Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na Admina


bronek32

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: No Brain

Wiek:21

Ranga:g4

Steam ID:STEAM_0:0:87559770

Ilość godzin na serwerze: 8h

Ilość godzin w CS:GO:318 godz. łącznie

Znajomość regulaminu: 8/10

Doświadczenie w adminowaniu: Tylko w 1.6 

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Brak

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: 5-15 (zależnie od obowiązków) 

Znajomość komend SourceMod: 2/10 szybko łapie lecz nie mam jak się uczyć nie mając admina

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Jestem dość często i potrafie rozpoznać chaty (cheaty i globale to dwie inne rzeczy)

Sprawny mikrofon: Tak

Drobna pomoc pieniężna: Tak, jeżeli innaczej nie powie moja sytuacja materialna (90%na tak)

  •  
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to masz za mało godzin na serwerze , wymagane 25.Piszesz że nie kumasz source moda i potrzebujesz admina żeby się nauczyć (myślę że wujek google ci pomoże , dla chcącego nic trudnego) .Nie spotkałem cię jeszcze na serwerze może to wynikać z mojej słabej aktywności w tym miesiącu , ale mogę stwierdzić że po 8h. spędzonych na serwerze nie "wgryzłeś" się w nasze community więc aktualnie jestem na NIE .Pograj dłużej , daj się poznać , pożyjemy zobaczymy.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam  komendy Sm lecz w praktyce nie udało mi sie jeszcze ich użyć dlatego napisałem że moja znajomość jest znikoma

A co do godzin to myślę że są tak małe tylko dlatego że jak widzę jak 90% servera nie stosuje sie do zasad lub ktoś jest odpalony a nie ma admina to wychodzę.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem Cię wcześniej na serwerze, twój nick w grze jak i na forum nic mi nie mówi. Tak jak napisali moi koledzy masz za mało godzin na serwerze i przede wszystkim to Cię dyskwalifikuje do bycia administratorem. Jestem na Nie, pograj trochę, daj się poznać ludziom i wtedy spróbuj jeszcze raz. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co można napisać,  nie spełniasz podstawowych wymagań na serwerze cię nie widzialem,  być może że nie rozmawialiśmy ze sobą. Pograj jeszcze na serwerze a dopiero pozniej składaj podanie. Czesto ludzie składają podania bo się fajnie gra, liczą ze może się uda i dostana admina, niestety to tak nie działa. Nie ranga ani ilosc godzina w csie jest najważniejsza lecz rozpoznawalność i poparcie serwerowni zapewni ci admina. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...