Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Odtwarzanie nagranego demo wywala gre.


BAR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Mam bardzo dziwny problem z demami csgo. Wszystkie które nagrywam nie da się odtworzyć bo podczas ładowania wywala się cała gra.
W załączniku jest przykładowe demko.

Myślałem że po wymianie sprzętu (CPU, Mobo, RAM) i przeinstalowania systemu operacyjnego to problem zniknie, ale niestety wciąż jest obecny.

Próbowałem przeinstalować cały steam i csgo na nowo z domyślnymi konfigami. Wyłączyłem wszystkie niepotrzebne aplikacje. Nic nie pomogło.
W Event Viewer Windowsa nic nie ma.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co może to powodować?
Czy ktoś wie gdzie można szukać jakiś log który może zawierać jakieś dane błędu?

 

Dzięki.

test2.dem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, spróbowałem odpalić demo nagrane z serwera GE DD2,  i też się wywala.

Ale lipa :(

Sorry, tylko przez demo manager nie chciał się odpalić, ale jak odpaliłem prosto z gry to zadziałał.

 

Więc jednak jedynie jest problem z demami które sam nagram :/

Edytowane przez BAR
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało mi się naprawić to cholerstwo. Zakupiłem nawet nowe konto żeby sprawdzić czy to problem z moim profilem na głównym koncie :p

Nic nie pomogło.

 

Ale udało mi się ustawić Nvidia Shadowplay do nagrywania, więc powinno wystarczyć.

 

Można temat zamknąć :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dante Naprawdę chyba już wszystkiego próbowałem.

Problem zauważyłem jeszcze przy starym sprzęcie (Windows 7). Wymieniłem CPU, Mobo, RAM. Karta graficzna i SSD/HDD zostały te same.  Zainstalowałem Windows 10. Świeża instalacja steam is csgo z domyślnymi ustawieniami/konfiguracja. Próbowałem też innym kontem steam. Wyłączone wszystkie zbędne programy.

Nic nie pomogło!

 

Jako ostateczna rzecz pomyślałem że jakimś cudem to karta graficzna może być przyczyną bo ona się nie zmieniła. Więc, włączyłem zintegrowaną kartę graficzną na płycie głównej i z niej włączyłem gre. Niestety nie. To nie to.

 

Na szczęście to nie jest coś co mi psuje grę bo ogólnie nie nagrywam demo. Jedynie demo mi jest potrzebne jak chce jakiegos oszusta nagrać, więc do tego użyje Shadowplay.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...