Skocz do zawartości
Dante

Odbanowani cziterzy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Nowinka ze świata CS:GO. Valve pomimo swojej restrykcyjnej polityki wobec cziterów, doprowadził do odbanowania wielu tysięcy kont, na których system VAC wykrył zewnętrzne wspomaganie. Jaki jest tego powód? Włamanie do Valve? Znudziła im się polityka, to zmienili, że cziterzy są OK? Albo to jakiś sekretny plan Gabena na zmniejszenie ilości graczy na wysokich rangach?

Filmik z którego wzięte info:

I niestety miałem już z tym doświadczenie. Pierwszy meczyk z tą wiadomością, drużyna przeciwna 4/5 cziterów (conajmniej, nie chciało mi się już ostatniego sprawdzać :v ).

Administratorzy serwerów - uwaga, bo wracają cziterzy z VACiem!

Dodatkowo, była aktualizacja Steam. Teraz nie widzimy na stronie głównej konta ilości godzin w grze osób, których nie znamy. Dlatego też sygnaturki uległy zmianie, co widać pod moim profilem:

76561198390438498.png.907b63b0718195318b14fd59a833e4af.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam lubię Negeva teraz xd

Ez wygrana na eko xd

@Doozleł - polecam kiedyś kupić M249 zamiast AWP i pestkować z tego <3> HS = prawie na pewno kill (z większej odległości 97 HP zabiera, a pierwsze strzały są celne + można nauczyć się full auto).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo, jak zbanowaliśmy kogoś na naszych serwerach, który miał cheaty, a potem dostał vac bana to i tak nie wejdzie na nasz serwer bo jest ban lista nasza wewnętrzna xd No ale trzeba mieć się na baczności 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dr.Panic - tak, ale są tacy co dostali VACa, potem odbanowali ich i teraz łażą znowu po serwerach społeczności.
Gość w filmiku wspomina, że na forum z czitami goście sami się przyznają, że mieli spin boty i dostali unbana.

Szkoda, że banowanie na serwerach nie daje jakiegoś expa w CSie albo jakichś nagród :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Dante napisał:

@Dr.Panic - tak, ale są tacy co dostali VACa, potem odbanowali ich i teraz łażą znowu po serwerach społeczności.
Gość w filmiku wspomina, że na forum z czitami goście sami się przyznają, że mieli spin boty i dostali unbana.

Szkoda, że banowanie na serwerach nie daje jakiegoś expa w CSie albo jakichś nagród :/

Dawało expa za ov, ale nie wiem jak jest tera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem, zdjęcie blokady VAC z konta wielu osobom nie wpłynie na jakiś masakryczny napływ haxów na nasze serwery, gdyż VAC nie był nigdy przeszkodą do tego, ażeby grać na naszych serwerach, niejednokrotnie spotykałem graczy z nałożoną blokadą VAC na koncie, który grali na dd2. Ale dobrze wiedzieć, dzięki za info Dante :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi