Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzona] Prośba o unban


Pink Angel

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick, na który dostałeś bana: ^^MaciekZKlanu
SteamID, na które dostałeś bana:
STEAM_1:1:245351913
Admin, który Cię zbanował:HaXu
Mapa, na której dostałeś bana: awp_fort_lego-GE awp_india_se-GE     //Podawaj prawidłowe mapy ;) 
Godzina bana: 16:30
Powód bana:Wh
Długośc bana:Pernament
Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: Ponieważ nie używałem wh 
Edytowane przez Dante
Poprawiono nazwę mapy
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to prawidłowe demko bo podejrzany grał do końca mapy i nie dostał bana, ale jeśli to jest ta mapa to jak dla mnie czysty. Miewał ze 2-3 akcje podejrzane, ale każdemu może się przyfarcić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że, podałeś złą mapę z bana. Dokładnie jest to mapa: awp_india_se-GE. W minucie 1:42 (Runda: CT:0 T:1) nacelowałeś (lub samo Ci na celowało :)) na głowę przeciwnika za tą wielką skrzynią. Już wcześniej mi nie pasowało twoje zachowanie na awp_fort_lego bo zrobiłeś mi coś dziwnego na mnie że, zobaczyłeś mnie a później celownik na moją głowę poleciał i przez ścianę. Od tamtej pory Cię obserwowałem i wiedziałem że, coś jest nie tak. Oczywiście, gdyby nie to co zrobiłeś na awp_india_se-GE bym uznał że, niezły flick wyszedł Ci na awp_fort_lego i bym pogratulował. Ale z tą decyzją poczekałem i wyszło wszystko na awp india. Polecam pobrać to demko  auto-20180508-1628-awp_india_se-GE.dem.bz2 ponieważ ono jest prawdziwe, a nie to co podałeś wcześniejsze. Myślę że, wszystko wyjaśniłem dobrze. W razie pytań oznaczać mnie w poście a na pewno zajrzę. Dziękuje i pozdrawiam HaXu :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Enzo, daruj sobie takie komentarze. Nie oskarżaj kogoś o haxy tylko dlatego, że jest na niego skarga. L6 jest niewinny.

 

@L666666 as always you have to be the one with last word. Man, relax. You said your opinion and that's it.

 

@Pink Angel myślę, że VIP to ostatnie o co powinieneś się martwić, jeśli jesteś oskarżony o WH ;) Jak będzie więcej opinii lub sam znajdę czas by obejrzeć to dam znać.

 

Kamcio39 dostaje bana na tydzień i permgag za wyzywanie graczy (nie po raz pierwszy).

Co do podejrzanego - faktycznie dziwnie grał. Niech ktoś jeszcze się wypowie, to ustalimy werdykt.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to [Rozpatrzona] Prośba o unban
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...