Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga


Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego gracza: Bubu Brudny Nygga(znany jako Bartek) https://steamcommunity.com/id/MrBartekHD/
Mapa, na której miało zajście: Cache
Czas i data zajścia: 19:30 23.05.2018
Demka/Screeny: brak
Treść skargi: Dziecko bez mutacji z niewyparzoną gębą, gdy tylko nie ma admina nadużywa mikrofonu, zresztą na demku można sobie posłuchać. Nie raz go upominałem mimo że nie jestem adminem, to mi odszekiwał jakimiś tekstami że ma pozwolenie od Dzagu i nic mu nie zrobię. Wnoszę o perm mute dla tego osobnika, jak i perm gag bo lubi też pospamic na czacie. 

P.S. Przy okazji proponował bym sprawdzić Pana DLACZEGO TEDE KURWĄ JEST(znany jako Bubou), moim zdaniem wh grane jest. Już nawet nie mówię o tych skanach przez ściany, wiadomo można mieć farta lub wyuczone skany, ale z drugiej strony trochę za dużo tego. Zauważyłem też przy w miarę normalnych fragach, wychylanie idealnie na przeciwnika, ale zostawiam opiekunowi i adminom to do oceny:) 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Potwierdzam słowa Enzo, nie raz wyzywał graczy tego samego wieku "Stwierdzam po głosie, napewno przed mutacją" że są gówniarzami i że nie mają prawa go nadużywać  bo mikro +16 sam nie mając do nadużywania praw kiedy mu ktoś zwrócił uwagę odpierał się słowami "Mam pozwolenie od Dzagu". Gdyż sam mu zwróciłem uwage powiedział mi że "mogę Ci załatwić perm muta u Dzagu jak chcesz". 

To wszystko z mojej strony.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Agree with enzo... + there are too many kids around atm for example LukianoX they spamming voice with kid sound, it bothers much. and when its gonna get late they overreact when no admin around.  screaming much :/ Some kids are ok though like Diablo 13y but acting like 17-18 good guy.. but most arent I know FFA sv is diff than awp cuzgiving info might be important. but screaming bad sounds...useless. i think we are a grown community not for children :)

 

greets Marcel

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@gOoD ja myślę, że o to pozwolenie nie ma się co pytać ;)

Nie ma wyjątków na serwerach. Jeśli mamy być serwerownią z jakością, to wszyscy są na równi, bez żadnych "ale ja mogę". Jak dla mnie do mute.

Sam bym zmutował, bo z tego co kojarzę, to u nas też się pojawił (inaczej nie miałbym go w znajomych :v ), ale po zwróceniu uwagi - przestał hałasować.

 

EDIT: co do kary za mówienie, że ma pozwolenie od Dzaga, ja bym mu dał bana na jakiś czas, żeby się nauczył (miesiąc, 2 tygodnie, coś takiego), że straszyć, to może swoich kolegów z podstawówki ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Gdyby Bartek był toksyczny w obecności admina to dostał by mute od razu ale on stara sie tego unikać i przy adminach być wzorowym graczem a kiedy zobaczy że nie ma nikogo z administracji na serwerze to może zacząć wyzywać cały serwer, dlatego najlepiej sprawdzić demko i w przypadku potwierdzenia tego co pisał @Enzo dać mu odpowiednią karę.I zgadzam się z tobą że nie ma wyjątków na serwerze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Powiem tak jeżeli chodzi o Bartka to przy mnie nie wyzywał nikogo ale raz miałem taką sytuację poinformowałem go, że mikrofon jest od lat 16 a on do mnie, że ma pozwolenie od dzagu jak mnie pamięć nie myli to i tak mu dałem muta. Jakaś kara za to by się przydała moim zdaniem.Kappa @Comfti Proszę bardzo to jest moje zdanie4head

