Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzona] SKARGA L6


ZubaR1337

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego gracza: L6
Steam ID oskarżonego: STEAM_1:0:82744282
Mapa, na której miało zajście: awp_fort_lego
Czas i data zajścia: 07.05.2018r około 19:10
Demka/Screeny: demko z serwa
Powód skargi: WH + reklama cheatów.
Treść skargi: Powiem tak-do pewnego czasu wytrzymywałem to jak grał L6, ale teraz stwierdziłem, że to za dużo.
Wchodzę sobie na serwer jak zawsze, dołączyłem do którejś drużyny, a w enemy był L6. 
Szczerze, obserwowałem go już od dłuższego czasu, bo nie podobało mi się to jak gra 
Jego dwa pierwsze fragi na mnie najbardziej wywarły na mnie podejrzenia o jego używanie WH. 
Wiedział w 95% przypadkach gdzię się wcelować, spickować, nawet będąc na swoim spawnie bardzo często namierzał przeciwników przez ścianę. 
Rozmawiałem też wtedy z Kubą, który również był obecny i ma on takie same zdanie co ja
( Pewnie i tak nie weźmiecie tego pod uwagę bo powiecie, że on za młody i nie ma doświadczenia, ale to mniejsza o to...) 
L6 używa WH bardzo dobrze, wie co robi, kryje się z tym znakomicie, lecz nie perfekcyjnie, bo jest to zauważalne, wystarczy się tylko dobrze przyjrzeć. 
Bardzo mocno mi się wydaję, że używa on tego wspomagacza na jakiś przycisk( włącza go kiedy potrzebuje i wyłącza kiedy nie potrzebuje) 
Pragnę również przypomnieć, że oskarżony reklamował na serwerze pewną stronę z cheatami( nie będe mówił jaką z powodów oczywistych  ) za co powinien mieć 
bana, ale 
Nie mam bardzo dużego doświadczenia lecz przez ten czas spędzony w grze raczej potrafię rozpoznać cheatera, tutaj miałem przez dłuższy czas 
problem, lecz myślę, że się nie mylę   
Wydaję mi się także, że jego gadanie i również aktywność na serwerze/forum, może być tylko przykrywką na to, żeby nikt nie podejrzewał go o hacksy. 
Po za tym pełno osób skarży się na niego, że ma WH  

Mógłbym również napisać o innych demkach, ale sądzę, że to wystarczy  

Btw. do muta

-GaJda
-Zeus

 

Edytowane przez Dante
Poprawiłem czytalność, aby L6 nie miał problemów z tłumaczeniem. Jak będę mieć czas i chęć to przetłumaczę na angielski.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi, i took time to watch the demo twice .. im not 100% sure if he cheats or not cuz hes perfect in hiding if he does. ...I mean we all know he try hard and camp blah blah, but well ... some situations are completely weird to me. Im not talking about his frags, we all make them, i talk about his backstep on some ppl he scopes and then move back when ppl walking and not stepping. I mean he pre shots on walls where nobody is sometimes but ofc every good hacker do it to hide.  maybe some good ranked players watch it expecially the last 2 rounds, maybe dante and sanchez, they are only supreme globals i know from here at the moment.

 

9-9 Round. He was last standing man, everybody rushed him he climbed on the tower and then he scoped to the other tower on one guy who was climbing the ladder! he exactly scoped the model and shot. i mean theres a standard wallbang where u can camp but questionable is, how did he know that exactly 1 guy wasnt rushing him when all others did and why did he exactly shot on the model at climbing ladder. hmm.

 

9-10 Round: he scoped in window left sided,  there u could see there was 1 behind wall and he was holding for 3 seconds and then decided not too shoot maybe he was unsure if its the enemy or the wh model, it looks to me like an esp/wh fail.

 

I ill have to send the demo to one long expierences 13+ years cs go player + hacking expierences. so he will take a look and tell me

 

PS: I know some poeple dont like him, neither do I, in my eyes hes completely retarded in the net and his life is broken, but well private feelings are not part of this. SO I ONLY COUNT THE GAME NO THE PERSON!!

Edytowane przez Master.M
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Zobaczę demko, oczywiście się wypowiem.

 

@L666666 - please look on it and translate. I will look on demo + AGAIN you gone on texture bug on map. I don't care even if "to show it". It's forbidden and you know it.

 

@Sarchez - napisałem Ci na Steam, napiszę też tutaj, żeby nie było, że kogokolwiek faworyzuję. Ty masz dopilnować, żeby gracze nie wykorzystywali bugów mapy, a nie pokazywać gdzie można to jeszcze zrobić.

