Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzona] Skarga na Pink Angel


Sarchez

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego gracza:^^Pink Angel
Steam ID oskarżonego:[U:1:490703827]
Mapa, na której miało zajście:awp_legominiindia-GE (nie jestem pewny co do nazwy mapy)
Czas i data zajścia:26.04.18 okolo 18;20
Demka/Screeny:Demko
Powód skargi:Cheaty
Treść skargi:Pink Angel używa tak zwanego ,,slidewalk,,. Służy on do m.in. legit anti-aim tzn. przeciwnicy mają większą trudność z trafieniem go. Slidewalk wyróżnia się tym, że zamiast normalnego chodzenia, nwm jak to nazwać jest w powietrzu? Nie widać jakby szedł gdy sie porusza (Jego nogi są w miejscu).
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem nic takiego jak wspomniałeś wyżej(może dlatego, że nie wiem jak to dokładnie wygląda itp...) natomiast obejrzałem również demko O TE  i powiedziałbym, że podejrzany używa WH, lecz dobrze się z nim kryje ( nie jestem też tego pewien, miło by było jakby ktoś się również na ten temat wypowiedział z demka, które wstawiłem ;) ). Zawsze wychodził tam, gdzie nie było żadnego enemy, a jak już ktoś był to stał w miejscu i nie wiedział co ze sobą robić. Przy najbliższej okazji będę go jeszcze sprawdzał, aby mieć 100% pewność :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@Sarchez tak jak mówiłem Ci na serwerze. Nie widziałem nic takiego i nie wiem czy będzie to widoczne na demku. Wiele akcji było dziwnych, gdy mnie zabijał (powtórki po śmierci to dobra decyzja), a zaraz potem grał jak bot. Nie widziałem jeszcze demek, obejrzę dzisiaj albo jutro po zakończeniu roku (albo przed, w sumie jest na 13 :v ) to wtedy się okaże.

 

@L666666 for your information on demos you will always hear every voice. Even muted guys, so if you wanna pick on Zubar - do it in good place like "Skargi na adminów/graczy" in topic named "Skarga ZubaR1337" ;)  Next information - there is no need to be entryfragging cheater. If he was playing like a noob, that is not deciding about he's hacks. To add more - I didn't saw him having ping on the table on legoindia or another maps when I was on server, so he theoretically use multihack like "slidewalk"+"wh"+"lag hack (I don't even know name for it xD ). But thanks for opinion that he's clear. Next time do it in less offensive way - Zuba didn't said "he's hacking for sure!!!!".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to [Rozpatrzona] Skarga na Pink Angel
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...