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do całego demka Bartek trochę osób wyzywał, lecz często nadużywa mikrofonu bez celu.  W regulaminie jest, że: " Osoby, które nie przeszły mutacji mogą używać mikrofonu TYLKO I WYŁĄCZNIE w celu: Przywitania się, podania info, poproszenia o drop, zadania pytania administratorowi. Konsekwencją używania mikrofonu w każdej innej sytuacji będzie perm mute (odwołać można się dopiero po przejściu mutacji).  " Więc za sam punkt z regulaminu powinienem dostać pmuta + Bartek czasami nadużywa chatu, spamiąć bindem "łatwo" ( powtórzyło się to kilka razy). Przez kilka rund zaczepia @Enzo pewnie w celu zdenerwowania go, pewnie gdy enzo by zareagował dobrowadziło by to do kłótni. Podsumowując, jestem za tym, żeby dać Bartkowi zarówno pmute i pgaga. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Bartka jestem tego samego co @SprINTT. Fakt nawet przy adminach zdarzało mu się wyzwać ale dawałem ostrzeżenia. Bywały też muty po 30 minut ale jak widać nic to nie daje i dalej się zachowuje jak rozpuszczony dzieciak. Co do Bubou. Znam go już jakiś czas i nigdy nie grał odpalony czy to na serwerze czy na mmach. Było kilka dziwnych akcji ale obstawiałbym dzień farta albo info na ts.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

Bartek dostaje perm mute za naruszenie punktu, który zacytował @SprINTT ponadto leci perm gag za spamowanie bindami. Floofy dostaje bana na 2 godziny za wyzwiska.

13 godzin temu, SprINTT napisał:

 Osoby, które nie przeszły mutacji mogą używać mikrofonu TYLKO I WYŁĄCZNIE w celu: Przywitania się, podania info, poproszenia o drop, zadania pytania administratorowi. Konsekwencją używania mikrofonu w każdej innej sytuacji będzie perm mute (odwołać można się dopiero po przejściu mutacji).  

 

Sprawą z bubou zajmę się jutro bo zaraz idę na 50tke Kappa dlatego jeszcze nie zamykam. (Będzie miło jeśli ktoś również się przyjrzy tej sprawie) 4head

Dziękuję @Enzo za pilnowanie porządku na serwerze. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

To ja bubou, tak kiedyś miałem inny nick, a konto zakładałem chyba z rok temu.
Odniosę się do tego tak - czy ktoś kto ma 4000 godzin w tej zasr*nej grze za przeproszeniem na JEDNYM koncie i skin warty tyle co cinquecento narażałby się na vaca odpalając się jak jakiś smark? Gram w to gó*no już tyle czasu, że skanowanie jest odruchowe, a to czy siądzie, czy nie to jest kwestia farta na którym ta gra się opiera. Dodam, że nagminne skanowanie zostało mi z 1.6 - grałem 3 lata + teraz 4 w GO. I TAK JESTEM NO NAME'M. Trzeba być e-sportowcem, żeby używać skanów w tej toksycznej grze? Prefire to też jakiś przywilej prosów? W ogóle nie chce mi się zbytnio tłumaczyć z czegoś, czego nie zrobiłem, ale szkoda mi mieć bana na tym serwerze. Lubię panującą tam atmosferę - o ile ktoś w ogóle jest, bo ostatnio świeciło mocno pustkami. Jeżeli kogoś dziwi moja niestabilna forma to już jego problem - ja wiem, że mam od dłuuugiego czasu słaby ''okres'' i czasami lepszy dzień, gdzie mam przebłyski mojej gry z przed 2/3 lat, ale wy wiecie lepiej. Może kogoś to rozbawi, albo zażenuje, ale podam prosty przykład - Chłopaki z VP, im więcej godzin przybywa tym ta forma wcale nie jest lepsza. W pewnym momencie następuje wypalenie i zostają tylko przebłyski.
Miałem się nie tłumaczyć, ale i tak to zrobiłem, cóż... 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

Zobaczyłem demko, imo bubou jest czysty te 2 kille przez ścianę bodajże w 7 rundzie to standardowy skan, nie latał celownikiem za przeciwnikiem, w jedno miejsce strzelał z tej awp, w innych rundach też to skanował jak nikogo tam nie było. Co do wychylania idealnie na przeciwnika to sam nie raz tak mam i wygląda to dziwnie jak wychyle idealnie na głowę przeciwnika, więc staram się do tych sytuacji podchodzić bardziej obiektywnie. Nikt więcej się nie chce wypowiadać, więc skargę zamykam.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...