 

Głosy osób, które nie grają na AWP i nie mają 100h+ z AWP w ręku nie będę liczone i będę takie posty usuwać.

Osoby z rangą LE+, admini AWP, stali gracze serwera - to osoby, które mogą się wypowiedzieć. ALE MUSZĘ JE ZNAĆ I MIEĆ ZAUFANIE DO ICH WERDYKTÓW. Ponad to posty "dobry gracz, nic nie ma" bez opisu demka też jest zbędne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All we hear are always excuses in any part.. virus, lagging, alcohol drank whiskey blah blah if you didnt do anything wrong then you dont need to protect yourself. if you are clean then you dont need to worry? and we know that you aint stupid in the cheat scene u already used a smurf and used cheater comment binds.. so dont make us stupid :) 

 

and about me... 1. i have a sound helper in matchmaking which is for free its not a radar hack its config writeable. thats not a cheat. if it was a cheat i would be banned in faceit cuz im using anti cheat client ;) and any not legit programs will ban you. 

 

2. Selling cheats is not really right...also i never send anything to your friends (if you have one) lol i was just giving a guy a free banned cheat cuz he joined the server and asked me and another player to give him a cheat to beat u all. and thats not a secret. Sanchez and another admin know about this, i dont need to hide anything. cuz i didnt do wrong ;) im 100% against cheaters cuz cheaters make server empty you know that..i gave him a link of a vac banned cheat  actually downloaded it and  banned now. i hate cheating and i hate all cheaters that wanna try, ill always help in any kind of to remove cheating trash from our community servers. ;) and now you are the suspect we will see if you cheated or not, as i said im not 100% sure thats why ill give the demo to one who can 100% say. 

 

still I wish you good luck here and all the best in your life!

Edytowane przez Master.M
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@L666666 - your first post is only saying about "I'm not hacking". I don't believe you and I think no one should. How many times have you said, that you're Dzagu's cousin? You're lying very often, so don't spam here with "I'm not cheating; believe me". I hided this post.
Demos are avaible for everyone in here:

1.thumb.png.b68e54e9abcb11630581168ea3e74c39.png

 

And just to straight things. You're top1, because you're running away when good players are coming on server and you're going for points on easier players.

 

I will look on demo, don't know if today or tomorrow (exams).

 

 

@Haxed przeczytaj ponownie mój pierwszy post, który tutaj zamieściłem :) 

Jak pojawi się kolejny gość, który napisze pierwszy post na forum, który mówi "dobry gracz", to temat zamykam i sam ustalę werdykt z adminami.

@Haxed poprawione :)

 

@Sarchez - ćwiczę angielski, przecież widać xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To be honest i was thinking about that you are cheating but maybe you are just a good player. Personaly i like you, you are very cool guy but i won't hide that your actions look like sometimes 100%wh. I'm not 100% sure that you are cheating but also not sure that you aren't, ur plays are just weird, sometimes even obvious.

 

@Dante ty się lepiej wyspij na jutro i powodzonka :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za dużo tego strzelania przez sciany w modele, czy lecenie celownikiem za typem wchodzącym po drabinie, może ma nadludzki słuch i słyszy z takiej odległości.  Ja nawet przy wyciszonym voipie i volume gry max nie słyszę tam wchodzenia po drabinie, zwłaszcza że kilka osób strzela w tym czasie i jest duży hałas. Jak dla mnie na 100% używa wh i runda 20, gdy celuje i strzela w typa będącego na dole w żółtej za dwoma ścianami, jest wisienką na torcie. Zapewne myślał że typ jest za pierwszą ścianą przy okienku i żądza zdobycia fraga wzięła górę. Dodam jeszcze że na początku zaczyna tak dynamicznie, później gdy wbija na serwer @ZubaR1337 to chodzi obsrany po mapie, chowa się po dziurach, a gdy tylko Zubar wychodzi znów zaczyna grac szybciej i lecą fragi. Zawsze też tak się zachowywał gdy ja wbijałem na serwer, nagle przestają mu fragi wpadać i wychodzi po 3 rundach. 

P.S. Jak by ktoś miał jeszcze zamiar ogladać demo to zaczyna grać od 10 rundy i dokładnie zwróćcie uwagę na końcówkę 20 rundy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I love how u defend yourself writing on paper you are completely outstanding of you life oh man lol! but hey bro! these positions you wrote down are not important, you explain sitatuions which arent necesarry as u said last rounds are important.. and yea you change teams to make it fair thats true, but dante is right when only good players come u leave or go in winner team to hold a useless top 1 rank on a casual server. 

