Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycje D2


Dzagu

Rekomendowane odpowiedzi

- Usunąć starego D2, zauważyłem że sporo ludzi wychodzi na starym daście.  (na nie)

- Dodać rangi jak na awp, ffa (w/e)

- Dodać monety dla vipa, jak na 1v1 (w/e)

+Antycamp? Wiadomo o co chodzi, stoisz za długo jak bolek to Ci ekran czarnieje/mruga/znika

+Naprawa radaru na starym duscie

+Poprawa wydajności serwera(wiadomo o co chodzi jak jest full)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dlaczego usunąłęś starego dusta z puli jak nikt tego nie chciał @Dzagu Zawsze coś zjebiecie jak nie trzeba...

Żadnych monet i rang nam nie potrzeba... Jedynie co to nowi gracze czyli dobra reklama serwera! Ogarnięcie lagów bo nawet przy 8v8 się pojawiają

Naprawa radaru spoko opcja, ale pewnie ciężko ogarnąć

Antykamp w sumie mógłby być, ale nie wiem czy nie byłoby lagów przez to. 

Dodatkowa mapa np. inferno albo mirek Może coś by graczy przyszło nowych przez to

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

To naprawdę nie jest dobry pomysł... Serio większość ludzi chętnie zostawała na starym duscie bo mieli więcej fps i wgl znali mapę. Reklama i rozważenie dodatkowej mapy. Takie nowe możliwości można sprawdzić.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Alvin napisał:

To naprawdę nie jest dobry pomysł... Serio większość ludzi chętnie zostawała na starym duscie bo mieli więcej fps i wgl znali mapę. Reklama i rozważenie dodatkowej mapy. Takie nowe możliwości można sprawdzić.

 

No smuteg max teraz, aż się zabijać nie chce

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle grałem na tym serwerze i nigdy nie zauważyłem żeby znaczna liczba graczy wychodziła na starym dd2. Jak dla mnie powinien zostać, m.in. dla tego, że nie ma tak dużej monotoni, w pewien sposób dzięki temu jest jakieś urozmaicenie. Natomiast dodawanie innej mapki "bez piasku" itd. jak dla mnie złe posunięcie, ponieważ jak sama nazwa wskazuje to Serwer Only DUST2. Może coś z warsztatu ciekawego i w jakimś stopniu podobnego. Co do rang itd. to nie dla mnie - jestem na nie, ale jeśli dzięki temu miałoby przybyć graczy to ok. Co jeszcze.. czasem są lagi, ale to nie przez to jest mało osób jednak należałoby to naprawić. Tak jak wspomniano wyżej REKLAMA. Potrzeba lepszej promocji. Zmniejszyła się liczba graczy ogólnie w CS to może też jakoś oddziaływać na zaistniałą sytuację, ale pomimo tego na innych serwerach jest po 30/40 osób nawet, a te serwery mają 64 tick i lagi są nieznośne. Jednak te serwery nie są "puste". Ciekawym pomysłem na "zapełnianie" serwera może być jakiś system "nagród" od Was zależy jakich, trzeba tylko wymyślić system rankingowy do tego bo ten co już jest to raczej odpada do tego. Może coś w ten deseń. To tylko pomysł. Może być więcej zbliżonych do tego bo jakoś trzeba zachęcić do wejścia i dłuższego przebywania na serwerze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to spustoszenie graczy przez stary DD2 zależy od pory dnia.

 

Ja zazwyczaj gram tak 22:00 - 00:00, i w takich porach jeżeli na nowym DD2 (przez cały czas trwania mapy) jest sporo osób, to po zmianie na stary to ilość ludzi spada, a czasami robi się całkowicie pusty. Przypuszczam że dużo osób też opuszcza serwer jak ilość spada poniżej jakiejś cyfry (n.p. 10 graczy), bo wtedy to się robi jak MM z dużą rozpiętością rang :p

Oczywiście to może też być tylko moja subiektywna obserwacja. Najlepiej jakby się dało wyciągnąć jakieś dane z serwera zawierające pory dnia, ilość grarczy, wersja mapy. Chętnie bym z czymś takim się pobawił i może narysował jakiś wykresik :)

Ogólnie to ja lubię grać na obu wersjach, chyba że są puste ;)

Pamiętam zanim się stałem stałym bywalcem DD2, to grałem na różnych serwach dodanych do Ulubionych, i jak widziałem mape de_dust2_starygle na GE, to nie wchodziłem, bo myślałem że to jakaś dziwna przeróbka DD2.

 

Pomysł na nagrodę to może byc coś co widziałem na którymś serwie, że rozdawali VIP za najwyższą rangę w miesiącu. Nie wiem czy to się sprawdza.

 

Jest też taki szalony pomysł żeby przekształcić serwer na TP (Teamplay) bo jeden FFA już jest, i wtedy by można było wrzucać różne mapy. To by było coś pomiędzy TP i FFA, gdzie TP jest preferowane, ale nie jest jakoś mocno restrykcyjnie (tj. admin/plugin nie zabija gracza pod koniec rundy jeżeli nie poszedł po pakę :) )

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...