Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na Admina Aren 1v1


Avere

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: Avere

Wiek: 16

Ranga: Na aktualnym koncie g3 

Steam ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198807834973/

Ilość godzin na serwerze: 11h 

Ilość godzin w CS:GO: na aktualnym koncie 70

Znajomość regulaminu: Znam

Doświadczenie w adminowaniu: Około roku temu byłem na kilku serwerach adminem

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie miałem

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: 4-8h

Znajomość komend SourceMod: 5/10

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Nie raz wchodząc do gry chcąc się wyluzować słyszę jak ludzie się obrażają nawzajem, oczywiście nie jestem święty ale staram się nie wchodzić w kłótnie. Drugim powodem jest to, że jak już zasiąde do serwera to gram kilka godzin więc mógłbym obserwować graczy i pilnować porządku. Zdarzają się również potocznie zwani cheaterzy, którzy psują rozgrywkę - Szczególnie mi. Chciałbym dodać również, że posiadam TOP1 na serwerze :)

Sprawny mikrofon: Posiadam

Drobna pomoc pieniężna: W zależności jaka kwota

COŚ O SOBIE : Zacznijmy od tego, że kiedyś na moim main koncie, które jest sprzedane posiadałem rangę supreme, od tamtego czasu nie grałem w cs'a (6 miesięcy).

Teraz zakupiłem sobie nowe konto i zaczynam gre od nowa więc nabicie dla mnie conajmniej szeryfa to pikuś. Coś o mnie szczegółowo : Na imię mam Przemek, mam 16 lat oraz bardzo interesuję się sportami walki. Pochodzę z województwa warmińsko-mazurskiego, okolice Ełku :).

Mam nadzieję, że pozytywnie moje podanie zostanie rozpatrzone. :)

Edytowane przez Avere
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pisanie takiego podania po 11 godzinach spędzonych na serwerowni mija się z celem. Niestety ludzie cię nie kojarzą, (przyznam, że ja też nie) a rozpoznawalność jest bardzo ważna, udzielanie w życiu serwera zapewni ci rozpoznawalność właśnie, daj się poznać i pograj jeszcze żeby administracja widziała, że ci zależy.

PoszomPiateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało godzin na serwerze. Nie mogę pozwolić takiej osobie na posiadanie admina + pisanie tematu w złym dziale, bo jest blokada. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...