 

@ yellow dot what is that? yellow dot on radar? you mean red? 

 

@ giving account to check console? erm, retarded? no simple hacks will write anything n console unless you use a stupid multihack like aimware with spams..but you aren't using aimbots i can say for 100% there is no aimbot...it might be ESP boxes or glow wh. incl radar esp. but nothing else. .. well we will see tomorrow i can let my friend check it and ill get back to you and say the results ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku L6 wydawal mi się dobrym graczem, lecz po czasie coś mi nie grało. Od dodania killcam zacząłem podejrzewać go o wh; różne dziwne wychylania, szczególnie na fortlego. Wchodząc na tę dużą wieżę idealnie ustawia celownik, tak aby zabić przeciwnika.Było wiele takich akcji, lecz te na fortlego najbardziej "śmierdziały" wh.

 

 

Tak wiem, możecie mi mowić, że jestem jeszcze młody itd. Po prostu mam swoje zdanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@L666666 stop spaming here. I know that you want to defend yourself, but just like I said before: I don't believe* your post where is only "I'm not cheater, please don't ban". So this kind of posts are useless.
I will say it again, once more there will be useless spam, then I'm closing topic.

 

* - and in my opinion no one should believe this posts which are said by guy who is accused to be cheater.

 

@KubaYolo OK, dzięki za opinię.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z demka wynika to co ja nie raz robię sam na tej mapie. Skanuje co popadnie tam gdzie widzę strzały strzelania mojej drużyny. Nie raz mi takie strzały weszły i to jest normalne zachowanie. Również mam taki movement na tej mapie i dla mnie L6 na awp_fort_lego jest obeznany bo jak zacząłem grać na serwerze pierwsze dni @L666666 wtedy już na niej był dobry z tego co pamiętam. Pozdrawiam :).

EDIT: Nie, nie bronię @L666666 z jakiegoś tam powodu że, go lubię. Wyrażam swoją opinie na ten temat bo to jest normalne. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HaXu Skanuje na tej mapie to prawie 3/4 serwera, ale L6 robi to zawsze tam gdzie jest jakiś przeciwnik i to wygląda tak jakby chciał go strzelić w model przez ścianę, ale odpuszcza i strzela obok żeby nie podejrzewać go o WH :v To chyba nie jest normalne zachowanie ;) Tak samo jego namierzanie przez ściany i te spoglądanie na spawnie "prawo-lewo", aby w 2 sekundy bądź 1 dowiedzieć się gdzie są wszyscy przeciwnicy i później wychylić idealnie na nich ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Round 10 (3:6) - all the time you have moves that could be a move to see everyone position on map. First move when you go down in tower, you looked in very weird place. No one with good knowing of this map shouldn't do it. You showed yourself for 3 positions from where enemies could shot (and aimed in the middle of them), but it's wierd because you always doing opposite - going out aiming in 1 place where only from that position guy can shot you and you're prefireing. Next time going down you are aiming in the weirdest place, where no one who knows this map better than me would aim unless he know about enemy behind wall ;) 

Round 11 - typical my play :v

Round 12 - You knew that no one is in the red tower, yes? :) Very suspicious play.

... shit, my CS broke. I will continue if it not broke again.

The worst problem from judging you are your habits. You're playing usually with them, that's why when you move another way - it's suspicious.

 

For now - even in the beginning I think you're guilty, but because I will be accused to be unfair (don't know why, because anybody who won't be you - I would ban from here), I will wait for more opinions and watch to the end.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello Forum, so I have sent 1 admin  this demo. im still waiting for the cheat coder to reply me.. this guy is Admin and support on ESL.eu hes working there for a long time years here is a proof.. laso he can be found in my friendlist in esl.

 

http://prntscr.com/jfoc5b

http://prntscr.com/jfocfn

 

you can see on second that he is in Staff. and i have him since 5 years in friendlist all proofed.

 

DJKnuffel: Hallo, ich habe die demo für dich ma analysiert! der typ ist mega gut in "hiding"
DJKnuffel: Ich bin mir zu 80% sicher das er einen esp benutzt
Master.M: alles klar danke
DJKnuffel: Seine letzten 4 runden haben ihn ziemlich stark verdächtig gemacht, alleine sein movement war sehr eigenartig.

 

You can translate this. hes stating here thats L6 is pretty good in hiding + he got some skill. hes not 100% sure but 80% he thinks its definitly a wh. he says the last rounds he was over reacting and it was pretty sure esp like. also hes acting on his movement gameplay.

 

 

I mean L6 everytime he join the server he starts and go nearly on 3.0 KD and like 300 points higher this is just Insane. On awp sites which are anti cheat requieredand faceit, cme etc he didnt  stand 1 feet in there and play.  (lag excuses here and there yup sure) and on site like pvpro you are just silver or gold i guess...it is not possible to play 24/7 100% full skilled everyone has a bad day and hes never doing bad I mean for example  Me , sanchez , dante zubar, Remi, we are all great players and are high ranked but we do MISS!.

 

NOTE: This is my last post ill write on this thread doesnt matter if my name is stated here....

I still wish the best in life for the suspect.

 

Friendly greets

Master.M (Marcel)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Well, I'm gonna say a few words too. As a quite experienced awp player, it should be taken seriously. In english of course, that everyone could understand.

I watched a demo, 1/2 speed when L6 was getting kills. Maybe some of his actions may look fishy, but everyone who plays a lot of AWP servers will know some facts.

So lets begin, I'm going to point it out so it would be easier to read.

 

1. L6 is a very experienced player, he played for many hours generally cs, but mainly awp servers. That's why he know some spots, scans, timings, etc. When you are playng the same map for X times, you know it very deeply, so you know some walls you can shoot to get kills. I'm also like L6, trying my luck, shooting walls and waiting for some luck. For every experienced awp only servers player it should be obvious.

2. That scan on the ladder - you know that on this map you can spot a barrel of a player who is on the ladder. And sometimes it's just another spot to try some luck scanning

3. Timing - it consist of map knowledge and some luck, nothing suspicious

4. All other stuff seems normal to me, just good awp gameplay

5. To sum up, his gameplay is just: map knowledge, expercience, some luck and skill, nothing more

 

@Master.M  I don't want to judge you too quickly, but your "ESL expert" doesn't seem to be legit. This screenshots could be easily faked and chat could be written by yourself. I think admins should not treat that seriously

 

Thank you for reading my opinion

Cheers

MICHMAC

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MICHMAC napisał:

Well, I'm gonna say a few words too. As a quite experienced awp player, it should be taken seriously. In english of course, that everyone could understand.

I watched a demo, 1/2 speed when L6 was getting kills. Maybe some of his actions may look fishy, but everyone who plays a lot of AWP servers will know some facts.

So lets begin, I'm going to point it out so it would be easier to read.

 

1. L6 is a very experienced player, he played for many hours generally cs, but mainly awp servers. That's why he know some spots, scans, timings, etc. When you are playng the same map for X times, you know it very deeply, so you know some walls you can shoot to get kills. I'm also like L6, trying my luck, shooting walls and waiting for some luck. For every experienced awp only servers player it should be obvious.

2. That scan on the ladder - you know that on this map you can spot a barrel of a player who is on the ladder. And sometimes it's just another spot to try some luck scanning

3. Timing - it consist of map knowledge and some luck, nothing suspicious

4. All other stuff seems normal to me, just good awp gameplay

5. To sum up, his gameplay is just: map knowledge, expercience, some luck and skill, nothing more

 

@Master.M  I don't want to judge you too quickly, but your "ESL expert" doesn't seem to be legit. This screenshots could be easily faked and chat could be written by yourself. I think admins should not treat that seriously

 

Thank you for reading my opinion

Cheers

MICHMAC

Ask to yourself a question does he play like that only on that special map or on another maps too, i mean movement, scans etc. For me he's Playing like always, not once i saw weird actions, too weird.

Edytowane przez Sarchez
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

1. @MICHMAC - dzięki za opinię, też wezmę pod uwagę.

2. Koledzy, którzy piszą o L6 po polsku. Nie napiszę, co o Was świadczy to, że nie piszecie po angielsku. Miejcie choć trochę odwagi cywilnej i godności, i napiszcie to po angielsku.

 

@L666666 - nothing important for you now. Oh, I forgot. I'm giving you ban for 1 week (for AGAIN texture bug a map and to explain this situation. It would be unfair if you will play for now).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko obejrzałem 3 razy bo miałem wątpliwości co do niektórych akcji.. aczkolwiek po obejrzeniu stwierdzam że L666 gra bardzo dobrze, pod względem movementu jak i znajomością mapy. On nie wychodził wcelowany w graczy tylko w miejscówki a to różnica jak dla mnie, a z racji że ta mapa jest (zjebana pod tym względem dla mnie) mała i bardzo "zabudowana", to jedną z jej cech jest to że przy większej ilości osób gdziekolwiek się wcelujesz to ktoś akurat tam będzie. A że L66 zna te mapę doskonale plus coś strzela to przez to gra bardzo dobrze. 

Co do momentów że jakby miał przeciwnika na celowniku przez ścianę, myślę że jest to błędne myślenie.. Wasze małe "złudzenie i urojenie", ponieważ gdy za pięknych jeszcze czasów DD2 żyło, to sam nie raz miałem taką sytuację gdy kogoś oglądałem, że tak jakby patrzył się na gracza przez ściany, a to po prostu był przypadek, zbieg okoliczności bo potem jako tako nauczyłem się odróżniać przypadkowe widzenie przeciwnika zza ściany od celowego. 

I na DD2 sam mając AWP wychodziłem większość razy wcelowany mimo że nie wiedziałem czy ktoś tam jest poprostu miałem bardzo dobrze ograna mapę, tak jak L66 ta na demku. ?

 

Więc jak dla mnie demko może i budzić jakieś wątpliwość ale po dokładnym i przede wszystkim spokojnym obejrzeniu z normalnym nastawieniem da się zobaczyć dobra grę, może z dużym i mniejszym szczęściem. 

 

Dante, jak coś to napisałem L66 na PW co sądzę o tym wszystkim bo mnie poprosił o moją opinię, więc jakby co to do mnie nie miej "lotów", że nie mam odwagi i godności cywilnej ?i nie napisałem tego po angielsku. To akurat pisze do Was, bo Wy dacie werdykt ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest niewystarczająca ilość dowodów. Runda 20 jest dziwna chodzi mi tylko i wyłącznie strzał przycelowany dość długo w żółtą bodajże w mnicha czy coś takiego. Strzały w czerwoną wieżę są uzasadnione bo zazwyczaj jak ktoś wchodzi na drabinę widać model broni przez ścianę a na demku tego może nie było widać więc do tego się nie doczepiam. W 17 rundzie jest dość mocny dowód że nie używa żadnych wspomagaczy... mianowicie wcelował się w gościa i go nie trafił i teraz najważniejsze gość którego nie trafił z jego perspektywy uciekał w prawo w kierunku czerwonej wieży jednak potem zawrócił na lewą stronę... L6 zapamiętał że uciekał w prawą stronę i zainteresował się czerwoną wieżą skanując ją kilkukrotnie bo myślał że tam jest ten gościu lecz gościu był z lewej strony. Według mnie gość który miałby wh olałby tą czerwoną wieżę.Ta 20 runda jest dziwna ale jak dla mnie to jedyna akcja nad którą mógłbym się zastanowić. Tak czy siak ręki bym sobie nie dał odciąć bo mimo tej dziwnej akcji skilla mu nie można odmówić.Każdy raz na jakiś czas zrobi coś niezwykłego. Nie twierdzę że ma wspomagacze i nie twierdzę że ich nie ma. Jak dla mnie po prostu za mało dowodów żeby jednomyślnie go uwalić. 

Nie napisze tego po angielsku z 3 powowdów
1.Jestem leniwy
2.Spowiadam się administracji i to jest do was wiadomość a nie do L6
3.Nie muszę znać angielskiego tak samo jak on nie musi znać polskiego jednakże jest to polski serwer więc chyba proste kto do kogo musi się dostosować
Edit. Tak btw zawsze mnie dziwiło dlaczego on jest pierwszy w topce a nigdy nie mogę na niego trafić :/

Edytowane przez KreyZeR_SSJ2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Więc nie będę przedłużać werdyktu.

L6 jest niewinny, jedyny ban jaki zostaje to ten za tekstury.

Dzięki wszystkim za odzew.

 

@L666666 - only ban for bugging the map stays (1 week). Once more (EVEN TO SHOW) and this will be permban (I said it once before, now I'm unreliable :/ ). And in my opinion (and as I saw here - not just mine) - if you want to be recognized as top1 on our server - don't run away when good players are on server or map changes. For last month I saw you twice and that was on the fort_lego map and one more (you left after 3 rounds ;) ).

But that's it ;)

 

@Sarchez - Ty masz zwracać uwagę ludziom o to, że wchodzą na tekstury (tym bardziej jeśli wykorzystują do tego VIPa, co jest zabronione jeszcze bardziej ;) ), a nie szukać miejscówek, gdzie da się wejść. Oby to był pierwszy i ostatni raz ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to [Rozpatrzona] SKARGA L6
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...