Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

GLOBALELITE.pl ciąg dalszy


Dzagu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Siemanko Globalki!

Szukam nowych pomysłów na rozwój sieci. Z chęcią wysłucham waszych propozycji!

 

Nowe serwery będą, więc to możecie pominąć. Głównie interesuje mnie promocja, pozyskanie nowych osób, może jakieś większe zmiany na www, poszczególnych serwerach?

Ciekawe pomysły które wejdą w życie zostaną wynagrodzone ;)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Myśleliśmy o czymś w kierunku współpracy z innymi serwerowniami? COOOOOO?! Dante Ty w ogóle myślisz o tym co piszesz?!

Nie mam na myśli konkurencyjnych, które oferują dokładnie to samo, ale np. takie, które oferują zupełnie inne serwery. Np. serwery CS 1.6, jakieś surfy, only mirage, DMy itp.


Wzajemne reklamowanie się na swoich forach, wymiana doświadczeń w zarządzaniu serwerami / jakaś dodatkowa pomoc, alternatywy dla graczy z korzyścią dla obu serwerowni oraz dla graczy.

 

Hm... Większe uprawnienia dla Opiekunów? Nie mam na myśli, że każdy na swoim stanowisku od razu "bam, tu masz dostęp do plików serwera, uprawnienia roota, w sumie to wgrywaj co chcesz".
Mam na myśli raczej uprawnienia, które trochę zabiorą Ci Dzagu obowiązków (czasem się długo czeka na reset :v ), a jednocześnie nie powierzą wszystkiego Opiekunom (Twoje serwery - Ty rządzisz :p ), ale np. dostęp do resetowania rankingu wedle potrzeb serwera (czyli dostęp do roota albo przerobienie pluginów) czy ftp do samych rsów (jestem pewien, że się da :D ). Wiem, że się boisz, że coś zepsujemy, ale wydaje mi się, że raczej nie wpisujemy sobie do konsoli randomowych komend, których nie rozumiemy, prawda? ;) 
Można zrobić też odpowiednie poradniki, jeśli takie uprawnienia zostałyby wprowadzone.

 

To z większych "luźnych" pomysłów. Jestem nastawiony na dużą krytykę, ale chciałeś pomysłów to daję.

 

Z mniejszych:
- przydałoby się zaktualizować emotki, bo te wydają się takie... Przestarzałe :v
- em... tu coś miało być xd może znowu wrócimy do robienia turniejów? Rywalizacja międzyserwerowa - albo lepiej. Między serwerowniami - to by było coś :D

- może trochę upiększyć SB? Fajnie by wyglądało w kolorystyce forum - tak bardziej spójnie
- namówić naszych jutjuberów do reklamowania naszej sieci :v (dobra, nie mamy jutjuberów :v To trzeba zdobyć xd )

 

Jak mi się coś przypomni albo wymyślę coś nowego to napiszę. Piateczka

 

EDIT: natchnęło mnie na treść reklamy. Wielu graczy odchodzi z CSa, bo "co mecz toxic ruskie" albo "cziterzy wszędzie" - można to wykorzystać i powiedzieć, że u nas tego nie ma, wciąż się rozwijamy i mamy miłą atmosferę.

Edytowane przez Dante
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

-To o czym mówiłem z @redo drużynka pod jakąś nazwą związaną z globalelite.

-To co wyżej, czyli nowe emotki.

-Do reakcji (plusików) dodałbym jakąś smutną buźkę czy cuś.

-Jakiś wzór reklam (nie wiem czy jest) i za reklamę naszej serwerowni na innych forach, teraz strzelam np. za 30 reklam vip na miesiąc czy coś w ten deseń. Oczywiście wszystko potwierdzone linkami.

-To samo co co wyżej, przydałoby się jakoś urozmaicić fp na facebook'u.

-Myślę, że jakieś konkursy na fb czy tu na forum, to na pewno przyciąga ludzi Kappa Tylko nie wiem jak z nagrodami. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

 

Moja propozycja jest taka:

 ktos dostal bana a nie czitowal tylko wyzywal lub cos to jesli chce dostac ub to niech zasponsoruje forum i serwer na innych serwerowskich forach, np 3 reklamy golobalelite.pl na forach konkurencyjnych i wtedy wstawi linki do nich. Wiem takie troche chamskie ale w koncu konkurecja to konkurencja :)

Druga opcja:

@Comfti dobrze mowi, utworzyc dobra druzyne z tagiem i logiem globalelite.pl, grac na faceitach,mm,challengermode.com i tym podobnych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
  • Turnieje :D Co wiąże się z poszukaniem sponsorów, jakieś współpracy aby były pieniądze na np. Nagrody. I nie muszą być to turnieje stricte z CS :D
  • KUBKI W SKLEPIE!
  • @Dzagu zacznij streamować! Z Globalelite i z innych gierek :lol:

 

 

 

EDIT; Chodzi mi o turnieje te miedzy nami Globalkami ale także turnieje nastawione na szersza publiczność :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...