźmiecie pod uwagę to co napisałem i nie zostanę z niesłużnym banem.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Jako, że sam siebie zaliczam do "wyższej administracji" i wszyscy wiedzą, żem najlepszy snajper na globalelite.pl, to obejrzę demko i dam znać. Edytuję ten post po 20 (piszę, żeby nie zapomnieć - demko już rano pobrane razem z mapą). 

 

W sumie spóźniony, ale piszę. I em... Albo mój net_graph jest zepsuty albo demko pobrane jest z tym samym tickratem jak na serwerze - 128 tr ;)
1. Runda, afk nic ciekawego - oprócz tego (biorąc pod uwagę, że dostałeś bana za haxy), że mimo tego, że Twoi koledzy strzelali się w stronę sajtu z longa, Ty sobie nieudolnie skakałeś.
2. Na początku AFK. Jeżeli mamy założyć, żeś progejmer to nie odpowiada mi Twój sposób celowania. Wchodząc do anarchi wcelowałeś się w przejście, ale na poziomie kolan, żeby następnie wychylić nie na róg (gdzie owszem nie było gościa - co można było założyć po teammate'cie który już wyszedł za niebieską), a na łeb gościa który dojeżdżał Twojego kolegę z drużyny, po czym wychyliłeś z almost prefire'rem na gościa, który nienaturalnie ukrył się w picie (wystawała mu tylko głowa i wydaje mi się, że nic nie widział). Frag na rampie - OK, frag na rogu... No OK. Frag na midzie... Czekaj... A czemu nie sprawdziłeś shorta ani tego czy jakiś gość nie wychyla z site'u na Ciebie? Do tego dochodzi 3-cia bania pod rząd z dość dużej odległości (wydaje mi się, że za każdym razem jest to pierwszy lub drugi strzał).

3. Gościa w dymie nie widziałeś - ja też nie. Wychyliłeś na mida bezproblemowo (ja bym się snajpera spodziewał), sprawdziłeś dobrze miejsca, nie usłyszałeś gościa z mida (albo usłyszałeś, ale za wolno zareagowałeś), ale ostatecznie zdążyłeś go zabić. Na kosie przeskakiwanie - szanuję, choć wydaje mi się zbyt ryzykowne. Wejście w róg i wyczekiwanie na przeciwnika w drzwiach i w oknie... To tylko moje wrażenie czy w jakiś dziwny sposób wychyliłeś na gościa w oknie? Tak jakbyś wiedział, że tam jest, choć wcześniej go nie widziałeś. Tutaj mógł Ci pomóc recoil system (który razem z lekkim aimem kontroluje fullauto, żeby wszystko poleciało w ciało :) - tak dla wyjaśnienia), bo strzelanie do tak niewidocznych celów jest dość trudne :)

4. Bieg na kosie przez mida jak gdyby nigdy nic :v
... Robię przerwę idę na MMa, dopiszę dalej, jak trochę się do tego zdystansuję :v

 

Obejrzałem demko, jak dla mnie ban słuszny. Raczej nie trzeba dalej rozpisywać, bo wyżej było już wspomniane. Twój refleks jest zbyt... Sztuczny? Biorąc pod uwagę, że nie jesteś proplayerem z chociażby jakiejś niszowej drużyny progamerskiej.

 

A. I ja też mogę wstawiać filmiki jakichś gości, którzy strzelają w plamkę. Patrz:

Dobry jestem, nie? ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cs-soplica.com/topic/211241-ub-aweczek/page-1?hl=aweczek

 

http://cs-soplica.com/topic/212554-ub-aweczek/?hl=aweczek

 

Nie ma to na celu reklamy..

Aczkolwiek jak widać na innej sieci też mieli z nim problem. Podejrzewam że to nie jedyna sieć na której "pogrywal" sobie. I nie dostał UB a z jakiego powodu to warto przeczytać te dwa tematy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik jest mój, więc nie wiem o co Ci chodzi. Jeśli nie wierzysz zaproś na steam pokaże Ci jak strzelam na tej mapce na żywo. 

To że na demku masz pokazane 128tick to dlatego że na takim było  nagrywane. Wszystkie demka w csgo odtwarzane są w 32 tickrate (możesz sprawdzić na necie). Jeśli strzelam gdzieś prefire pamiętaj też że inni zawodnicy mogli go widzieć i mi się pokazał punkt na mapie. Głowy jest to kwestia wytrenowania i dla mnie nie ma większego znaczenia czy na blisko czy na daleko. 

Zająłem sobie mida, zobaczyłem że nikt nie wybiegł z B więc poczekalem aż sprawdzi tego mida, z dźwiękiem nie wyszedł więc podejrzewalem że będzie okno albo wgl go nie będzie. Pamiętaj że oceniając demko nie staraj się doszukiwać dziwnych akcji bo na siłę zawsze się znajdą, pomysł jak ty byś się zachował w mojej sytuacji. 

Jeszcze co do banow na soplicy jeśli odczytasz do końca to napisane jest że ban zostaje z powodu poprzedniego konta z VAC, a nie z powodu cheatow. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dante czyli żeby mieć dobry refleks muszę być w drużynie jakieś? Co ty piszesz? Gram w Cs od 2k14 i cały czas ten refleks był trenowany, wstawiłem Ci MÓJ filmik jak strzelam na mapce to jest dowodem. 

Opisałes na górze takie głupie akcje. Postaw się na moim miejscu i pomyśl co byś zrobił w niektórych sytuacjach. Skąd pod koniec rundy snajper na midzie? 

Typa w smoke nie widziałem ale był na mapie jako znaczek zapytania po drugie rzucał granat, więc wiedziałem że jest gdzieś przy smoke, to że trafiłem to fart :)

Jeszcze wcześniej czemu nie sprawdziłem shorta. Matko święta biegnę z całą ekipą tt chce zrobić jak najwięcej fragow. Nie wiem czy są na shorcie ale wiem że są na midzie więc gdzie będę najpierw patrzył? 

Rozpisujesz tak oczywiste akcje które mnie zdarzają się na codzien że aż wstyd trochę. 

@Inga grała że mną mm to też może się wypowiedzieć jakie akcje robię na mm. 

Tu jeszcze ss z meczu na hussars w jakimś tam turnieju. (półfinał) 

 

730_screenshots_20180323213237_1.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Decyzję ostateczną musi podjąć @Alvin czekamy na jego wypowiedź :)

Uprasza się również o cierpliwość i o niewypowiadanie się osób, które nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Mm'y, screeny, czy też jakieś filmiki odnośnie refleksu nic nie wnoszą, gdyż ban opiera się tylko i wyłącznie na demku, na którym zostałeś zbanowany. Pozdrawiam serdecznie i proszę o cierpliwość. 

Edytowane przez noskillPL
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Nie będę się nawet wypowiadał  i marnował czasu dla Ciebie... Konkurencja już i tak to zrobiła... Zawsze masz te same dowody, które tak naprawdę nie są dowodami.... Soplica Cie przeczyściła z tymi kontami z VACiem, a Ty i tak dalej brniesz w to gówno.. Grasz dziwnie i tyle... Ban zostaje :p

Uciekaj na inne sieci o ile jeszcze jakieś Ci zostały i zmień śpiewkę :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...