Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanko


szedi;

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: SH4DY
e-Mail (może być prywatnie podany):pw
Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]): https://www.gametracker.com/player/SH4DY/185.11.102.164:27016/
Wiek: 16
Steam ID: STEAM_0:1:156566544
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: około 2 h
Miałeś kiedyś u nas bana: Tak
Doświadczenie w adminowaniu: Opiekun i admin na jb, aktualnie strażnik  
Umiejętność obsługi komend SourceMod: 6/10 
Dlaczego miałbyś dostać admina: chciałbym być adminem ponieważ czerpię przyjemność z pomagania graczom i chciałbym pomóc w utrzymaniu na serwerze kultury i dobrej atmosfery.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie
Znajomość Regulaminu: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drobna pomoc pieniężna:Zależy 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Niby doświadczenie masz, regulamin znasz, ale z podanego linku do GT wynika, że na serwie cię nie było od ponad miesiąca(tutaj wspomnę że nawet we wzorze do podania masz napisane żeby podać wszystkie nicki). Ale nawet spoglądając na obecny nick w GT wychodzi na to że na serwerze jesteś w kratkę (chyba że zmieniałeś nick).

Na tę chwilę jestem na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

43 minuty temu, MARTIN ツ napisał:

Niby doświadczenie masz, regulamin znasz, ale z podanego linku do GT wynika, że na serwie cię nie było od ponad miesiąca(tutaj wspomnę że nawet we wzorze do podania masz napisane żeby podać wszystkie nicki). Ale nawet spoglądając na obecny nick w GT wychodzi na to że na serwerze jesteś w kratkę (chyba że zmieniałeś nick).

Na tę chwilę jestem na NIE.

1.Podać wszystkie nicki na których gram a aktualnie gram na SH4DY więc podałem odpowiedni link  

2.GT nie zawsze pokaże prawdę a wchodzę na serwer gdy jest więcej osób niż 6 

3.Nie zmieniam nickow tylko coś dopisuje :) a twoja aktywność nie jest lepsza   

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
20 minut temu, SH4DY napisał:

1.Podać wszystkie nicki na których gram a aktualnie gram na SH4DY więc podałem odpowiedni link  

2.GT nie zawsze pokaże prawdę a wchodzę na serwer gdy jest więcej osób niż 6 

3.Nie zmieniam nickow tylko coś dopisuje :) a twoja aktywność nie jest lepsza   

1. Nie miałeś podać nicku, na którym grasz aktualnie, tylko wszystkie na których grałeś. 

2. GT się nie myli. To ty nie podałeś każdego linku, bo wystarczy, że dodasz kropkę do nicku i to już jest traktowane jakbyś był inną osobą. 

3. Co to za uwaga? Martin wyraził swoją opinie. Jestem pewna, że jego aktywność od twojej jest lepsza. 

 

Poza tym - Na nie. Nie chcę tolerować takiego odchodzenia i wracania. Niejednokrotnie miałeś admina i do tego twoja aktywność jest w kratkę. Masz strażnika, to i tak jest dużo. ;) Gdybym Cię przyjęła, to byłoby mega nie fair.   

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...