Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Zbanowany] Skarga


LuKK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Tudson
Czas i data zajścia: 17.04.2018 - końcówka demka - od wyniku około 12-11
Demka/Screeny:
demka.globalelite.pl/dd2/classic-1/auto-20180417-1755-de_dust2_starygle.dem.bz2
Treść skargi: "Czysty" czy "brudny"?

PS.

Spoiler

Nie przejąłem się tym obrażaniem na czacie, ale jak już wszystkich obowiązywać ma kultura to wszystkich więc jakieś konsekwencje wypadałoby wyciągnąć z tego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Szanuję za podanie dokładnego czasu zajścia oraz link do demka :> Jeszcze tylko powiedz, jakie dokładnie masz podejrzenia wobec oskarżonego gracza.

 

@LuKK nie chodziło Ci o gracza o nicku TytaaN Klik? Jeśli tak, to został nałożony przeze mnie ban na niego przez steamID. W pierwszej rundzie, w której wszedł na serwer, o ile się nie mylę 25 pokazał w perfidny sposób WH. Nie chce mi się już dokładnie analizować dema pod kontem wspomagania celowania, tyle na bana wystarczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Tak tak TytaaN :) Ja źle napisałem :/ Dziękuję :) Jeszcze tylko wspomnę, że wczoraj on też grał, a na serwerze był obecny admin. Nie chcę tutaj podawać nicku (przynajmniej w tej chwili), ale następnym razem od razu masz zbanować takich typów. Tym bardziej, że nie tylko ja zwróciłem na to uwagę tylko jeszcze inny gracz. Reszta chyba wierzyła w jego skilla, a w nich był admin.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...